Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Myszunia;o)

Rodzimy latem 2011 roku w Anglii:)

Polecane posty

Ewa korzystałaś z tej strony ?? bo właśnie od nich chcę zamówić łożeczko i materac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeszcze nic nie zamawiałam, ale interesuje mnie zestaw do łóżeczka wraz z baldachimem :) mam ich rowniez na naszej klasie ich profil to babyabsd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie zgadzam sie ............
dziewczyny co do poscieli to ja polecam dwa sklepy : MAAN JOJO BEBE I MOJ ulubiony THE WHITE COMPANY . Cala wyprawke dla moje jeszcze nie narodzonej corci tam kupilam i poprostu rewelka . nie powiem drogo ale warto . zreszta jak mi sie cos podoba to kupuje i tyle . ja mam termin na sobote i juz sie nie moge doczekac ale pewnie przenosze .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jeden komplet pościeli dostałam od teściowej a drugi kupiłam na allegro,tzn mama mi zamówiła z kilkoma innymi pierdołami i wysle paczke.Ja na początku i tak nie bede uzywała pościeli,mały bedzie spal w rozku lub śpiworku.Ale już na zime jak mały pojdzie do swojego pokoju i normalnego łózeczka to zaczne używać.To fakt tu w Anglii nie mają zbyt ładnej pościeli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie zgadzam sie ..............
sorry mialo byc jojo maman bebe... ktoras chyba kiedys cos wspomnialo cos o mortgage i splacaniu . zobacz sobie mortgage interest run on tam jest wszystko napisane czy sie kwalifikujesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A propos proszku do prania dla niemowlaczkow to najlepiej wybrać ten non bio, ja używam Fairy, tabletki do prania i płyn. Dziewczyny jak tam wasze brzuszki? Tez czujecie jak rosną? No mi sie tak coś czasami naciaga w środku , ze czuje sie jak balon(-: ale nawet polubilam to naciągania podobno tak ma być.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do nie zgadzam sie...
masz dobry gust :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewa ładne te pościele które składają sie z kilkunastu części ,mnie sie bardzo podobaja posciele z baldachimem ale podobno tylko kurz sie na nim zbiera... ale za to jak wyglada :D.Popatrze i może coś z nich wybiore a jak nie to poprosze żeby ktoś z PL mi wysłał kupioną na allegro... Czy kupie tutaj pościel do łóżeczka na wymiary kołderki dla dziecka? czy to co sprzedaja przez neta to poszewki czy posciel odrazu??????? Julka ja już jestem w zaawansowanej ciąży... brzuszek ciągnie ale w inny sposób niz na początku :).Od paru dni czuje dzidzie juz prze żebrach i uwiera jak tam sie za bardzo wciśnie,zarazem to fajnie poczuć coś twardego pod skórą :) .Niegdy nie sądziłam ,że będzie mi dane poczuć jak to jest kiedy sie nosi pod sercem mały CUD.Nie byłam sobie w stanie wyobrazic,jak to jest czuć ruchy dzidka... a jednak mam zaszczyc czuc.. DZIĘKI BOGU!! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No tak 3 w nocy... a ja nie śpie :P własnie byłam w kuchni po małą przekąske :P ,jak dotąd mi sie to nie zdarzyło :P. Zauwarzyłam,że pojemnośc mojego żełądka sie zmniejszyła... na raz nie zmieszcze tyle co przedtem bo macica mi uciska wnętrznosci i musze sie ograniczyć do mniejszych porcji.. i mam wrażenie ,że strasznie pomału trawie,cokolwiek bym nie zjadła :( .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Różyczka ja już po pracy,jak to pościel składa się z kilkunastu cześci? ja w sumie na materac 120x60 będę mieć 3 prześcieradła na zmianę,małą płaską poduszkę,cienką kołderkę i 2 kocyki do łóżeczka(oczywiście na kołdrę i poduchę 2 komplety poszew na zmianę) ale zastanawiam się,czy jak |Olek urodzi się planowo na pprawie połowę kwietnia czy kołdra się przyda..czy wystarczy jak będzie spał pod kocem?u mnie w mieszkaniu jest bardzo ciepło,więc jak nadejdą cieplejsze dni, to może mu będzie zbyt goraco.ja żadnego baldachimu czy takiego czegoś wokół łóżeczka nie kupuję.ewentualnie zastanwiam się nad przybornikiem wieszanym.ale przewijak będę miała.a no i jak to jest z uchylaniem okna w pokoju takiego noworodka?musi być pozamykane,czy jak będzie uchylone lekko szpara max 5 cm to mu nie zaszkodzi?wiecie pytam bo nie wiem :P:P co do mojej pojemności żołądka to nawet jakbym chciała zjeść dużo, to nie da rady.a dziś jak na złość kichałam w pracy,mały się prostował co skutkowało bardzo mocnym bólem żeber-oczywiście strona prawa :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej hej. Rożyczka widze ze też cierpisz na bezsenność.U mnie to samo.Wczoraj jakoś po 1 zasnełam.Potem śpie do 10 i drzemie popoludniu. Co do proszku to ja sie zastanawiam nad normalnym,rozmawiałam z kilkoma koleżankami któe tez odrazu prały w normalnym proszku i dzieciom nic nie jest a czasami po tych dla dzieci cos sie dzieje.Tym bardziej ze dziecko przytula sie do mnie i moich ubrań. Ja co do pościeli to nie przesadzam.Termin mam na początek czerwca,wiec mam nadzieje ze bedzie ciepło.Wiec na początek rożek a potem śpiworek.Mam narazie tylko poduszeczke ale i tak dzieciom sie nie daje, a kołderke kupie troche pózniej.A tak jak już wspominałam bede miala 2 komplety pościeli,tylko musze prześcieradła kupić,bo mam jeden ale 120X60 a jak bede miala turystyczne to jest zaduże.No i do kosza musze ze dwa kupić. A co dojedzenia to też jem mało ale często,jak sie przejem to strasznie kłuje mnie pod prawym żebrem.Pytałam lekarza ale on nie wie co to jest. A mój brzusio już taki fajny.Tylko duży:)podobno idzie mi tylko w brzuch także nie jest zle.A mały kopie jak szalony.Jeszcze troche i bedzie z nami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK........WIEK....... 2 TRYMESTR... DATA PORODU.......PŁEĆ....IMIĘ niki niki.........34....................... ...7.03 KASIEŃKAA__...21..........(?)...........11.04.......Syn. ...Al eksander Jan izunia1986.....24.......................08/06.... ...chłopiec.......Nathaniel ewa_84.........27............7.01......14.07...??..Karoli na,Piotr,Franek kasztaanka.....26..........................18.07 KasiuniaUK......28................... ......25.07 Ewelina29.......29.............31.01......08.08........?. .... Nadia Nicolas kasia ............20.............13.02.....19 .08 S_Gosia_S........23............19.02......25.08 agi21.............24............11.02......25.08 Grays77.........34.............11.02......25.08 anitia.............29.............22.02......27.08 Dziewczyny wklejam nasza tabelke tak dla przypomnienia,a jak kogoś nie ma to zaprawszam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Izunia kiedy poczułaś pierwsze ruchy dziecka, ja już nie mogę się doczekać. JA będę chciała zamówić pościel na allegro, bo będę w Polsce w marcu, to przywiozę. A znalazłam 14 części z poduszką do karmienia za 200zł. tutaj same poduszki kosztują 20-30 funtów. Kołdry i poduszki to wydaje mi się że długo nie użyję, czytałam żeby poczekać do 1rż. Na początek , rożek, śpiwór i koc, co będzie najwygodniej. Ale pomysł ze śpiworkiem podoba mi się na dłuższy czas bo dziecko się nie wykopie, a są za równo letnie śpiworki jak i zimowe. CO do obracania się dziecka słyszałam, że można spróbować pływania w basenie, co właściwie wydaje się logiczne. Środowisko podobno sprzyja fikołkom. Warto pewnie spróbować. NIc, uciekam do położnej bo umówiłam wizytę rano i mnie przyjmie. Mam nadzieję, że da radę coś wysłuchać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No wiew wlasnie ze te komplety to tylko na ozdobe,ale to tak slodko wyglad.ja w maju wybieram sie do polski wiec moze kupie na allegro bo bedzie taniej i przywiaze tu. ja mam termin na lipiec wiec na poczatku dzidzia bedzie pod kocykiem spala. a kolderka bedzie na jesien. no wlasnie jak to z otwieraniem okien?mi sie wydke ze jak nie ma przeciagu to nawet wskazane jest. tylko po kapieli powinnismy zamknac. moja mama mi mowila ze w zimie jak bylo sloneczko to nas na balkon w wozkach wystawiala i tak sobie sypialismy, i wogole nie chorowalismy (bylo nas czworo) tak wiec mysle ze swierze powietrze jak najbardziej-odpowiednie ubranko i ewent.czapeczka na glowke. A odnosnie brzuszka to rosnie powolutku, jestem w prawie 18tc ale juz fajnie widac, kurcze tylko meczy mnie to ciagle siusianie w nocy srednio 3-4razy wstaje. i mam obawy czy z malenstwem wszystko ok,ruchow na razie nie czuje,czasem lekkie klucie w dole brzucha, do poloznej ide 17lutego i mam nadzieje ze uslysze bicie serduszka tak strasznie sie boje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam pytanko odnosnie zielonej herbaty, bardzo ja lubie ta a najbardziej firmy twing czy jakos tak ;) zwlaszcza z roznymi owocami pije dwie dziennie zastanawiam sie czy aby nie zaszkodzi dzidziusiowi nie moge znalesc nigdzie odp.roznie pisza zdania sa podzielone. dodam ze nie pije innej herbaty. Macie jakies informacje na ten temat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasztaanka pierwsze smyranie poczułam dokladnie 27 grudnia-to bylo w 16t5d a pierwszego kopniaka 6-7 stycznia nie pamiętam dokładnie.Ale uczucie super,tylko teraz to mi mały spac nie daje:) Jeżeli chodzi o te okna to wydaje mi sie że można otworzyć ale tak żeby dziecka nie przewiać,np otworzyc jak dziecko jest w innym pokoju wywiertzyć i zamknąć lub taki lufcik zostawić(u mnie w oknach sie da).Dziecka nie można tez przegrzewać,także to zależy wszystko od pogody. Ewa ja wcześniej też piłam zieloną herbate i wogóle herbaty owocowe,ale od jakiegoś czasu mnie odrzuciło i pije tylko normalna z cytryną i cukrem lub miodem.Wydaje mi sie że można pić zieloną herbate-wkońcu jest bardzo zdrowa.Noi chyba że pijesz 15 kubków dziennie.Z tego co czytałam w angielskiej książke powinno pic sie tylko jeden kubek herbaty-no a ja pije z jakies 3-4 bo mam taka ochotę.Wole herbate niż soki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny uwazajcie z tymi pieknymi poscielami z allegro!!! Jak juz cos sobie upatrzycie to zobaczcie inne przedmioty sprzedajacego bo czesto sa to najtansze posciele ktore sa drozsze w zestawie :( Ja kupilam takich zestawow 2 i ani razu dziecku nie zalozylam byly sztywne i jedna nawet zafarbowala w praniu ( one tylko ladnie na zdjeciu wygladaja ) ja kupuje tylko z firmy Feretti one sa rowniez na allegro z tym ze czasem w sklepach dla dzieci cena jest ta sama.. Ta posciel jest naprawde super uzywam jej od 2.5 lat i nadal wyglada jak nowa jest bardzo mieciutka i mila w dotyku.. Mi ja polecila szwagierka ktora tez juz innej dla dzieci nie uzywa :) http://allegro.pl/feretti-trio-posciel-3cz-bakteriostatic-polecam-i1432389153.html na zdjeciu nie wygladaja tak ladnie jak w realu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Julka109
Cześć Ewa, zlielona cherbata jest bardzo zdrowa, nie należy jednak przesadzać z nią , a najlepiej nie pic zdecydowanie na początku ciazy, gdyż powoduje bardzo słabe wchlanianie sie kwasu foliowego i to tyle, ja tez popijam od czasu do czasu. Fakt na początku ciazy nie pilam wcale- buziaki(-:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasieńka,izunia... Ja kupiłam jedno prześcieradło na gumce do łóżeczka... powinnam kupić więcej?? Będziecie cos podkładały pod prześcieradło,jakiś podkład żeby nie przemakało gdyby dziecka nabrudziło? czy lepiej zostawić materac w folii od nowośći... ? bo nie wiem :O Mam rożek,kupiłam maly kocyk,ale taki żeby opatulic jak będzie dziecko w foteliku czy wózku... Nie widziałm tu w sklepach jakiś grubszych i większych kocyków dziecinnych... :( i chyba kupie jakiś dla dorosłych?? no bo tak łyso będzie tylko prześcieradło i na tum rożek z bobasem :P Co do fotelika... jaki kupujecie??? ja maxi cosi cabrio(bo tkai mi do wózka podchodzi :P ) i napewno używany !! poluje na jakiś fajny na ebayu i gumtree ,napewno lepiej taki kupic za 25 f niż jakis za 125f nowy,a nie bedzie mi przeszkadzać,ze był używany... dziecko i tak z tego wyrośnie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niektóe mamy zamiast kołderki,to kocyk ubierają w poszewke i tym przykrywaja dziecko... ale czy ja wiem czy to dobrze?? Inna mama mówiła,ze taki śpiworek do spania na ramiączkach nie ejst praktyczny bo dziecku rączki marzna.... mnie sie to podoba... ale nie kupiłam... zobacze jak sie rożek sprawdzi,najwyżej potem dokupie ten spiworek.Idzie ku ciepłemu,a jak sie ma w domku ciepło to chyba dzidzia nie ebdzie marzła w rączki??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewelinka,ładne te posciele któe Ty kupujesz... tylko na zdjęciach widać,ze (nie wiem jak to sie nazywa) ta część przywiązywana do szczebelków jest wysoka i pasuje kiedy łóżęczko jest na niższym poziomie,a jak bym chciała dla noworodka to co??? I to nie sa same poszewki tylko posciel tak???????? sorki,że sie tak głupio pytam :P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej co tu tak pusto :P ??? chciałam sie skonsultować... co sądzicie o tych pościelach?????? Podobają mi sie,tylko czy warto?? prosze o tade ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Różyczka_ teraz to mnie zwalilas z nog tym pytaniem :) Podalam przyklad tylko zebyscie sobie zobaczy jak mniej wiecej wygladaja :) Ja kupowalam sama posciel to znaczy poszewke na koldre i podusie ale widze ze teraz maja duzo nowosci :) kiedys nie bylo takiego wyboru.. Na pewno dokupie rozek z tej firmy i spiworek :) A jesli chodzi o Twoje pytanie to najlepiej sprzedawcy zapytaj on na pewno kompetentnie odpowie bo ja pojecia nie mam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam proste drewniane łóżeczko i dlatego fajnie by było ładna pościel tam wsadzic ;) niekoniecznie droga i ,,wypasioną,, ale żeby była słodka :D.Baldachim sobie chyba odpuszcze z nieukrywanym żalem :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Różyczka_ ponizej masz rowniez przedmiot tego sprzedawcy i tam jest wlasnie taka posciel ktora jest beznadziejna i jej nie polecam :( mam ta z bocianami i z misiami na drabince i leza w szufladzie bezuzytecznie. Do tych z feretti to im bardzo daleko ... Zapytaj sprzedawcy czy to taka sama posciel .... Jesli tak to sobie ja odpusc . http://allegro.pl/mamo-tato-2-el-posciel-90x120-nowe-wzory-i1430545002.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A JA CHCIAŁAM TĄ Z SERDUSZKAMI BEZ NADRUKÓW KOLOROWYCH... no to teraz mnie zbiłaś z tropu hmmm... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak szukacie większych kocyków to ja znalazłam na wysyłce babiesrus.uk albo na mothercare.tam są nawet 120x150 o ile dobrze pamiętam. ja mam chyba takie 2 mniejsze i kupię jeszcze 1 większy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×