Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Myszunia;o)

Rodzimy latem 2011 roku w Anglii:)

Polecane posty

Ewelinka nie przejmuj sie, ja wiem, że to działa na nerwy ale jesli chodzi o mnie, to wiem, że kretynka pisze bzdury. Ja cię podziwiam za Twoje decyzje w zyciu i mam swoje zdanie, a anonimowe lubią wbijac szpile, najwazniesze, że my jestesmy szczęśliwe Ankasoton, fjany ten wózeczek, nawet nie widziałam tego modelu wczesniej, najbardziej to podoba mi sie możliwość przełożenia rączki w 3 sekundy a to naprawde duży plus, bo wiadomo jak to jest jak idzie się z dzieckiem pod wiatr zmieniam w tabelce bo u mnie się pozmieniało. Dziewczyny mam propozycje, bo na forum starajace sie w uk, do tabelki wpisuje sie jeszcze w jakim rejonie uk się mieszka. Może tez to zastosujemy? NICK........WIEK....... 2 TRYMESTR... DATA PORODU.......PŁEĆ....IMIĘ niki niki.........34....................... 7.03 KASIEŃKAA__...21..........(?)..........11.04.......Syn . ..Aleksander Jan Różyczka_.....29.......................03.04.....syn us......... izunia1986.....24.......................08/06.....chłopi ec.......Nathaniel ewa_84.........27............7.01.....18/07...Karolinka - Manchester kasztaanka.....27......................18.07.....dz... ..... KasiuniaUK......28................... ...25.07 AniaMC..........29.......................26.07......... .?..............?....... Ewelina29.......30............31.01....10.08.....synek. . Nicolas kasia ............20.............13.02...19 .08 Ninka............27............22.02....18.08......?. ............... Grays77.........34............11.02....22.08 S_Gosia_S.......23...........19.02.....25.08 agi21.............24...........11.02.....25.08 anitia.............29...........22.02......27.08 ankasoton.......35............... .........20.09...................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o kurcze chcialam tylko skopiowac tabelke z dodana miejscowoscia :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do mamy antoski
ale z ciebie glupia suka . partner zabiera chb dla swojego dziecka . to pieknie ... mam nadzieje , ze szybko dupniecie za to ... matko i corko , jak tak mozna , I co z tego ze placi AZ 750 ZL I , ZE MATKA PRACUJE. PRAWDZIWY PRZYKLAD POLACZKOW KRETACZY I ZLODZIEJI .. NIE ZYCZE WSZYSTKIEGO DOBREGO ......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
matko nie rozumiem takich ludzi jak Ty, nawet jezeli wg ciebie to nie jest wlasciwe to mozna wyrazic to w inny sposob - wrzuc na luz!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do mamy antoski
do powyzej. nikt nie kaze CI rozumiec . JAK dla mnie okradanie wlasnego dziecka jest chore , typ polaczka zlodzieja a jego partnerka nie lepsza , jeszcze sie martwi ile dostanie na swoje dziecko... SZKOda tylko tych dzieci . Niestety na glupote , zlodziejstwo nic sie nie poradzi .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to jest ich prywatna sprawa i wydaje mi sie ze akurat nie Tobie oceniac czy jest to zgodne z prawem czy nie, podobnie zreszta jak mi, wiec po co w ogole sie w to wtracasz i to z takimi emocjami - odpusc sobie, zreszta to nie miejsce na takie dyskusje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do mamy antoski
oczywiscie , ze to nie moja sprawa i sie z Toba zgadzam ale ta mama antoski , sama napisala o tym i mam prawo do napisania co o tym mysle , tak samo jak TY czy RESZTA ...owszem pisze z emocjami , kto by nie pisal po przeczytaniu czegos takiego . .. ZRESZTA TO NIE JA BEDE MIALA TO CO ONI ROBIA NA SUMIENIU jezeli maja wogole sumienie ..... .SZKODA PISANIA .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WItam i do widzenia. Wpisuje sie z tego forum, prosze o wykreslenie mnie z tabelki i wiecej nie kopiowanie mnie w niej. Sorki ale poziom rozmow na tym forum mi nie odpowiada, wiec po prostu stad spadam. Powodzenia wszystkim dziewczynom, zycze wam szbkiego i szczesliwego rozwiazania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pamietaj ze sa zawsze 2 strony medalu, nie znasz sytuacji, nie wiesz jak zyje sie jednym, a jak drugim - odrzuc emocje i wyluzuj ps. a 750 zl to wg mnie na prawde sporo... ja dla przykladu mam 300 zl i do tego komornikowi nie udalo sie od 8 lat sciagnac ani grosza... dobra eot na powyzszy temat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasia;))))
NICK........WIEK....... 2 TRYMESTR... DATA PORODU.......PŁEĆ....IMIĘ niki niki.........34....................... 7.03 KASIEŃKAA__...21..........(?)..........11.04.......Syn . ..Aleksander Jan Różyczka_.....29.......................03.04.....syn us......... izunia1986.....24.......................08/06.....chłopi ec.......Nathaniel ewa_84.........27............7.01.....18/07...Karolinka - Manchester kasztaanka.....27......................18.07.....dz... ..... KasiuniaUK......28................... ...25.07 AniaMC..........29.......................26.07......... .?..............?....... Ewelina29.......30............31.01....10.08.....synek. . Nicolas kasia ............20.............04.02...10 .08 Ninka............27............22.02....18.08......?. ............... Grays77.........34............11.02....22.08 S_Gosia_S.......23...........19.02.....25.08 agi21.............24...........11.02.....25.08 anitia.............29...........22.02......27.08 ankasoton.......35............... .........20.09...................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasia;))))
mamy ten sam termin Ewelinko:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anitia mówiąc poziom tego forum masz na mysli nas wszystkie? a to chyba juz przesada, bo przeciez nie przeszkadza ci czy ktoś pisze na pomarańczowo czy na czarno a to jednak pomarańczowe nas obrażają i uzywaja języka rynsztokowego, więc ja wypraszam sobie wrzucania mnie do wspólnego worka z osobami, które mają ochotę na ślęczenie czyichś wpisów by zabawić się na forum czyimś kosztem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasia:) bez urazy, ale jak ktoś jest anonimowy nie logując, pozwala sobie na zbyt wiele mam nadzieje, że rozumiesz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasia;))))
tylko ze ja tu jestem od samego poczatku forum...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
więc oczywistą oczywistością jest:) ze nie dotyczy to stałych bywalczyń forum dyskutujących, radzacych i pytających uzywających kulturalnego języka, czyli tolerancyjnego, jesli nie zgodnego ze zdaniem forumowiczki to wypowiedzianego bez obraźliwego tonu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczynki- trochę was podpatruje(-; ja za tydzień będę znała płeć Fasolki!!! Już nie mogę sie doczekać- No faktycznie niektórzy sobie robią żarty z forum ale to tylko świadczy o ich kulturze a raczej jej braku. Kasienka jak Ci zazdroszczę ze za 2 tygodnie dzidzie zobaczysz i przytulisz(-; tylko wróć otem do nas na chwilke chociaż i powiedz jak było- dziewczyny czy wy malujecie jakimiś specjalnymi farbami te pokoje dla dzidzi??? Bo gdzieś wyczytałem i nie wiem o co chodzi)-: buziaki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A i tez poproszę o wpisanie w tabelke, narazie mam termin na 9 sierpnia a lat mam 34( o Boże!!!), mieszkam w Londynie(-; dzięki babeczki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kochane najlepszym rozwiazaniem bedzie poprostu olewac te wpisy pomaranczowych i tyle nie odpowiadac poprostu traktowac jakby ich nie bylo, my tu jestesmy szczesliwe z naszymi brzuszkami o tym jest to forum wiec kochane POMARANCZOWYCH nie widzimy :) wracajac do naszych rozmow moja karolinka szaleje w brzuszku hihi czuje ja kilkanascie razy w ciagu dnia - wspaniale uczucie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK........WIEK....... 2 TRYMESTR... DATA PORODU.......PŁEĆ....IMIĘ niki niki.........34....................... 7.03 KASIEŃKAA__...21..........(?)..........11.04.......Syn . ..Aleksander Jan Różyczka_.....29.......................03.04.....syn us......... izunia1986.....24.......................08/06.....chłopi ec.......Nathaniel ewa_84.........27............7.01.....18/07...Karolinka - Manchester kasztaanka.....27......................18.07.....dz... ..... KasiuniaUK......28................... ...25.07 AniaMC..........29.......................26.07......... .?..............?....... Ewelina29.......30............31.01....10.08.....synek. . Nicolas kasia ............20.............04.02...10 .08 Ninka............27............22.02....18.08......?. ............... Grays77.........34............11.02....22.08 S_Gosia_S.......23...........19.02.....25.08 agi21.............24...........11.02.....25.08 anitia.............29...........22.02.....27.08 ankasoton.......35............... ........20.09................... JULKA1609.....34.........................09.08.......?..........Londyn

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poprawiłam:) NICK........WIEK....... 2 TRYMESTR... DATA PORODU.......PŁEĆ....IMIĘ niki niki.........34....................... 7.03 KASIEŃKAA__...21..........(?)..........11.04.......Syn . ..Aleksander Jan Różyczka_.....29.......................03.04.....syn us......... izunia1986.....24.......................08/06.....chłopi ec.......Nathaniel ewa_84.........27............7.01.....18/07...Karolinka - Manchester kasztaanka.....27......................18.07.....dz... ..... KasiuniaUK......28................... ...25.07 AniaMC..........29.......................26.07......... .?..............?....... JULKA1609.....34.........................09.08.......?... ......Londyn Ewelina29.......30............31.01....10.08.....synek. . Nicolas kasia ............20.............04.02...10 .08 Ninka............27............22.02....18.08......?. ............... Grays77.........34............11.02....22.08................Grays/Chafford Hundred S_Gosia_S.......23...........19.02.....25.08 agi21.............24...........11.02.....25.08 ankasoton.......35............... ........20.09...............Southampton

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam was dziewczynki,nie reagujcie ta wpisy pomarańczek-nie ma sensu.Takie osoby maja satysfakcje jeżeli ktoś im odpisuje i sie denerwuje,dlatego olać takie osoby!!!I przykre jest jeżeli ktoś po wpisie jednej osoby wypisuje sie z forum,no ale każdy robi jak chce OLAĆ TO:) A my dalej malujemy,chociaż dzisiaj i jutro robimy wolne.Trzeba odpocząć:) NICK........WIEK.... TERMIN.......PŁEĆ....IMIĘ.......MIEJSCOWOŚĆ niki niki.........34........ 7.03 KASIEŃKAA__...21........11.04.......Syn...Aleksander Jan Różyczka_.....29.........03.04.....synus......... izunia1986.....24.........08/06.....synuś...Nathaniel...Bradford ewa_84.........27........18/07...dziewczynka...Karolinka Manchester kasztaanka.....27........18.07.....dz.............................. KasiuniaUK......28.........25.07 AniaMC..........29.........26.07......... .?..............?....... JULKA1609.....34..........09.08.......?... ....................Londyn Ewelina29.......30.........10.08.....synek....Nicolas kasia ............20.........10 .08 Ninka............27.........18.08......?. ............... Grays77.........34..........22.08............. .Grays/Chafford Hundred S_Gosia_S.......23..........25.08 agi21.............24..........25.08 ankasoton.......35..........20.09.........................Southampton Dziewczyny pozmieniałam troche tabelke,usunełam 2 trymestr i dodałam miejscowość.Jakby były jakieś błędy to przepraszam i poprawiajcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej laski Kasia :))) jesteś dość długo z nami, więc może nicka zaczernisz ?? bo póki jesteś na pomarańczowo to inni mogą wypisywać pierdoły na twoim nicku.tak dla bezpieczeństwa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Grays nie mowie o wszystkich , ale akurat nie chodzi mi tylko o pomaranczowe osoby, ale jesli nawet jakas pomaranczowa obraza, a jedna czy druga dziewczyna, z czarnym nickiem, stala bywalczyni tego forum uzywa ciagle wulgaryzmow to nie chce mi sie uczestniczyc w czyms takim po prostu. Nie lubie tego, wiec spadam stad.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK........WIEK.... TERMIN.......PŁEĆ....IMIĘ.......MIEJSCOWOŚĆ niki niki.........34........ 7.03 KASIEŃKAA__...21.....31.03/11.04......Syn...Aleksander Jan.....Luton Różyczka_.....29.........03.04.....synus......... izunia1986.....24.........08/06.....synuś...Nathaniel... Bradford ewa_84.........27........18/07...dziewczynka...Karolinka Manchester kasztaanka.....27........18.07.....dz.................... .......... KasiuniaUK......28.........25.07 AniaMC..........29.........26.07......... .?..............?....... JULKA1609.....34..........09.08.......?... ....................Londyn Ewelina29.......30.........10.08.....synek....Nicolas kasia ............20.........10 .08 Ninka............27.........18.08......?. ............... Grays77.........34..........22.08............. .Grays/Chafford Hundred S_Gosia_S.......23..........25.08 agi21.............24..........25.08 ankasoton.......35..........20.09........................ .Southampton

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anitia szkoda ze odchodzisz- zycze powodzenia i szczesliwego rozwiazania - buziaczki kochana - moze czasem nas odwiedzisz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny dzis pierwszy dzien wiosny :) trzeba utopic marzannewi pozegnac zime, u mnie pogoda wiosenna cieplo przyjemnie,mimo ze slonko sie schowalo jest super

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc to ja tez poprosze zeby dopisac mnie do tabelki :) aapacz22, syn, termin 29.04 imienia nie mam miejscowosc Bristol. Mnie to najbardziej wkurza jak ktos ocenia drugiego czlowieka a tak naprawde nie ma pojecia o jego sytuacji. Nie przejmujcie sie trollami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×