Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Myszunia;o)

Rodzimy latem 2011 roku w Anglii:)

Polecane posty

NICK........WIEK.... TERMIN.......PŁEĆ....IMIĘ.......MIEJSCOWOŚĆ niki niki.........34........ 7.03 KASIEŃKAA__...21.....31.03/11.04......Syn...Aleksander Jan.....Luton Różyczka_.....29.........03.04.....synus......... aapacz22...................29.04......syn..........?....................Bristol izunia1986.....24.........08/06.....synuś...Nathaniel... Bradford ewa_84.........27........18/07...dziewczynka...Karolinka Manchester kasztaanka.....27........18.07.....dz.................... .......... KasiuniaUK......28.........25.07 AniaMC..........29.........26.07......... .?..............?....... JULKA1609.....34..........09.08.......?... ....................Londyn Ewelina29.......30.........10.08.....synek....Nicolas kasia ............20.........10 .08 Ninka............27.........18.08......?. ............... Grays77.........34..........22.08............. .Grays/Chafford Hundred S_Gosia_S.......23..........25.08 agi21.............24..........25.08 ankasoton.......35..........20.09........................ .Southampton aapacz22 dopisałam cie:) No pogoda super,koniec ten paskudnej zimy:) A mysmy dzisiaj byli po łózeczko no i nie kupiliśmy:(ale jutro jedziemy jeszcze raz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
izunia a masz już upatrzone ? ja wreszcie kupiłam to z szufladą u takiej Polki w Londynie, i testowałam , ogólnie nie haczę stopami o szufladę i jeśli chodzi o schylanie się i wsuwanie stóp pod łóżeczko-to nie ma problemu. za łóżeczko dałam 90 Ł, za materac 15.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To i ja sie dopisze :) Chociaz sie smialam z moim M ze nie powinnam tu pisac bo to forum z Anglii a ja w Szkocji mieszkam :) NICK........WIEK.... TERMIN.......PŁEĆ....IMIĘ.......MIEJSCOWOŚĆ niki niki.........34........ 7.03 KASIEŃKAA__...21.....31.03/11.04......Syn...Aleksander Jan.....Luton Różyczka_.....29.........03.04.....synus......... aapacz22...................29.04......syn..........?..... ...............Bristol izunia1986.....24.........08/06.....synuś...Nathaniel... Bradford ewa_84.........27........18/07...dziewczynka...Karolinka Manchester kasztaanka.....27........18.07.....dz.................... .......... KasiuniaUK......28.........25.07 AniaMC..........29.........26.07......... .?..............?....... JULKA1609.....34..........09.08.......?... ....................Londyn Ewelina29.......30.........10.08.....synek....Nicolas...Helensburgh kasia ............20.........10 .08 Ninka............27.........18.08......?. ............... Grays77.........34..........22.08............. .Grays/Chafford Hundred S_Gosia_S.......23..........25.08 agi21.............24..........25.08 ankasoton.......35..........20.09........................ .Southampton

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki :) razem razniej prawda? ja mam duzo rzeczy po pierwszym dziecku jedynie ubranek sie pozbylam. na szczescie lozeczko zostalo. zwykle biale z ikei. czy ktoras z was ma juz bobasa czy to wasze pierwsze ciaze? pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To jest moja pierwsza ciąża:) bardzo wyczekana:)i wszystko jest dla mnie nowe,wyprawke też kupuje od podstaw,chociaż dużo ubranek odkupiłam od koleżanki i dostałam od szwagierki. Łóżeczko mamy już upatrzone-turystyczne,ale juz jutro jedziemy i kupimy:)w kwietniu wózek i bedziemy mieli wszystko.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny, ja dziś byłam na drugim usg w Anglii, potwierdziło się, że będzie dziewczynka. Mała jest tak wygięta, że nieźle musieli się nakombinować żeby dokładnie wszystko obejrzeć ;-) Może któraś z Was zna jakąś fajną stronę www, na której można porównać wyniki z pomiarów dzidziusia na usg? Niby wszystko jest ok ale sama chciałabym poczytać o normach itp. Buźka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poprawiam swoje dane w naszej tabelce NICK........WIEK.... TERMIN.......PŁEĆ....IMIĘ.......MIEJSCOWOŚĆ niki niki.........34........ 7.03 KASIEŃKAA__...21.....31.03/11.04......Syn...Aleksander Jan.....Luton Różyczka_.....29.........03.04.....synus......... aapacz22...................29.04......syn..........?..... ...............Bristol izunia1986.....24.........08/06.....synuś...Nathaniel... Bradford ewa_84.........27........18/07...dziewczynka...Karolinka Manchester kasztaanka.....27........18.07.....dz.................... .......... KasiuniaUK......28.........25.07 AniaMC..........29.........26.07.....córka..Lena......Newcastle u/Tyne JULKA1609.....34..........09.08.......?... ....................Londyn Ewelina29.......30.........10.08.....synek....Nicolas...H elensburgh kasia ............20.........10 .08 Ninka............27.........18.08......?. ............... Grays77.........34..........22.08............. .Grays/Chafford Hundred S_Gosia_S.......23..........25.08 agi21.............24..........25.08 ankasoton.......35..........20.09........................ .Southampton

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
AniaMC z pewnoscia jakby cos odbiegalo od normy to babeczka z usg by ci o tym powiedziala. sprawdz sobie twoje maternity notes powinien tam byc taki diagram z obwodem glowki, waga .... Gratuluje malej dziewczynki :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aapacz22 dzięki ;) niby wszystko ok jest ale ja to taki niedowiarek jestem, że sama chciałabym wszystko posprawdzać hi hi. Teraz biorę się za szykowanie wyprawki, a jeszcze czeka nas w maju przeprowadzka, więc pewnie będzie ciekawie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
AniaMc ja też po usg siedzialam na necie i czytalam na necie wszystkie normy.Teraz nie pamiętam stronek bo wpisywałam w googlach i wyskakiwało mi troche.Ale spokojnie jakby cos bylo nie tak to by ci powiedzieli lub wykonali jakieś inne badania,a tak to pewnie wszystko ok:)wiem nerwy zawsze są.Jak mój mały nie rusza sie przez dłuższy czas to ja już sie martwie.Spokojnie:) kasienka a rózyczka od jakiegos czasu coraz rzadziej sie odzywa.moze szykuje sie do porodu...bo tez niedlugo ma termin??a jak u ciebie??już niedługo 31:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
AniaMc ja też po usg siedzialam na necie i czytalam na necie wszystkie normy.Teraz nie pamiętam stronek bo wpisywałam w googlach i wyskakiwało mi troche.Ale spokojnie jakby cos bylo nie tak to by ci powiedzieli lub wykonali jakieś inne badania,a tak to pewnie wszystko ok:)wiem nerwy zawsze są.Jak mój mały nie rusza sie przez dłuższy czas to ja już sie martwie.Spokojnie:) kasienka a rózyczka od jakiegos czasu coraz rzadziej sie odzywa.moze szykuje sie do porodu...bo tez niedlugo ma termin??a jak u ciebie??już niedługo 31:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki Izunia, ze mnie to taka troszkę ciążowa panikara jest ;) buźka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasieńka jestem nadal 2 w 1 :) zero objawów,dzidzia sie kreci w brzuchu i zmienia pozycje.. pomimo ze jestem własnie w 39 tyg :D . Jak sie czujesz? bo cos mi sie wydaje,ze bedziesz miałą dziecinke przy sobie pierwsza :) ale to dobrze,bedziesz nam tu doradzac jako doswiadczona mama :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Spokojnej nocki życze :) mnie chyba cos gardełko dziwnie chrobocze.. żeby tylko na koniec ciaży jakies choróbsko sie nie przyplątało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nom, uwazajcie ja przechodze wlasnie grype zoladkowa. drugi raz. mam wrazenie ze zamieszkam w kibelku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej.ja tez ostatnio bylam chora-zostal lekki katar i kaszel,u mnie w firmie ostatnio panowal jakis wirus polowa osob strasznie kaszlala i smarkala,taki okres wiosna sie zaczyna i poddatni jestesmy na infkcje, dbajcie o siebie kobitki bo teraz szczegolnie musimy dbac o siebie,czasem lepiej przelezec dzien w domu zjesc czosnek napic sie herbatki z cytrynka niz isc do pracy,ja tak zrobilam i od razu lepiej sie poczulam. Zycze zdrowka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny:) Kupilismy łóżeczko:)rozłożylismy żeby sprawdzic czy wszystko jest i czy działa.Graco electra-nie jest dokladnie ten co chcielismy ale praktycznie identyczny:)kolejny zakup zgłowy. Ale u mnie dzisiaj piękna pogoda,pranie sie suszy na dworze,uwielbiam taka pogode. Różyczka to już niedlugo bedziesz tulić swoje maleństwo:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Izunia a gdzie kupiłaś łóżeczko? I kupujesz dodatkowy materac do niego? Słyszałam, że niektórzy tak robia. A w ogóle to jak czesto wam krew i mocz badaja, mam na mysli te podstawowe badania. Bo mocz to sprawdzaja jedynie patyczkiem, a krew mi badali raz, a to już 24 tydz sie zaczał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
krew pobierali mi 2 razy na przeciwciala i inne chorobska, mocz co wizyte ale tylko papierkiem lakmusowym na obecnosc krwi.:/ mialam tez wymaz na paciorkowca. jak chcecie wiecej badan i usg to polecam sie przeniesc do prywatnej kliniki. drogo jak nie wiem co ale macie opieke full wypas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
izunia właśnie staram sie spakowac torbe to szpitala... nie mam pojecia ile czego zabrac... i mimo ,ze liste ze szpitala mam baaaardzo krótka,zaledwie pare rzeczy to jednak jak dochodzi cała reszta to sie robi sterta do upchania,ale jakos dam rade ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kasztanka łóżeczko kupiliśmy w tym sklepie http://www.toysrus.co.uk/index.jsf ale pojechaliśmy do sklepu bo jakoś nie lubie kupować przez internet,wole wszystko pomacać pooglądać sprawdzić. A jeżeli chodzi o materacyk to jeszcze nie wiem,slyszałam właśnie że czasami ludzie dokupują drugi,ale zobacze jaki bedzie jak położe małego,wydaje mi sie że ten jest w miare twardy i bedzie ok. Krew pobierali mi raz,przy pierwszym usg.Na wszystko,kilka fiolek.Potem położna mi pobrała na gr krwi,bo gdzieś zgubili wyniki i musiala pobrać jeszcze raz,i mówila ze na kolejnej wizycie znowu pobierze.A mocz sprawdzają mi za każdym razem papierkiem,tym bardziej ze co chwile mialam bakterie,i jak chodzilam do zwykłego lekarza na kontrole to wysyłal do laboratorium.Ale nigdy nie dostałam zadnych informacji. Różyczka pakuj sie pakuj kochana:)bo twoje dni są już policzone:)Ja jeszcze nie dostałam listy ani ze szpitala ani od pooznej,chociaż jak mam jeszcze dużo czasu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No cześć dziewczyny- ja bylamwczoraj w szpitalu na tym badaniu wzw typu b, pisałam wcześniej, co sie okazało wirus jest nieaktywny a próby watrobowe rewelacyjne, chorobę te musiałam przejść bezobjawowo około 20 lat temu, a ze w Polsce nie robią badań na wzw to nikt nie wiedział. Lekarz powiedział, ze tu tez nie robią ale jak mama ma to fasolce ddja od razu przeciwciala, No i całe szczęście bo jak ja sie zarazilam??? Ale dobrze ze wszystko ok, teraz będę chodziła raz w roku na badanie wzw czy ciagle wirus nieaktywny o to wszystko, a w czwartek idę na USG i dowiem sie czy to fasolka czy groszek(-: już nie mogę sie doczekać!!!! Buziaki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Izunia a jakie kolor łózeczka wybraliscie? białe ?? naturalne ?? przewijak też do kompletu na łóżeczko,czy wolno stojący ?? lubie oglądac zakupy innych mam :) to cieszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Różyczka my kupiliśmy łózeczko turystyczne,jest koloru szarego a w komplecie jest przewijak,nie chcialam wolnostojącego,wystarczy że mam wanienke na stojaku.Nie cche zagracać całęgo pokoiku. http://www.toysrus.co.uk/Babies-R-Us/Travel-and-Pushchairs/Travel-Cots/Graco-Contour-Electra-Bassinet-with-Napper-in-I-Love-My-Bear(0015148) O dokładnie ten.Tylko myśmy płacili 99.99 może jakaś promocja była.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rózyczka to tak nie znikaj z forum, bo przeglądam posty i wiercę się jak kaczka przed laptopem że przyniesiesz nam dobre wieści o zdrowiu maluszka :D a jeśli mnie nie wyprzedzisz, to prawdopodobnie ja rozwalam się pierwsza, bo mam wywołanie na 31, tzn 31 marca idę już na oddział.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rózyczka to tak nie znikaj z forum, bo przeglądam posty i wiercę się jak kaczka przed laptopem że przyniesiesz nam dobre wieści o zdrowiu maluszka :D a jeśli mnie nie wyprzedzisz, to prawdopodobnie ja rozwalam się pierwsza, bo mam wywołanie na 31, tzn 31 marca idę już na oddział.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×