Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Myszunia;o)

Rodzimy latem 2011 roku w Anglii:)

Polecane posty

ankasoton Fajny wozeczek :) i zeczywiscie nie drogi, tylko poczytaj opinie bo z tymi wozkami to jest roznie. Ja wole uzywany kupic a drozszy, bo jak go pozniej sprzedam to nie bede duzo stratna ;) a spacerowke na pozniejszy okres mam po moim synku http://www.thebabystoreltd.co.uk/store/index.php?app=ecom&ns=prodshow&ref=MC-0005 i jestem z niej bardzo zadowolona...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anka też radzę poczytać na forach o modelu, bo ja mam Graco quattro i okazało się że jest masa opini o łamiących się kołach.. chociaż tyle że mam go na 3 letniej gwarancji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak dla mnie ten wózek odpada,bo nie podobają mi sie kubełkowe siedzenia. Tp fakt z wózkami to jest tu cieniutko.Myśmy jezdzili po tylu sklepach,nawet 140 km od domu byliśmy w sklepie,i wkońcu zdecydowaliśmy sie na ten http://cgi.ebay.co.uk/Silver-Cross-3D-Travel-System-Charcoal-Grey-/330542094804?pt=UK_Baby_BabyTravel_Pushchairs_GL&hash=item4cf5d819d4#ht_500wt_1156 Ale birzemy bez nosidelka bo mamy juz od kolezanki i inny kolor z zielonymi wstawkami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiecie dziewczyny jak tak łażę po mieście, to dużo mam wozi dzieci w fotelikach zamiast w gondolach. Ja mam wrażenie że maluszkowi niewygodnie...no chociaż w tym moim jesj opcja gondoli + spacerówka na płasko. Ale mam wrażenie że gondola mała i nie posłuży mu długo. Jutro usg, boję sięęęęęęę :(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczynki, ja juz po urlopie w Polsce:D Pogoda była rewelacyjna przez te pare dni. Zrobiłam dodatkowe USG z 3/4D, wszystko wyszło w porządku. Robili przepływy w sercu i sprwadzali narządy. Troszkę więcej lekarz badał niż połozna na połowkowym. Ale najważniejsze, że wszystko w porządku. I nadal twierdzą, że dziewczynka, choć lekarz powiedział, że dzidzia w nienajlepszej pozyzcji do stwierdzenia płci. Dostałam parę rzeczy, właściwie 3 torby zapakowane po brzegi. No i z mamusia na zakupy się wybrałam, miała radość kupując sukienusie. No, ale rozmiarówka od 0 do 12mc. Co do ruchów, to ja raz czuję, raz nie(23tc). Wczoraj np czułam czały dzień z krótkimi przerwami, jakby dzidzia się często budziła, a dzisiaj tylko dwa razy. Nie ma jakiś regularnych pór kiedy sobie fika, raz wieczorem, kiedy indziej rano. Nie wiem od czego to jest zależne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki:) Ja juz po wizycie u położnej.Wszystko ok:)tylko mały sie obrócił główką do góry i jakoś leży na skos.Położna powiedziała ze narazie tak może być ale jeżeli za 6 tyg na wizycie bedzie dalej w tej pozycji to bede musiala iśc do szpitala na obrócenie:(już sie boje.Slyszałam serduszko,uwielbiam to:)za 3 tyg kolejna wizyta i pobieranie krwi;/a jutro musze iść do normalnego lekrza po kolejne L4 bo połozna nie moze mi wydać. DSziewczyny jak bedziecie brać formy MAT B1 to zróbcie sobie kopie dla partnerów jezeli beda chcieli wykorzystać ojcowski.Bo mi nikt nie powiedzial zeby zrobic kopie myślalam ze dostane nowa od położnej ale niestety moga wydac tylko jedną.Także musze dzwonic do swojego pracodawcy i prosić o zrobienie kopii. A my dalej malujemy... Ja nie chciałam wózka z gondola,tzn napewno sa wygodniejsze dla maleństwa,ale my dużo jezdzimy autem,równiez do pl sie wybieramy i taki wózek zajmowałby dużo miejsca.dlatego tez zdecydowaliśmy sie na tego silver crossa.A i gondola też długo nie posluzybo dzieci szybko rosną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej ja tez rodze niedlugo w uk. apropos wozkow polecam stronke www.babyabcd.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
acha nie zebym robila komus reklame ale sama bylam napalona na jeden z tych wozkow, a po za tym maja tam sliczna posciel do lozeczek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny ja tez bylam dzis u poloznej serduszko bije a mala w brzuszku szaleje,nawet midwifka mowila ze dzidzia bardzo aktywna ze sie kreci,hihi super, polozna tez wziela mi wymaz z pochwy bo powiedzialam jej ze martwi mnie sluz ale ona mowila ze wszystko wyglada na ok ale na wszelki wypadek wysle do laboratorium, izunia z tego co ja wiem nie musisz sie godzic na obracanie dzidzi-wtedy bedzie cesarka-moja siostra tak miala synek nie ulozyl sie glowka w dol a ona nie chciala obracania-co podobno jest bardzo nieprzyjemne i nie takie bezpieczne,ale masz jeszcze czas dzidzia moze sie ustwic prawidlowo nie ma sie co martwic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczynki, ja już za 2 tygodnie będę mieć małego w domu, poród będą wywoływać :o nie wiem czy to lepiej czy lepiej jak mnie weźmie znienacka.Poród będzie naturalny, tylko dadzą mi jakieś tabletki.Tłumaczyła lekarka, że dadzą 1 odczekają, jak po 1 nic nie ruszy to dadzą 2, po 2 będzie przerwa kilka godzin , jak po tej przerwie nic nie ruszy to dadzą mi 3 jak po 3 nic, to CC. Stwierdzili, że nie ma sensu dalej dziecka narażać na cukier.A i coś mówiła że mam sie umówić z położną aby zbadała mi szyjkę macicy ale nie wiem w jakim celu...nie zrozumiałam jej dobrze,coś mówiła o tym że to 1 poród, że może być za wąska, ale nie wiem o co jej dokładnie chodziło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KASIEŃKAA__ Na kiedy masz termin porodu ?? Ja poprzednia ciaze przenosilam tydzien i tez juz skierowanie dostalam na odzial wlasnie ze wzgledu na cukier, w weekend mi sie tam jechac nie chcialo, wiec mialam zamiar czekac do poniedzialku, ale w niedziele rano dostalam sama z siebie skurcze, wieczorem na oddzial a rano juz maly byl z nami :) Masz jeszcze 2 tyg moze porod sam wczesniej przyjdzie tak jak u mnie i nie beda musieli go wywolywac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewelina planowo miałam mieć na 11 kwietnia, ale już dziś mnie umówili na 31 marca na 8 rano idę na oddział.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasieńka gratulacja, chociaż nie będziesz się martwiła czy to już, czy to te właściwe skurcze i czy juz warto jechać do szpitala :D Ja właśnie tego się troszkę obawiam. Ale teraz możesz sie już szykować na konkretną date. I zaraz bedziecie w komplecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kasztanka tylko ja nie wiem czy to takie dobre,chyba bym wolała żeby mnie złapało nagle, bo nie miałabym czasu na gdybanie i myślenie jka to będzie, tylko w głowie bym miała urodzić i zająć się małym a tak to mam jeszcze 2 tygodnie i myśli mnie zeżrą.Chociaż jedyny suchy fakt-urodzić muszę, i pomóc Olkowi wyjść na świat bo dla niego też napewno to wysiłek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Znalazłam tabelkę, żeby nowe dziewczynki mogły się wpisać. NICK........WIEK....... 2 TRYMESTR... DATA PORODU.......PŁEĆ....IMIĘ niki niki.........34....................... ...7.03 KASIEŃKAA__...21..........(?)............11.04.......Syn . ..Aleksander Jan Różyczka_.....29..........................03.04.....synus......... izunia1986.....24.......................08/06.....chłopiec.......Nathaniel ewa_84.........27............7.01......14.07...??...Karolina,Piotr,Franek kasztaanka.....27.........................18.07.....dz........ KasiuniaUK......28................... .....25.07 AniaMC..........29.........................26.07......... .?..............?....... Ewelina29.......29............31.01......08.08........?. .... Nadia Nicolas kasia ............20.............13.02.....19 .08 Ninka............27............22.02......18.08......?. ............... S_Gosia_S........23...........19.02......25.08 agi21.............24...........11.02......25.08 Grays77.........34.............11.02......25.08 anitia.............29.............22.02......27.08

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej, wczoraj mialam usg (13 tc), wg kobitki wszystko wyglada OK (NT 2.0 mm) ale oczywiscie pozostaje jeszcze czekanie na wyniki krwii... okropna jest ta niepewnosc... eh...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poprawiam swoje dane i dopisuje ankasoton :) NICK........WIEK....... 2 TRYMESTR... DATA PORODU.......PŁEĆ....IMIĘ niki niki.........34....................... ...7.03 KASIEŃKAA__...21..........(?)............11.04.......Syn . ..Aleksander Jan Różyczka_.....29..........................03.04.....syn us......... izunia1986.....24.......................08/06.....chłopi ec.......Nathaniel ewa_84.........27............7.01......14.07...??...Karol ina,Piotr,Franek kasztaanka.....27.........................18.07.....dz... ..... KasiuniaUK......28................... .....25.07 AniaMC..........29.........................26.07......... .?..............?....... Ewelina29.......30............31.01......10.08.....synek.. Nicolas :) kasia ............20.............13.02.....19 .08 Ninka............27............22.02......18.08......?. ............... S_Gosia_S........23...........19.02......25.08 agi21.............24...........11.02......25.08 Grays77.........34.............11.02......25.08 anitia.............29.............22.02......27.08 ankasoton.......35............... .........20.09...................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ankasoton Fajnie ze juz widzialas swoja fasolke :) No i najwazniejsze ze sie dobrze rozwija :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej hej:) aapacz22 witamy:)pisz jak tam u ciebie:) i dopisz sie do naszej tabelki Kasienka ale ci zazdroszcze:)jejku też bym chciala za 2 tyg tulić swoje maleństwo:) ankasoton fajnie że widzialas fasolke:)cudowne uczucie:)i dobrze ze wszystko przebiega ok.O krew sie nie martw napewno wszystko bedzie ok:) Czytałam o tym ze nie musze sie godzic na obracanie i czasami dzieci obracaja sie przed samym porodem,ale w sumie ja chyba wole zeby mi obrocili bo chce rodzic naturalnie nie chce cesarki. Ale zobaczymy,mam nadzieje ze mój mały uparciuch jednak zmieni zdanie i sie obróci:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj fajnie, fajnie widziec malenstwo ale, ze ja po przejsciach to zaraz tysiace mysli czy wszystko na pewno ok ? malenstwo tak wczoraj fikalo + do tego moj tluszczyk, ze zeby zlapac intersujacy obraz mietolily mnie (najpierw praktykantka) chyba lacznie z pol godziny, no ale jakos sie udalo... Powiem wam ze juz jestem zmeczona tym mysleniem sie czy wszystko jest ok... 12 lat temu tj. w pierwszej ciazy jakos nie przypominam sobie takiego stresu, chyba nawet nie robiono takich badan, a jezeli robiono to ja nic o tym nie wiedzialam, szlam na usg czy na badania bo trzeba bylo je zrobic kontrolnie i tyle... Czytam fora internetowe, na ktorych dziewczyny opisuja stresy jakie przechodza bo np. NT wychodzi wysokie i sie tak zastanawiam czy przez ten rozwoj medycyny nie gubimy gdzies pozytywnych mysli? cieszenia sie szczesciem? matko patrzac po sobie wiecej we mnie niepewnosci niz radosci eh... sama juz nie wiem... A moze poprostu to kwestia sposobu w jaki przekazywane sa wiesci o badaniu... moze warto wreszcze byloby zeby lekarze nie wprowadzali w niepokoj do poki nie wykonaja kompletu badan... chodzi mi o taka delikatnosc, ktorej wiekszosci niestety brakuje... Mam nadzieje, ze mnie rozumiecie co mam na mysli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co do obrotu, to mój mały dłuuugo był na skos, ale wczoraj ma główkę już prosto, tylko dalej czuję jego nóżki po prawej stronie :D ale to już nie ma znaczenia, bo jest ustawiony tak jak trzeba. Co do mojego porodu, to wczoraj zareagowałam jak histeryczka w gabinecie powyłam się jak głupia, i z radości że to za chwilę zobaczę syna, ale też ze strachu żer to tak nagle .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez bym juz chciala na dniach rodzic.ale jeszcze mam czas 4mies.chcialabym jvz tulc mala istotke calowac i opiekowac sie,ale i ja sie doczekam. mysle wlasnie nad planem porodu,najwazniejsze dla mnie to znieczulenie,bez epiduralu nie chce rodzic,panicznie boje sie bolu, reszta juz nie jest tak wazna,nie chce studentow,chcialabym miec mozliwosc skorzystania z kapieli zanim mnie beda mogli znieczulac,oczywiscie porod w towarzystwie meza ktory bedzie przecinac pepowine,i chcialabym pojedyncza sale po porodzie jesli bedzie taka mozliwosc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ewa również muszę zrobić plan, bo do położnej 28 i potem już nie będzie czasu na wypełnianie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KASIEŃKAA__ Ja tez bym chciala tak jak Ty isc na wyznaczony termin niz sie zastanawiac kiedy w koncu zobacze moja dzidzie, a ostatnie tyg strasznie sie dluza ... Takze nie przejmuj sie niczym i ciesz sie juz tylko 2 tyg :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Grays mam do Ciebie prosbe !!! Mogla bys mnie wykreslic z tabelki na forum sierpniowym ?? Masz racje ze to jedna z nas jest falszywa i zmienia swoj nic na pomaranczowy. Nie mam zamiaru czytac wiecej obelg na moj temat. Myslalam ze beda tam mamy z ktorymi bede mogla wspolnie cieszyc sie ciaza, ale jak widac sie mylilam :( Nie chce sie denerwowac przez jakas kretynke, wole cieszyc sie w pelni swoja ciaza w srod ludzi ktorzy mi nie ublizaja ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Grays nie wiem czy czytalas cale forum sierpniowe ale ona jest juz od 3 strony !!! Naprawde uwazajcie z tym FB bo ten trol pewnie juz tam sie wprosil !!! Swoja droga to ciekawe ktora to ??? Na poczatku forum bylo tylko kilka dziewczyn ktore nadal pisza !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewelinka nie przejmuj sie, ja wiem, że to działa na nerwy ale jesli chodzi o mnie, to wiem, że kretynka pisze bzdury. Ja cię podziwiam za Twoje decyzje w zyciu i mam swoje zdanie, a anonimowe lubią wbijac szpile, najwazniesze, że my jestesmy szczęśliwe:) Ankasoton, fjany ten wózeczek, nawet nie widziałam tego modelu wczesniej, najbardziej to podoba mi sie możliwość przełożenia rączki w 3 sekundy:) a to naprawde duży plus, bo wiadomo jak to jest jak idzie się z dzieckiem pod wiatr zmieniam w tabelce bo u mnie się pozmieniało. Dziewczyny mam propozycje, bo na forum starajace sie w uk, do tabelki wpisuje sie jeszcze w jakim rejonie uk się mieszka. Może tez to zastosujemy? NICK........WIEK....... 2 TRYMESTR... DATA PORODU.......PŁEĆ....IMIĘ niki niki.........34....................... ...7.03 KASIEŃKAA__...21..........(?)............11.04.......Syn . ..Aleksander Jan Różyczka_.....29..........................03.04.....syn us......... izunia1986.....24.......................08/06.....chłopi ec.......Nathaniel ewa_84.........27............7.01......14.07...??...Karol ina,Piotr,Franek kasztaanka.....27.........................18.07.....dz... ..... KasiuniaUK......28................... .....25.07 AniaMC..........29.........................26.07......... .?..............?....... Ewelina29.......30............31.01......10.08.....synek. . Nicolas kasia ............20.............13.02.....19 .08 Ninka............27............22.02......18.08......?. ............... Grays77.........34............11.02.....22.08 S_Gosia_S.......23...........19.02......25.08 agi21.............24...........11.02......25.08 anitia.............29...........22.02......27.08 ankasoton.......35............... .........20.09...................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×