Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zamorduję teściową i męża

zamorduję teściową i męża

Polecane posty

Gość zamorduję teściową i męża

teściowa i mąż doprowadzają mnie do szału. a zwłaszcza dzikie pomysły "mamusi" niestety mieszkamy z nią w jednym domu, wychowuję 4 mies synka i ciągle mi sie do wszystkiego wpierd###, wychodzę na spacer słyszę komentarz do dziecka: zamroźi cie mama biedactwo, wkłada paluszki bo buzi:jeść mama nie daje dzidziusiowi, ostatnio malemy wzrósł apetyt i cały dzień wisiał na cycu wtedy wymyśliła że moje mleko jest bezwartościowe!!!!! bo dziecko głodne, jak mu się uleje to że za żadkie, ciągle mi wmawia że nie jestem w stanie go wykarmić i ciągle powtarz: daj mu butelkę, ale najlepsze było jak trafiłam do szpitala rano z bulem woreczka żółciowego, w róciłam po 8 h, nie pozwoliła mi nakarmić dziecka bo stwierdziła że mleko mi się w piesiach zepsóło i że małego bedzie bolał brzuch.nie wspominając ze ciagle mnie prześladuję, tak cicho podchodzi do drzwi że słyszę ją dopiero jak już za plecami nam stoi, nie wyrabiam . a mąż oczywiście za mamusią ........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przeprowadź się do swojej
mamusi. ona pewnie jest idealna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zamorduję teściową i męża
nie jest ale przynajmniej nie zatruwa mi życia na codzień

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka wrrredna
wiekszy zal miałbym do męża niz do niej halo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jhgfds
naucz się ortografi bo aż w oczy kłuje!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość boszeeeeeeeeeeeeee
Męża masz fujare!!!!!!! Co za facet?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to sie wyprowadz albo
powiedz mężowi że jest ciotka i tyle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hela z wesela
moja też jest wkurwiającą suką, mąż też uważa że przesadzam... nie mieszkamy razem, ale wystarczą mi jej komentarze przy spotkaniach od czasu do czasu jest tępą i leniwą babą a do tego wyjątkowo napastliwą - mieszanka wybuchowa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to jak to zrobisz
,to przyjedź do mnie i zabij też moją:P:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wywal babe na zbity pysk, albo sama pojedz do rodzicow na jakis czas, eeee jakie paluszki??? zjebana ta baba, czytalama tu kiedys topik, ze jakas dziewczyna zostawila dziecko z tesciowa i wyszla, zapomniala komorki wraca a tam tesciowa laduje cycka to buzi dziecka....wiec wiesz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a nie możesz jej po prostu powiedzieć, żeby się odpierdoliła? To Twoje dziecko i Ty decydujesz, ona miała swoje dzieci i wtedy mogła sobie wychowywać, niech Tobie też da szansę. Porozmawiaj poważniej z mężem i powiedz mu jak Ci źle, że powinien być po Twojej stronie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×