Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Traja82

WRZESIEŃ 2011

Polecane posty

no ja tak zrobiłam,ale mi loginu i hasła nie przyjęło...nie wiem sama.wy jakieś nowe wymyślałyście czy to co miałyście do kaffe?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
już zarejestrowałam się:)wcześniej jakiś błąd mi chyba wyskoczył.czekam na akceptację.jestem tak jak i tutaj nutella1509:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewuskaaaa
ja swój odrobinę edytowałam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny ;) Nie było mnie przez tydzień a tu tyle nowych osób ;) Fajnie że tak nas dużo. W końcu udało mi się opanować przeziębienie ale oczywiście bez antybiotyku się nie obyło. Teraz pozostały już tylko objawy "ciążowe" czyli mdłości, mdłości, mdłości.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jejku dziewczyny może to nie na miejscu pytanie ale czy wy też miałyście lub macie wielkie wiatry??? JA JUŻ NIE MOGĘ :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miewam .. niestety mało przyjemne, bo nie wszedzie mozna pozwolić sobie na to a potem cholernie brzuch boli .... ehhh no ale moze minie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja na razie nie mam wiatrów.mam nadzieję,że tak zostanie już do końca,a jeżeli nie to chociaż do końca miesiąca-bo tylko do końca lutego chodzę do pracy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też miewam ale na szczęście bardzo rzadko więc nie są aż tak uciążliwe, gorzej u mnie z mdłościami ;/ udało mi się uporać z codziennym bólem głowy, mój gin stwierdził że może być on objawem odwodnienia organizmu i kazał więcej wody pić i o dziwo mi przeszło, więc polecam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też miewam wiatry ;/ ale coraz mniej ;) mam nadzieję że im dalej to będzie lepiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
akcje z smsem opowiem tam, jak założe konto /nigdy nie umiem tych kodów odczytać, i mnie blokli/ i mnie F. aktywuje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Każdy lekarz mówi co innego :( mnie głowa boli codziennie od początku stycznia i powiedział mi że tak jest bo jestem w ciąży i mam niskie ciśnienie, które jest normalnością w I trymestrze :( jakoś daje radę ale zaparcia i wiatry które nie ustępują ani na chwilę, DOBIJAJĄ MNIE - WYĆ MI SIĘ CHCE! Mój mężuś mówi, że tyle co po ślubie a ja już go podtruwam codziennie ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czy którejś z Was udało się tam zalogować? Ja się zarejestrowałam czekam na potwierdzenie, fabiankowa mówi ze mnie zaakceptowala i doopa. nie loguje mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja czekam na akceptacje :((( dzisiaj bylam u lekarza.. tzn probowalam tam dotrzec. Ahhh szczegoly napisze na prywatnym, bo nie chce zeby mnie pomaranczkli czytaly ;p a co tam niech ich ciekawosc zrzera ;d i od dzisiaj folik biore :) jakos lzej na serduchu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hellooo Dziewczynki! Ja tez przenioslam sie na to prywatne forum. Fajnie bedziemy czuly sie bardziej swobodnie. Czekam tylko na aktywacje Fabiankowej;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Normalnie mam bol promieniujacy na lewy posladek, czytalam wczesniej o tym na formum, ale wydawalo mi sie to smieszne, ale faktycznie tylek boli mnie po jedej stronie..:) Ach te uroki ciazy..:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie dziś chyba burza będzie, wiatr jest niesamowity i jakieś dziwne odgłosy wiatr wydaje :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość heavengirl
siemaneczko :D hare go again hehe!!:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DWAxMAMA jesteś użytkownikiem prywatne go forum, sprawdzałam więc nie wiem dlaczego nie możesz się zalogować ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poczekaj aż wróci Fabiankowa :) na pewno coś na to poradzi, może spróbuj zalogować się jeszcze raz,pisze, że konto użytkownika jest nieaktywne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi tak, jestem cały czas na priv forum i tutaj ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kizomba86
to tak jak ja nie wiem czemu dwaxmama nie mozesz sie zalogowac....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to mi nie doszedł, doszedł pierwszy ze trzeba czekać na akceptacje... I dupa ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kizomba86
to trzeba poczekac na fabianke az wroci moze ona cos poradzi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ona musi zaakceptować rejestracje, wtedy ma pewność, że to osoby z forum :) więc najlepiej nicki te same :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fabiankowa no wez mnie wreszcie zaakceptuj bo tez chce byc na prywatnym:))))))))))) Dziewczyy, czy te avatary to wasze prywatne zdjecia??? Jezeli tak to ojej ale z was lasencje:))))))))))))))))))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×