Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Traja82

WRZESIEŃ 2011

Polecane posty

Gość zalka80
hej, ja pierwszą ciąże miałam bez żadnych dolegliwości i było super, druga-masakra cały czas mnie mdliło chyba do 7 miesiąca koszmar jak sobie przypomne,na szczęscie moja doktor rodzinna przepisała mi super kropelki na te dolegliwości NUX VOMICA-HOMACCORD homeopatyczny. spróbujcie mi zaraz przechodziło i mogłam normalnie funkcjonować a teraz z trzecim sama sie zastanawiam co będzie...hihi ale jeszcze chyba za wcześnie na jakieś objawy,niewiem każda ciąża jest inna! pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Violek - przepraszam, pomyliłam się o 1 dzień - ost @ miałam 16.12 (przy cyklu 30 dniowym) ja używałam kalkulatora do obliczenia terminy i za każdym razem wychodzi mi 24 wrzesień http://dziecko.haczewski.pl/index.php?cykl=30&dzien=16&miesiac=12&rok=2010&bg=000 ty pisałaś że ost @ miałaś od 8-13 grudnia więc to jest 8 dni różnicy (chyba że źle zrozumiałam z twojego postu (15.01.2011] 10:37 [zgłoś do usunięcia]violek111 Witam! ja ostatni raz miałam 8.12-13.12.) .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny!!!! Mam nadzieję, że i ja mogę się do Was dołączyć. Ostatnią @ miałam 13.12.10, robiłam test w dniu spodziewanej @ - negatywny, dzień później - też negatywny i dopiero 2 dni po słabiutka kreseczka!!! :D A teraz już są II tłuściutkie!!! Termin porodu wyliczyłam, że mam na 19 wrzesień :) Do lekarza idę w niedzielę 23.01 zobaczyć czy ❤️ bije i czy wszystko jest ok :) Pozdrawiam!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Navi-wypada Nam praktycznie ten sam termin :-))) dziewczyny a jak u Was "z tymi"dolegliwościami? przepraszam,że tak cały czas o to pytam ale, czy któraś z Was ma już wymioty? ;-/ mnie teraz tylko czasami mdli ale za to codziennie pobolewa brzuch przez co jestem niespokojna..i oczywiście senna-coraz bardziej chodzę do pracy zmęczona i niewyspana bo potrafie sie w nocy budzić. Mam jeszcze jedno pytanie-dopuki nie pójdę do lekarza-powinnam już brać jakieś witaminy?narazie zmieniłam dietę-dużo owoców, warzyw, nabiału.. pozdrawiam! wiola :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bibi- Gratuluję ! :-) hmmm widzę ,że troszeczkę Nas już tutaj jest :-) oby coraz więcej;

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, na początku gratuluję nowym mamusiom. VIOLEK-ja też nie mam żadnych dolegliwości,oprócz bezsenności.na początku trochę mnie mdliło,miałam odruch wymiotny,i straszliwie bolały mnie piersi.teraz wszystko mi przeszło.lekko piersi bolą no i spać nie mogę.ja biorę tylko folik.we wtorek idę do lekarza,mam nadzieje że wszystko będzie ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
violek111 - Dziękuję i także gratuluję!!! Jeżeli chodzi o objawy to ja też w sumie nie mam bardzo "uporczywych". Jestem senna i często mam zgagę, szczególnie wieczorami. Co do pobolewania brzucha to też mam, czytałam, że to normalne... mnie pobolewa jeszcze czasem prawy jajnik. Nudności mam maleńkie czasami ( np jak gotuję mięso) ale bez wymiotów... W nocy też nie umiem spać :) No i jeszcze sutki mam strasznie wrażliwe, otoczka taka jakby napuchnięta i widać na niej żyłki. Też się zastanawiam czemu nie mam tych słynnych "porannych nudności" ale nie każdy je ma a może jeszcze jest za wcześnie... Co do witamin to ja biorę kwas foliowy, powinno się go brać od początku. Mi lekarz powiedział, że mam go brać już jak się staram o dziecko, więc moim zdanie m powinnaś go już zacząć brać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nutella1509 - pierwsza wizyta?? Wow zobaczysz bijące serduszko! Ja to się nie umiem na to doczekać.. a do następnej niedzieli jeszcze tyyyyyle czasu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość justa19854
Witam serdecznie wszystkie dziewczyny Byłam u lekarza 14.01 i potwierdziło się, że jestem w ciąży. Ostatnia @ miałam 27.11, więc termin przypada na 4.09. Ogólnie też nie mam żadnych objawów oprócz braku miesiączki i bolących piersi, no i małe problemy ze spaniem a co będzie później.... pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość justa19854
Mam pytanie do wszystkich - czy już mówiłyście o swojej ciąży??? Bo ja na razie tylko przyjaciółce no i oczywiście mężowi. Jak byłam u lekarza to miałam zrobione usg, ale to takie maleństwo (pęcherzyk), że jeszcze nie było możliwości sprawdzić wielkości. Ale następna wizyta 10.02, więc już pewnie będzie więcej widać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny a można kupić sam kwas foliowy? jak dzwoniłam do poradni to powiedziano mi,że mogę już teraz zacząć brać feminatal 800 (z kwasem foliowym) ale szczerze mówiąc nie wiem czy bez konsultacji lekarza powinnam..co o tym sądzicie??wiola

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
VIOLEK, to jest moja pierwsza ciąża-więc ja nie pomogę.wiem,że trzeba brać kwas foliowy-i tyle.może niech wypowiedzą się dziewczyny,które mają już dzieci.we wtorek,będę u lekarza to zobaczę czy będzie kazał brać sam foflik,czy jakiś zestwa witamin dla ciężarnych.sama,to raczej nie wzięłabym nic innego niż folik. BIBI-już nie mogę doczekać się wizyty.modlę się o to,żeby wszystko było ok. o ciąży wie mój mąż,moja siostra,2 przyjaciółki.rodzicom,dziadkom powiem po wizycie,lub na dzień babci/dziadka.to będzie pierwszy wnuk moich rodziców i pierwszy prawnuk moich dziadków(od strony mojej mamy,bo moja mama też jest najstarsza ze swego rodzeństwa).teściowie mają już jedną wnuczkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nutella1509 -to moge brać narazie sam kwas foliowy?? ile razy dziennie sie go bierze?raz???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość justa19854
jak byłam na pierwszej wizycie u gin to powiedziała, że mam kupic kwas foliowy i już zacząć go brać lub jakiś inny zestaw witamin w którego skład wchodzi kwas foliowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
violek111 - czym prędzej zaczniesz brać folik tym lepiej. Ja już od kilku miesięcy biorę zestaw witamin Feminatal N, lekarz powiedział, że będzie dobry byleby miał w składzie kwas foliowy. Tak jak nutella1509 już pisała - można kupić sam kwas foliowy, nie musisz kupować całego zestawu witamin i bierze się jedną tabletkę dziennie. nutella1509 - będzie dobrze!!! Ja też się strasznie boję czy wszystko będzie ok a szczególnie, że to pierwsza ciąża! justa19854- ja powiedziałam oczywiście mężowi i przyjaciółce. Reszcie pewnie powiem jak będę już po USG i zobaczę bijące serduszko. Rodzicom i reszcie rodzinki chcemy powiedzieć osobiście a że mieszkamy obecnie za granicą to niestety będą musieli poczekać do marca aż przylecimy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny ;) jesli moge to chcialabym sie dolaczyc ;) jestem dopiero po tescie, do lekarza za jakis tydzien ;) jesli test jest wiarygodny to bede miala termin na 27 wrzesnia ;) pozdrawiam wszystkie mamusie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość liljanka
witam,ja już wiem na 100%wczoraj byłam u lekarza,miałam usg:7 tydzień

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gratulacje dla nowych Mamusiek 🌼!!!! Im Nas więcej tym lepiej!!! Ja właśnie wróciłam od lekarza, termin ustalił na 18 września :) Nie miałam jeszcze USG bo tu robią dopiero między 10-12 tygodniem.. ehh trzeba czekać. nutella1509 -Już dziś zobaczysz swoje Maleństwo!!! Trzymam kciuki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry ;D Do lekarza dopiero w piątek :) doczekać się nie mogę ;D A poza tym wszystko oki ;D Nic mnie nie boli.. rewelka ;D Wlasnie na tydzien do mamy przyyechaliśmy ;) odpoczynek ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie to podwojna radosc bo wczoraj sie dowiedzialam ze moja sis tez jest w ciazy ;) tylko ze jej to drugie dzieciatko . moi rodzice beda zszokowani :D ale sie ciesze ;) juuuuupi ;) dziewczyny stresujecie sie troszke??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość justa19854
ja się trochę stresuje, obecnie pracuje i studiuje zaocznie ( w tym roku mam obrone - oczywiści jak napisze do końca pracę) ale jak mój mąż mówi co dwie głowy to nie jedna...;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie ! mam nadzieję że ja również mogę dołączyć. robiłam test ciążowy 2 dni przed spodziewaną i pozytywny, potem w dniu spodziewanej i też pozytywny, potem 2 dni po i równiez pozytywny. nastepnie znowu 2 dni po i znowu pozytywny ; ) mam nadzieję że to oznacza ciąże ; )) . piersi mnie strasznie bolą, poza tym mam ogromniaste żyły na nich , masakra jakaś . pobolewa mnie lewy jajnik/ jutro idę na betę i prywatnie do ginekologa . zobaczyymy ; )) uważacie że to ciąża?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ONA, skoro tyle razy test wyszedł pozytywny no to ciąza ;) ZACIESZKA, gratki dla dla siostry ;D no to świetną nowinę przyniesiecie rodzicom ;) Co do bólu piersi.. wiecie że mnie nie bolą nic a nic... Nie wiem dlaczego... hm.. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie ciesz się tak bo niedługo mogą zacząć ; ) który to tydzień ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×