Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość eh te zasrane chorubska

Jak długo mogę leczyć 2latka sama ???

Polecane posty

Gość eh te zasrane chorubska

miał suchy kaszel i katar. Podaje rutinacea dla dzieci, syrop na kaszel, tantum verde, psikam nosek wodą morską i często go wydmuchujemy. Dodatkowo calcium. Kaszel zmienił się w mokry, trwa to juz trzy dni... pierwszy dzien kaszel suchy, drugi taki pół na pół, trzeci dzień to dziś i kaszel był mokry, ale tylko po wstaniu około 7:00 (tylko po nocy) do teraz nic. Chyba wszystko idzie w dobrym kierunku, ale ile czasu tak mogę bez lekarza? Dla mnie najważniejsze, że syn jest pogodny i taki jak zawsze, je normalnie, żadna gorączka itpnie wystąpiła!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do lekarza idz
glupia pindoooooooooooooooooooooo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ehgytkkkj
Do tej wyżej: sama idź do lekarza, choć z tępoty to trudno się wyleczyć :D Po co ciągnąć dziecko do przychodni pełnej chorych dzieci? Aby co innego jeszcze złapał? Skoro nie ma gorączki, a choroba nie postępuje i wszystko idzie ok czyli kaszel zmienił sie w produktywny to spoczko. Jeśli objawy sie nasilą albo nie sutąpią do tygodnia to wtedy idź

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ehgytkkkj
kto tu jest tępy jaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Meningua
Spokojnie :) nadal podawaj to co podajesz. Kaszelek powinien się zmniejszyć aż ustanie, rano to wiadomo, że po nocy jest większy, bo dziecku na leżąco zalega :) Obserwuj malucha. Jak nie ma gorączki i ma apetyt to nie idż bo w przychodniach faktycznie jest teraz masakra!! idź jeśli objawy się np. nasilą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xxxxxxyyy
Taki kaszel , szczegolnie jesli jest nienasilony moze trwac nawet kilka tygodni i jesli nic innego sie nie dzieje, dziecko nie goraczkuje, nie ma naglego spadku formy, utraty apetytu to nie mi sie czym przejmowac - samo przejdzie- w zeszlym roku z moja mala to przerabialam. W pewnym momencie nawet udalysmy sie do pediatry (dodam ze w PL) , trafil nam sie rozsadny i nic nie przepisal:) - po jakis 4 tyg, przeszlo. Jak nie przestanie kaszlec po tygoniu to pojdz na kontrole, na wszelki wypadek - choc moja znowu kaszle od tygodni i jeszcze nie bylam z nia u lekarza, bo widze, ze ma sie dobrze, a boje sie, ze w przychodni cos zlapie i wtedy dopiero sie zacznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

U mojego syna jest schorzenie dotyczące budowy drzewa oskrzelowego i inhalacje praktycznie obowiązkowe. Długo się zastanawiałem, jaki inhalator wziąć, jakie funkcje ma spełniać i postawiłem na premium sprzęt medyczny novamed.pl/novama-familino-pro-by-flaem-z-dozywotnia-gwarancja, bo nie ma sensu bawić się w jakieś najtańsze modele. Ten inhalator to inna liga zupełnie od tych spotykanych w standardowych aptekach. Cichy, jak na pneumatyczno-tłokowy i na razie niezawodny. Jest jednak dożywotnia gwarancja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×