Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Elinka82

Auto krajowe czy sprowadzone. Plusy i minusy.

Polecane posty

Moim zdaniem poszukaj inne go , poniewaz ten mial na 9% dzwona.Spojrz jaka jest poobijana tablica rejestracyjna , malo tego jak jest spasowany np lewy kierunkowskaz do reflektora szpara ze hej , a prawy rzylega praktycznie bezposrednio do lampy , ja bym sobie ten samochod odpuscil.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość khagern
Nikt aut nie sprzedaje na zachodzie nie bitych lub nie zajezdzonych takie auta to maly procent jesli mowimy o 1,2,3 latkach a czesto i starszych i musialabys byc wyjatkowa szczesciara.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale lewy
patrząc od naszej strony czy od strony kierowcy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Patrzac od naszej strony lewy kierunek troszke odstaje od lampy , natomiast prawy przylega , to sa szczegoly ale swiadcza o wypadkowej przeszlosci samochodu zreszta tablica to potwierdza , musiala byc niezle poskladana i ja prostowali...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karol____pz
witam, sprowadzam, jak cos chcialabys? sluze tez rada i pytaj jesli cos chcesz wiedziec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karol____pz
ze kierunek czy lampa odstaje to co z tego zaraz nei swiadczy ze cos bylo (auto 5 letnie myslicie ze nic nei mialo, nawet lekkie przetarcie po bramie do garazu?) przedewszystkim specjalista i on okresli jak to wyglada pod blacha, bo to najwazniejsze! ale jesli jest ladnie zrobione ludzie tez nei widza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Elinka82
Karolku, ile u Ciebie kosztuje sprowadzenie autka z DE? I czy zapłąta koniecznie w pieniądzach? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marysia_WAWA_
szczerze :) to za "cos" rabacik jjesli jestes oczywiscie taka ze bardzo mi sie spodobasz:) a jaka cena za sprowadzenie, hm.. moja propozycja, jechac do niemiec, jedziesz ze mna, pokazuje place ogladamy auta, wybierasz jakie chcesz, ja sprawdzam je, kupujeszm, wracamy w ten sam dzien. moj zarobek: 1400zl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Elinka82
ale to ty jesteś facetem czy kobitą ? W paniach nie gustuję :P A za paliwo i noclegi w III rzeszy to Ty oczywiście płacisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marysia_WAWA_
facet, mieszkam w gnieznie w nocy wyjazd do niemiec, okolo 8 na miejscu chodzenie, szukanie masz plus ze widzisz co bierzesz i nei martwisz sie czy w PL bylo cos robione. ja sie targuje, ogladam stan auta, zalatwiam Tobie dokumenty w niemczech, wracamy jak kupimy czyli zazwyczaj okolo godz 16 wiec jeden dzien na to musisz poswicic. ja kasuje 1400 za wyjazd, tzn. za usluge ktora wyzej opisalem do tego masz teraz: albo wracanie na kolach (tablice 400zl+paliwo) albo laweta (okolo 900zl) wybierasz co chcesz i auto w ten sam dzien mas zna kolach. plus ze widzisz co bierzesz, wiesz jaki stan itd. a nei ze przechdozi komus przez lapy. jak chcesz wiedziec wiecej GG: 9506737 zaprraszam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i ja tak mam...
my kupiliśmy rok temu auto za granicą, mogę ci podać nr tel do gościa który nam to "fakturował". Jesteśmy bardzo zadowoleni. Nie psuje się, blacha jest "zdrowa" i wogóle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marysia_WAWA_
z ta tablica zaraz ze cos bylo, przedewszystkim jak byla mocna bomba to pewnie by gosc tablice zalatwil nowa zeby nei rzucalo sie w oczy... mi pare razy tablica wyleciala z ramki i auta za mna jadace ja zmasakrowaly.... a teraz jak to wyglada prawnie, dlaczego gosc ma taka tablice prostowana, bo chdozi o koszty.... wydanie pojedynczej tablicy to ok 80zl, ale jesli ta tablica jest z gwiazdkami zamiast flagi(czyli tutaj jest ta starsza) wiec zeby tablice dorobic, musisz wymienic dowond na nowy, naklejke, oraz dwie tablice koszt 250 zl a po co mial placic za taka glupote, ja sam jak gubilem drukowalem i tak jezdzilem bez problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lepsze krajowe moim zdaniem
mój facet kupił auto jakies 6 tys taniej w niemczech niz w Polsce ale za przywóz tysiaka za rejestracje, opłaty ubezpieczenie tłumacza zapłacił tez pewnie z 2 tysiaki no i autko powypadkowe do wyklepania dośc spory frg auta wiec w sumie moze do przodu jest jakies 1.5 tysia ale od 3 tyg załatwia wszystkie papiery a koles auta w tym roku mu już niewyklepie. wkopał się . ja bym wolała juz zapłacić wiecej ale móc od razu wsiąśc i nim jeżdzić niż latać i bawić sie w to wszystko w dodatku to automat;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marysia_WAWA_
pamietaj ze jesli ktos w tym siedzi ma furtki zeby bylo taniej z papierami tak jest: zeby bylo gotowe do rejestracji z recyklingiem: ok. 1500zl jesli auto ma pojemnosc do 2 litrow. i juz mozesz rejestrowac, dokumenty sie wyrabia ok 4 dni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Michal_poznan
sluze rada:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Elinka82
Gość Marysia_WAWA_
jak na auto po firmie to drogo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Elinka82
i co to znaczy, jak Niemcy piszą ze 19% VAT podlega zwrotowi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marysia_WAWA_
w pl nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marysia_WAWA_
chyba ze masz pelne koszty firmy to auto wliczasz ale kupujesz placisz netto+vat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Elinka82
No to znajdźcie mi coś z tego 1. Opel Astra II 2. Ford Focus 3. Hyunday I30 Silnik najlepiej diesla, ma być klima i ABS

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marysia_WAWA_
wieczorem napisze ok. papa:) a w jaki sposob chcialas zaplacic jak nei pieniedzmi? :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dobrze że napisałeś
Ty się zdecyduj, bo wyraźnie pisze, że Astry, Focusa czy Hyundaya :P A teraz znowu ten Renault - chyba bardzo chcesz się zaprzyjaźnić z serwisem aut francuskich :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dobrze że napisałeś
i nie słuchasz dobrych rad, tylko chcesz kupić ściągnięte z Zachodu auto w komisie :P Nie lepiej umówic się z tym facetem o ksywce Marysia? Zapłacisz mu, prześpicie się w hotelu za zniżkę i bedziesz miała autko po prawdziwym dziadku z Niemeic :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kup se poloneza z gazem
za 1000 zł i problem z głowy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość patryszczak2
Tak naprawde zależy o jakim aucie myslisz, i skad chcesz go sprowadzic.Bo ok,mozna sprowadzic tak jak ja z Niemiec BMW E46 320 I -było bezawaryjne,bezwypadkowe.Wiadomo ze coś tam trzeba było zrobic-ale w Autoreducie jeszcze wymienili mi tulei tylnego zawieszenia i jest ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×