Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Elinka82

Auto krajowe czy sprowadzone. Plusy i minusy.

Polecane posty

Ja rok temu z hakiem postanowiłam kupic auto, mniej więcej wiedziałam, co mi pasuje, ale nie miałam preferencji, ważny miał być egzemplarz. Przejechałam się po komisach i potem poleciałam prosto do salonu, testować i kupować nowe;) Gdybym nie trafiła na tego, co mam (napisałam jak to się stało), kupiłabym nowy...na przełomie roku...czyli z roku produkcji 2009.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co z tego ze kosztuje 6 tysiecy ? Liczy sie samochod i osoba ktora je ma.Sa goscie ktorzy maja wozki po kilkadziesiat tysi a skapia na nie jak mja wydac 100zl na samochod.Poza tym sa modele , ktore sa tanie w zakupie , ale serwisowanie kosztuje bardzo duzo a sa to najczesciej pasjonaci , takze to ze samocho kosztuje przy kunie niewiele zanczyI jeszcze jedna sprawa wszyscy tak mowia o serwisowaniu samochodu w ASO , a ja wam powiem ze serwisuje samochod u goscia ktory jest jednym z najlepszych w kraju jesli chodzi o ta marke , przy nim serwis to naprawde slabe pionki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dyrektore, w tym problem... Ja pytałam po znajomych, kupując poprzednie auto, czy ktoś czegoś nie sprzedaje;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a co ci VIN da
i jeszcze kwestia samej marki samochodu. Śmieszą mnie ci wszyscy miłosnicy VW , dla których nawet 18 letni trup jeżdżący na oleju opałowym to najlepsza fura na świecie. Niech autorka sie wypowie co ja konkretnie interesuje, bo tak to mozna sobie teoretyzowac w nieksończoność

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xyzabcdef
dyrektore dziękuję za docenienie mojej mądrości ;) marka - BMW Sebastos a u kogo się serwisujesz? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Święta racja, dyrektore...moja znajoma sprzedawała swoją 6-letnią fabię z przebiegiem 40 tyś. Autentycznym, bo jeździła tylko po mieście. I wszyscy jej zwiewali, bo mówili, że nadto przekręciła. W końcu kupił znajomy jej sąsiada. Bo wiedział, że to prawda...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dyrektore osz Ty ❤️ a co ci VIN da no wlasnie albo ktoś się potrafi dogadać sam albo zabiera kogoś ze sobą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a co ci VIN da
dyrektore - ja nie pisze aby oszczedzać ile sie da, wrecz przeciwnie Wiadomo ze handlarz musi zarobić. Ale chyba lepiej zapłacic wiecej, ale kupić samochód, a nie coś zespawane z 2 przystanków autobusowych :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Żadnych VW, Audi... dziś w garażu dostrzegłam, że mojemu sąsiadowi ukradli diodowe światła przeciwmgielne w nowym audi a6. Gadałam z nim, zostawił auto na godzinę na parkingu w centrum miasta:( troglodyci!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Elinka82
A myślicie ze auto z 2005 r 95000 ma skręcony przebieg? To prawie 20000 na rok czyli 1600 na miesiąc to chyba realnie? Szpachli też brak - sprawdzane testerem:) Biorę go pod uwagę ponieważ znalazłam w kolorze jakim chciałam i z wyposażeniem jakim chciałam... Oglądaliśmy na żywo i wydaje się ok. Cena nie jakaś rewelacyjna - jak u nas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Elinka82
Renault Scenic II

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xyzabcdef
Elinka zależy jakie to auto. Podaj markę, model i silnik to będzie można postawić jakieś hipotezy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Elinka82
1.6 16V benzyna, 2005 rok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mialam Meganke i nie polecam francuzów co miesiąc coś musialo iść do naprawy :o (chociażby rozrusznik dwa razy w ciągu dwóch miesięcy) noo ale może trafisz na perelkę :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Elinka82
Ja obecnie jeżdżę Clio I z 94r, 230 000 przebiegu i nic się nie dzieje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dyrektore-na czesciach nie kosi , bo ta ja mu je dostarczam ;) xyzabcdef-jest to gosc znany w polswiatku ludzi kochajacych bmw bardzo dobrze :) przynajmniej na slasku ale slyszalem tez ze w Polsce jest to Krystian Wolczyk z Katowic naprawde niezly magik :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Elinka82 "A myślicie ze auto z 2005 r 95000 ma skręcony przebieg? " Pracowalem w serwisie Toyoty i robilismy Lexusa (czyli nie jakis przedstawiciel handlowy:P) ktory byl dwu letnim samochodem a mial natrzaskane 120 000 tysiecy przebiegu ;) 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Elinka82
oooo, to faktycznie da się, ja za 7 lat zrobiłam 65 000.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xyzabcdef
Elinka na dwoje babka wróżyła ;) Jeżeli chodzi o model, to obstawiłabym, że ma więcej, ale nie jest przynajmniej dieslem, które to mają przebiegi znacznie większe. Może faktycznie ktoś tym jeździł dwa razy w roku na wakacje plus raz w tygodniu na zakupy ;) Skoro już znasz stan blacharsko-lakierniczy to teraz jeszcze sprawdź mechaniczny. Jak nie będzie nic podejrzanego, to bierz :) Sebastos akurat mieszkam w innej części kraju i o nim nie słyszałam. Spodziewałam się, że wymienisz któregoś z czołowych swaperów :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
xyzabcdef-on akurat chyba sie tym nie zajmuje ;) ale powiem CI ze robi w takim warsztaciku , ktory z zewnatrz wyglada nie zaciekawie , ale to co potrafi to naprawde szacun dla niego , E 60 , E65 sa u niego na porzadku dziennym , slyszalem ze jak w BAWARIA MOTORS maja jakis problem to dzwonia do niego ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xyzabcdef
Sebastos w waszej bawarii mam akurat znajomości w sprzedaży ;) świat jest mały ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alfy to z pewnoscia ladne samochody , ale co do ich usterkowosci to juz nie jest tak kolorowo , szczegolnie zawieszenie jest dosyc skomplikowane i niezbyt trwale jak na polskie drogi (zreszta jedyny samochod na polskie drogi to chyba cos pokroju land cruiser , jeep itp :P)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
xyzabcdef - ;) tam pewnie znaja dobrze Krystiana , a co do BAWARII z kosciuszki to nie mam zbyt dobrych wspomnien , raz podjechalem do nich jeszcze poprzednim samochodem E32 , poniewaz chcialem sie spytac gdzie jest tabliczka znamionowa bo nie umiem znalesc , na co pan mi powiedzial : "Nie mam pojecia" .Mysle sobie ok , moze mechanik bedzie wiedzial jakis gdzie sie znajduje , a on mi na to : "Tutaj tacy starzy mechanicy nie pracuje , aby wiedzieli gdzie w E 32 jest tabliczka znamionowa" >Rozmiem ze to byl wiekowy samochod troszke , ale zeby w ASO takie rzeczy mowic , troche dziwne , ciekawe co by zrobili gdyby przyjechal jakis nadziany niemiec do nich i chcial oddac na serwis swoje E 32 , pewnie by na nie patrzeli jak szpak w ....;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ta jedyna niepowtarzalna - osobiscie z alf to najbardziej mi sie podoba 166 i 159 naprawde piekne autka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×