Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Elinka82

Auto krajowe czy sprowadzone. Plusy i minusy.

Polecane posty

Gość andrjuu34
Jesteś odważny,jesli sam chcesz grzebac w autku.Ja tez próbowałem,ale widac ze zaszkodziłem skoro auto znalazło sie w Autoreducie.Wiec pomysl dwa razy zanim je rozłozysz na czesc****erwsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Land Rover ma 10 lat i jezdzi bez zarzutu.Serwisuje go w Autoreducie,oczywiscie regularnie .To autko rewelacyjnie sie sprawdza podczas weekendowych wyjazdów za miasto z rodzinką.Wszystko sie do niego zmieści.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam juz staruszka BMW E46,ale na sobote juz sie umówiłem do Autoreduty na renowacje skórzanej tapicerki.Czas wreszcie sie jakos ogarnac bo wiadomo ze skóra nie słuzy na lata.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jesli chodzi o serwis np.. Audi to zdecydowanie polecam Autoredute. Na pewno w 100% bedziecie zadowoleni z profesjonalizmu serwisu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
my mamy sprowadzony samochód z USA, pomogła nam z tym firma usaimport.pl i za mniejsze pieniądze udało nam się kupić młodszy i lepszy samochód :) warto poszukać na aukcjach w usa (macie np. u nich na stronie) samochody i poprzeliczać sobie co się opłaca. Tak czy siak u nas był to czysty biznes :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marek Różycki
Ja jak szukałem samochodu znalazłem firmę COK. Właśnie od nich dostałem info, że w stanach jest nie tylko taniej, lecz też bezpiecznej kupować (niby kupujesz nie dotykając, ale i tak jest lepsze niż od Niemca). Ogólnie kompleksowo zajmują się motoryzacją i dają gwarancję e-cok.pl :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zdecydowanie warto jest postawić na wybór opon Pirelli. Najlepsza jakośc i 100% pewności ze bedziecie zadowoleni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

od niemca czy amerykana można naprawdę tanio "złapać" okazję, zderzak może być jedynie uszkodzony a auto można kupić za bezcen wystarczy troche mieć pojęcia o mechanice a auto nic prawie nie kosztuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maykoski

Teraz spokojnie są fajne ceny bez problemu można kupić naprawdę komfortowy samochód dla siebie, albo rodzinny. Poleam też się udać do Carolina Toyota Wola w Warszawie, ciągle mają jakieś fajne promocje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ovianna
Dnia 15.07.2019 o 10:47, Gość Maykoski napisał:

Teraz spokojnie są fajne ceny bez problemu można kupić naprawdę komfortowy samochód dla siebie, albo rodzinny. Poleam też się udać do Carolina Toyota Wola w Warszawie, ciągle mają jakieś fajne promocje

Racja. Wybór odpowiedniego dealera to tak naprawdę teraz jest podstawowa sprawa. Akurat Toyota ma narpawdę bezawaryjne i komfortowe auta, to też ważne. Co do modelu - są gusta i guściki i różne potrzeby więc sami rozumiecie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.07.2019 o 10:06, Gość Ovianna napisał:

Racja. Wybór odpowiedniego dealera to tak naprawdę teraz jest podstawowa sprawa. Akurat Toyota ma narpawdę bezawaryjne i komfortowe auta, to też ważne. Co do modelu - są gusta i guściki i różne potrzeby więc sami rozumiecie

ja w ich salonie na warszawskich Włochach kupiłam fajną używaną yariskę 🙂 auto niemal jak nowe, gruntownie przez nich sprawdzone i prowadzi się perfekcyjnie. Dobra opcja dla osób które nie chcą przepłacać 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Smyczka80

Ale w tym salonie Toyoty na Włochach można kupić również samochody innych producentów co uważam, że bardzo fajne jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tessio

Ale w tym salonie Toyoty na Włochach można kupić również samochody innych producentów co uważam, że bardzo fajne jest

Ważne, aby było auto bezpieczne, komfortowe oraz z dobrym wyposażeniem. To się najbardziej liczy. Warto dlatego kupować w salonie, a nie jakimś komisie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Raraczka

Mają duży wybór i zapewniają serwis, części itd. Dzięki temu klient nie ma problemów w razie jakieś usterki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tosai
19 godzin temu, Gość Raraczka napisał:

Mają duży wybór i zapewniają serwis, części itd. Dzięki temu klient nie ma problemów w razie jakieś usterki

Sporo osób własnie kupuje w komisach jakiś podrzędnych, a tam w zasadzie nie można w żaden sposób zweryfikować czy auto nie ma jakiś ukrytych wad. Według mnie dużo lepiej jest właśnie kupować w salonie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ganik

Jak dla mnie krajowe są lepsze. Kupiłem poleasingową corollę XI 1.4 d-4d. Świetne auto i nie ma żadnych poważnych usterek. Sprowadzanym autom jakoś nie ufam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BartłomiejS

Ja akurat wolałem kupić pewne auto z salonu, jednak tez zdecydowałem się na lekko używane Tipo i jestem zadowolony. Warto mieć mieć pewność co do stanu technicznego oraz prawnego. Tutaj nic nie ukrywali, cena również była konkurencyjna i cała transakcja zakupu poszła w pełni po naszej myśli, dzięki czemu omijamy szerokim łukiem jakieś kosztowne naprawy. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jakub Forst

Zdecydowanie bardziej opłaca się sprowadzać auta z Europy ottaviano.com.pl na własnym przykładzie mogę powiedzieć że minusów nie widzę 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Grzechu Kowadło

Ja swój dość rzadki model sprowadziłem z Niemiec przy pomocy pracowników Autoorder. Zasugerowałem się pozytywnymi opiniami na temat ich profesjonalizmu i doświadczeniem jakie mają na tamtejszym rynku. Było warto, spisali się doskonale, sprowadzili samochód dokładnie taki jak chciałem, dodatkowo w znakomitym stanie technicznym, o niskim przebiegu i z kompletem dokumentów. Zdecydowanie warci pieniędzy jakie na nich wydałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KarroMi

U mnie bardzo dobrze sprawuje sie właśnie Toyota. Bardzo dobre i praktyczne samochody, nie wymagające jakoś specjalnie obsługi technicznej. Warto zajrzec do Carolina Toyota Wola, mają bardzo ciekawą ofertę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alicjanoda
Dnia 1.09.2019 o 14:54, Gość Raraczka napisał:

Mają duży wybór i zapewniają serwis, części itd. Dzięki temu klient nie ma problemów w razie jakieś usterki

Sporo osób własnie kupuje w komisach jakiś podrzędnych, a tam w zasadzie nie można w żaden sposób zweryfikować czy auto nie ma jakiś ukrytych wad. Według mnie dużo lepiej jest właśnie kupować w salonie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aurelia

Jak dla mnie kupowanie auta to tylko salon. Ofert teraz sporo, są różne sposoby finansowania, tak więc każdy chyba bez problemu może znaleść coś dla siebie. Co do Toyoty, mam dobre opinie, bo to samochody po prostu bezawaryjne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jakub Jaras

To wszystko zależy, przy sprowadzaniu auta trzeba uważać http://www.czesciromet.pl/na-co-zwrocic-uwage-przy-imporcie-auta/ bywa różnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×