Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Potrzebującaaaa

Pomocy!

Polecane posty

Gość ziąąąą:D
a jak myślisz. będziecie razem?? a czemu znienawidziłaś? czemu ze względu na niego nie zrezygnujesz ze świąt?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Potrzebującaaaa
Nie wiem. Ze względu na niego nie zrezygnowałabym ze świąt, bo myślę, że normalni ludzie tacy jak on po prostu je lubią... A wiesz.. przyznam Ci się do czegoś. Nigdy nikomu o tym nie mówiłam, ale jest taka jedna piosenka, która strasznie trafia mi do serca. I wiesz, gdyby on mi ją wysłał, zadedykował, zagrał, zaśpiewał, albo zacytował jej słowa czy cokolwiek... po prostu bym pękła - wróciłabym do niego bez chwili namysłu..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ziąąąą:D
jaaka to piosenka? heh pierwszy raz cos takiego od kogos slysze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Potrzebującaaaa
Heh. Nie dziwię się, że pierwszy raz to słyszysz. Dziwny ze mnie człowiek raczej. To ta piosenka: http://www.youtube.com/watch?v=Fol7KvZ3PFo Nie wiem, czemu tak na mnie działa. Słucham jej każdego wieczora i każdego wieczora mam głupią nadzieję, że on mi ją wyśle... Wysyłał mi dużo różnych piosenek. Dlaczego nie może wysłać tej ?.. Eh. Głupie to wszystko..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ziąąąą:D
warto wierzyc, ze kiedys bedzie ten dzien. nie dzis to jutro. nie jutro to pojutrze. wierze, ze wam sie uda. chcialabys z nim byc? tak mocno?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Potrzebującaaaa
Cholernie mocnoo.. i chyba mimo wszystko jestem twarda, skoro tyle bez niego wytrzymuję i to na własne życzenie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ziąąąą:D
wierze, ze wam sie uda! ze bedziecie ze soba. jezeli on jest naprawde taki wyjatkowy jak mowisz.. to pewnie zrobi wszystko zebys do niego wrocila.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ziąąąą:D
naprawde wrocilabys do niego jak gdyby tylko wyslal ci piosenke?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Potrzebującaaaa
A wystarczyłaby ta piosenka... Niby nie wierzę w to, że nagle wpadnie mu do głowy żeby mi ją wysłać czy coś takiego. Ale mimo to ciągle wierzę, że to może być dziś, za godzinę, za trzy minuty... A może właśnie teraz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Potrzebującaaaa
Tak. Wróciłabym. Chociaż jest możliwość, że jednak nie. No wiesz, różne są sytuacje. Na przykład gdyby się okazało, że mnie oszukał, albo coś innego, wstrętnego.. Ale on nie należy chyba do osób które mogłyby zrobić coś wstrętnego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ziąąąą:D
heh, wątpię żeby mu to przyszło teraz do głowy. a jak długo będziesz czekała?? mam dla Ciebie propozycję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ziąąąą:D
oszukał? tzn? coś wstrętnego? co masz na myśli?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Potrzebującaaaa
Nie mam na myśli nic konkretnego, ale być może istnieje coś, czego nie potrafiłabym mu wybaczyć (w co wątpię...)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Potrzebującaaaa
Nie wiem jak długo będę czekała. Chyba już niedługo. Tracę nadzieję. Jaką masz propozycję?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ziąąąą:D
nie rozumiem ;p no, ale mniejsza o to jest coś podobnego? że coś by zrobił a ty byś wróciła? czy tylko ta piosenka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ziąąąą:D
moją propozycją jest wyjście w sylwestra o północy, patrzenie na fajerwerki, pomyślenie o nim i pomyślenie sobie życzenia. moje się kiedyś spełniło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Potrzebującaaaa
Chyba tylko ta piosenka. Wiesz... myślę, że to nie ma znaczenia, czy pomyślę to życzenie w sylwestra czy innej nocy. Wyjdę chyba dziś na dwór, popatrzę w niebo... Może się spełni. Jeśli nie, to chyba będzie koniec mojej nadziei. Nie wiem. Spróbuję. Czuję, że dzisiaj jest jakiś wyjątkowy dzień. Życzę Ci dobrej nocy. Odezwę się jutro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ziąąąą:D
okej. życzę Ci spełnienia tego marzenia. moje się spełniło 5 dniach. Dobranoc. pozdrawiam panią nieznajomą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Potrzebującaaaa
Widzisz... Jednak zrobił coś wstrętnego...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ziąąąą:D
co takiego? nie wybaczaj mu w takim razie. nie chce byc dla ciebie dobry to niech go drzwi scisna..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×