Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość jolanta10101

Czy facet jest w stanie rozpoznać dziewicę?

Polecane posty

Przeciętny chce się tylko wbić i koniecznie spuścić. Ci mniej przeciętni, przez co bardziej wyjątkowi . Potrafią wyczytać to z twarzy. Zazwyczaj mają to wypisane w lewym górnym krańcu czoła. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maciej prawiczek35
po męzczyznie nie mozna a po mnie odrazu widac że jestem prawiczkiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maciej prawiczek35
mam ciągle rumieńce, a jak robie loda to sie czerwienie jeszcze bardziej :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gergergd
gru gruu grrrruuuuu try nie gru??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Test na dziewicę: sadzasz dziewczynę okrakiem na beczce z winem. Siedzieć na niej musi co najmniej godzinę- wiadomo- im wino starsze, tym lepsze :P. Po tym czasie musi sobie porządnie beknąć- jeśli czuć on niej winkiem- tzn. że dziewicą już nie jest. Jeśli w czasie tej godziny spadnie pijana z beczki- to też nie jest niewinna. Wesołych :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziewica a bolące jaja
dziewica nie daje często...z raz może...ale wtedy już nie jest dziewicą ... moja nadal jest... więc...wyglodnialy jestem...az mnie jaja bola...tak mi sie chce napokurwiać z dzicza.. Marny los mezczyzny, ktorego kobieta jest dziewica... Nie zeby bylo zle, tylko jaja bola od nadmiaru spermy JAJA pekaja! !!!!!! to jest najgorsze!!!!!!!!!! bola po prostu!!!!!!!!!!! cisnie w nich cos i uwiera, co za cholera..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czy po piersiach można rozpoznać że dziewczyna jest dziewicą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czy po piersiach można rozpoznać że dziewczyna jest dziewicę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na poczatku nie mówiłam,ze jestem dziewica lecz gdy mnie złapał za cycki i cipkę robiło mi się mokro w cipce.Gdy palcami przejechał po wargach to miał mój śluz.Mówił gdy mu powiedzialam,że jestem dziewica toczuł po moim zachowaniu bo się bardzo wstydziłam dac mu nawet cyca possać.Ale mąż był również prawiczkiem.Dopiero na jego imieniny oddałm mu cnotkę.Wcześniej wchodzil dochodzac do błony dziewiczej nie przebijając jej i zmiana pozycji na 69 i dochodziliśmy do wytrysków.Również mąż mnie dodawał odwagi gdy bylam u ginekologa na badaniu jest do dzis przy każdym badaniu pochwy i wspierał porody.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×