Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zwiazki

zwiazek z lekomanem - kodeina-tramal...

Polecane posty

Gość Marta1993b
Lekomania twojego partnera z pewnością ma wpływ na wasze relacje i związek. Sam fakt, że jego choroba powoduje u Ciebie stres i niepewność jest na to dowodem. Uważam, że sama masz objawy współuzależnienia. Powinnaś namówić go na terapię, albo też sama się na nią wybrać. Kiedyś leczyłam współuzależnienie w ośrodku Wsparcie. Teraz wiem, że wtedy miałam problem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tabbesca
Lekomania jest równie niebezpieczna, jak inne uzależnienia. Byłam na odwyku, więc wiem, co mówię. Gdyby nie pomoc, jaką dostałam w ośrodku Koninki w Porębie Wielkiej, nie wiem jak teraz wyglądałoby moje życie. Na szczęście nie muszę się już nad tym zastanawiać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rankingggg
Ranking Ośrodków Terapii (osrodkiterapii.pl) to miejsce, gdzie pacjenci zamieszczają opinie na temat ośrodków z całej Polski. Dzięki temu łatwo jest wybrać ośrodek dla siebie lub swoich bliskich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ranking
Przy profesjonalnej pomocy, jaką można znaleźć w Ośrodkach leczenia uzależnień, można wygrać z nałogiem. Na Rankingu (osrodkiterapii.pl) znajdziecie oferty ośrodków i opinie pacjentów na ich temat. Spróbujcie sobie pomóc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×