Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość alisssssss

jak mozna mowic ze 175 cm facet jest niski???

Polecane posty

Gość alisssssss

Nie czaje tego :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 8p0[9[0-]
Bo nie można. Ludzie są jacyś pokręceni i juz nie potrafią odrożnić wysokiego od niskiego. Pomiędzy 175 a 180 jest tylko 5 cm.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nietrza
kto tak muwi nie chno sie pokarze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 8p0[9[0-]
Stworzył się jakiś dziwny podział wysoki -niski. A gdzie średni ???? 175 to dużo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bo wiesz mowic to sobie
mozna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trujjk
To przez to, że coraz więcej jest bardzo wysokich kobiet.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość foxiii866
jest niski, bo jest obecnie b. dużo kobiet o wzroście w przedziale 170-180 cm więc wzrost dla faceta zaczyna się od 180-185cm, 175 cm to malutko, nie pisze tego na złość ale taka prawda, kiedyś kobiety miały ok 160-170cm, 175-180 cm u kobiety to mutantka była, więc wtedy 175cm u faceta to b. dużo było, czasy się zmieniły, spoleczeństwo jest coraz wyższe więc 175cm u faceta to mało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magiiii
oczywiście, że jest. To jest teraz średni wzrs kobiet. Więc taki niski facet będzie miał problem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uyioipo;p[
Jaki problem???? To raczej te kobyły zamiast kobiet mają problem. 175 to dość dużo. 180 to już bardzo wysoki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nietrza
to garnek se kupie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uyioipo;p[
Chyba żartujesz, sporo jest kobiet mających 155-165 cm. Ludzie są RÓŻNEGO wzrostu. Od 175 to wysoki. Ok 160 średni. Poniżej -niski.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alisssssss
No nie wiem czxy to jest "sredni wzrost kobiet" :o srednia wzrostu moich 5 kolezanek bedzie oscylowac cos okolo 165 . 175 to wyjatki :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rtutyuiuiiur
Prawie wszystkie moje koleżanki mają ok 160 cm wzrostu. Znajome w pracy także.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ta jaaaasne
Baaaaardzo niski buahahaha ale wy jestescie zdrowo jebnieci :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lola_
175 to jeszcze kurdupel

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niestetyyyyyyyyyyy
Ja sama mam 172, moja koleżanka ma 176, inna ma 170. Ogólnie jesteśmy dosyć wysokie i przecież facet musi być wyższy od nas, bo jakbyśmy wyglądały z facetem - 165? No sorry, a jeszcze do tego buty na obcasie czy coś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niestetyyyyyyyyyyy
I chcę tylko napisać, że i tak wybrałam te nienajwyższe dziewczyny z klasy, bo są takie które mają po 180 albo wiecej. Jest oczywiście jedna, kóra ma 156, ale ona jest najniższa. Jest kilka dziewczyn 165 - 170, ale wiekszość to jest przedział 170 - 180

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No bo 175 cm jak na faceta to mało, teraz dziewczyny są wysokie, niestety chłopacy się trochę zatrzymali w rozwoju i nie chcą nam rosnąć :( a szkoda, bo taki brunecik na 187 cm to miodzio :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do niestetyyyyy
Dziewczyno skad ty jestes matko :o u mnie na roku tylko 1dna ma 170 wiekszosc cos kolo 160 ja sama mam 162 jak facet ma 180 to już jest mega wysoki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no bo jest
ja mam 168 cm , jak założę buty na obcasach to będę prawie jego wzrostu, trochę do dupy ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no bo jest
od 180 to zaczyna się wzrost do przyjęcia. U mnie w pracy jest 10 kobiet mw w moim wieku - ja jestem jedna z niższych, dziewczyny mają ok 170-175 cm wzrostu, jedna tylko ma 154 i jest w tym towarzystwie ekstremalnie niska, nawet na obcasach. Dla niej facet 175 byłby wysoki i tylko dla niej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niestetyyyyyyyyyyy
Jestem z pd - zach Polski :D To tylko my takie wysokie? :P U nas jak któraś ma 160 to wygląda, jakby z przedszkola wyszła :D A chodzę do II klasy LO i mamy w klasie 23 dziewczyny :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość abrakadabra lala
Podsumowujac temat, dla czesci kobiet sredni dla czesci niski a dla niektorych wysoki. Kropka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kiedys bym sie wkurzala
jak bym przeczytala o sobie kobyła. Mam 175 cm i obecnie mi kolo duupy lata co kto o tym myśli. Mam świetną figurę, b. zgrabne nogi i nie oddałabym ani 1 cm mojego wzrostu, dlatego obecnie jak czytam takie teksty o kobyłach to sie smieje w glos :D A co do facetow to 175 cm u faceta to wzrost średni. Moj narzeczony ma 188 cm i mi to odpowiada .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bhehehehehehh hihihihihi
Ja pierdole ja nie wiem z jakiej planety wy jestescie że u was sredni wzrost kobiety to 175. Dziwne że sama majac tyle i chodzac na plaskim bucie rzadko kiedy spotykam laske ktora nawet na obcasie bylaby rowna że mna. Wiekszosc moich kumpelek sięga mi do nosa, czasem do poziomu oczu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bo teraz normalny wzrost
kobiety to 190 cm, rozmiar buta 45, 200kg wagi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kiedyś bym sie wkurzała
Fakt faktem ja mam moze kilka znajomych ktore sa rowne ze mna, ale na ulicach coraz wiecej widze wysokich dziewczat. A mieszkam w Poznaniu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taki facet to kurgupel
i nie ma o czym mówić, facet powyżej 185cm to gość, a taki co ma 175cm musi mieć pełny portfel, że jak się na nim stanie to się zapomni o jego ułomności. Koniec i kropka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×