Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ulissses

tak z nudów dla pań

Polecane posty

Gość ##minka##
dziewczyno nie wszyscy jesteśmy tacy sami są gorsze rzeczy uwież mi może za mało świata znasz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marisha19
wyszlam na pruderyjną?? jestem pruderyjna na zewnatrz z chlopakiem nie. staram sie tak zyc by byc zawsze fair wobec niego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ##minka##
tak przecież rozmawialiśmy o czymś innym fajnie by było się z tobą pobawić ulisssesie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
#MINKA# fajnie,ze ci się podoba ale innym nie nie ukrywam że zobaczył bym ciebie ale cóż

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ##minka##
tu nie miejsce na pruderyjność ja też na co dzień jestem "normalna" tylko czasem dla siebie samej dobrze jest z kimś wymienić poglądy i doświadczenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marisha19
pobawic sie z jego fiutem a nie z nim jako osobą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ##minka##
to nie jest tak że innym się nie podoba, lepiej kogoś zjechać i ulżeć swojej frustracji niż powiedzieć coś miłego. tym bardziej że wydaje mi się że jesteśmy w podobnych sytuacjach życiowych :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość naturysta
W jakich czasach my zyjemy. Ja mam kolezanke w pracy (mezatka), mamy wspolne biuro, po pracy idziemy od czasu do czasu do sauny, jestesmy dosyc czesto w podrozach sluzbowych i zawsze bierzemy pokoj dwoosobowy.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marisha19
nie jest on brzydki ok, zgadzam sie ale zeby miec ochote na faceta ktorego widzi sie tylko fiuta to przesada, brak zycia seksualnego w realu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ##minka##
marischa dziewczyno czytaj pomiędzy wierszami gdybym mogła robiła bym wszystko a może i więcej wyluzuj to nie tyczy się ciebie. Wydaje mi się że negując to wszystko w duszy boisz się by twój facet czegoś takiego nie zrobił i dlatego tak jeżdzisz po nas a raczej po mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marisha19
to ze jest to forum erotyczne to mozna robic z siebie cos takiego??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marisha19
po nikim nie jezdze, moj chlopak pewnie ogl gole babki, ja tez popatrze ale sa granice ok??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ##minka##
nie brak mi czułości i seksu w realu może jestem nimfomanką a może nie moja sprawa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marisha19
a masz chlopaka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ##minka##
mam męża od 8 lat i jest nam świetnie ale jak pisałam wcześniej każdy z nas ma mroczną stronę moja jest taka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak moja żona idzie do ginekologa albo sauny lub spaceruje nago po plaży to tez coś nie tak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ##minka##
ulissses chyba dzisiaj sobie nie pogadamy ....trudno....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marisha19
kurcze, tez chodze do ginekologa ale jak macie mezow zony to co robicie na forum erot??tez bede taka jak wy za 10 lat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość naturysta
Zawsze sie znajdzie ktos, kto popsuje cala zabawe. Chyba bede musial z moja sasiadka o seksie porozmawiac. Starsza jest ale doswiadczona i nie ma z tym problemu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marisha19
nie bede wam przeszkadzala, obydwaj pewnie jestescie samotni, a jak nie to wspolczuje wspolmalzonkom

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marisha19
psuje wam zabawe?? ale czemu?? mozemy pisac o seksie ale nie ze soba nawzazjem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ##minka##
nie ty po prostu w pewnym momencie życia dostrzeżesz że życie przepływa ci przez ręce może cię spotkać wiele różnych rzeczy dobrych lub złych i tyle nie musisz być taka jak my. I po prostu daj nam spokój nie uświadamiaj nas że źle robimy czy coś w tym rodzaju. Daj nam spokuj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość naturysta
A pozatym kazdy jest troche exhibicjonista, jeden mniej drugi wiecej, i lubi pokazywac innym swoja cipke albo penisa. Nie widze w tym nic zlego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ##minka##
dokładnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×