Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
ABS

jaka dieta jest najbardziej skuteczna

Polecane posty

Gość separatka
U mnie sprawdziła się dieta Cambridge. Schudłam na niej 12kg bez większych wyrzeczeń. Jedynie musiałam trzymać się czasu posiłków i kaloryczności. Jednak wszystkie posiłki miałam rozpisane i rozplanowane. W dni kiedy miałam mniej czasu korzystałam z gotowych posiłków, które były równie smaczne. Spagetti które proponują wystarczy podgrzac i jest gotowe, a wyjątkowo smaczne. Nie obyłoby się też bez batoników Cambridge. Jesli ktoś potrzebuje więcej wsparcia mają też centra odchudzania w kilku miastach w Polsce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość polewonka
A nie czułas się na tej Cambridge głodna? Chciałabym zacząć dietę, ale boję się uczucia głodu. Do zrzucenia mam około 10kg, więc nieby niewiele, ale jednak troche sie zastanawiam jak sobie z tym poradzic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fioletoffa
Ja tez na niej kiedyś byłam, nie czułam się głodna, moze 2 pierwsze dni były cięższe, ale potem organizm się przestawił na mniejsze, ale regularne posiłki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak szczerze mówiąc to uwazam ze podczas diety zadbac o to aby nasze śniadania były pełnowartościowe i zdrowe. Dlatego jesli szukacie naprawdę dobrego rozwiązania to polecałabym takie własny zestaw http://musli4u.pl/ Sa idealne bo nie znajdziesz w nich cukru.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość looppsak
Ciekawe porady dajecie dotyczące diet. Według mnie najlepsza jest zdrowa dieta i dużo ruchu ! http://rozkosze.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Debi 54
Czy najbardziej? nie wiem ale ja schudłam już 7 kg na diecie sandruni http://penetratory.pl/dieta-sandruni/ i dalej kontynuuję kurację. Zamierzam odchudzić się jakieś jeszcze 6 kg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karla87a
Ja schudłam na diecie 1000kcal z cateringu dietetycznego. Są różne opinie na temat cateringów - często złe, ale ja jestem zadowolona. Gdyby nie koszt to bym nie zrezygnowała. W tej chwili nie jestem na żadnej diecie, chodzę jedynie na siłownie i efekt też jest niezły - podtrzymała to co udało mi się schudnąć. Jeżeli interesuje Cię catering to polecam Przełom. Na ich stronce przelomwodzywianiu.pl są podane ceny i informacje o dietach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja schudłam z iqacai -6kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karina333
Ja jestem jak do tej pory bardzo zadowolona z herbat Slim Herbal System. Mają bardzo szerokie zastosowanie, bo z jednej strony przyśpieszają metabolizm, z drugiej oczyszczają, także można kompleksowo zadbać o siebie. Tylko trzeba pamiętać o tym, żeby pić tak jak jest w opisie o tych wybranych porach, bo inaczej to nie ma sensu. Ja widzę na pewno dużą poprawę jeśli chodzi o moje trawienie i cały metabolizm. Wszystko dzieje się dużo szybciej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie ma jednej "najskuteczniejszej diety" moim zdaniem... Ja sam próbowałem z trzech i dopiero za czwartą udało mi się "trafić" w odpowiednią dla mnie. Wszystko od indywidualnych predyspozycji zależy w organizmie. Wbijasz się na stronkę typu http://terazdieta.pl/ z dietami i sobie sprawdzasz, co akurat Tobie się sprawdzi po kolei. Możesz iść do specjalisty oczywiście, który Ci organizm przebada i wtedy okaże się, czy akurat tą, co wybierzesz możesz stosować. Czy zadziała - to jednak weryfikuje dopiero praktyka, jak widać na moim przykładzie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najskuteczniejsza jak dla mnie jest dieta dobrana nam profesjonalnie przez dietetyka, do tego odpowiednie suplementy czy odżywki białkowe i systematyczne treningi. Dzięki temu możemy efektywnie schudnąć! jesli chcecie dobry namiar na, zarówno profesjonalne suple jak i konsultacje treningowe, łapcie namiar na Elite Sport Food!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Janka_wawa
Dieta jest najlepsza taka która jest najbardziej odpowiednia własnie dla Ciebie. Ja codziennie jem na śniadanie ale nie tylko płatki owsiane Fitella i chudnę w oczach jak to mówi mój mąż. Jeżeli chcecie mieć efekt to te płatki Wam to gwarantują.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elolo90
Najlepsza dieta to MŻ. Warto sobie uświadomić, że my z reguły jemy o wiele więcej, niż potrzebuje nasz organizm. Słodycze jedzone dwa razy dziennie, nadmiar mięsa na niekorzyść warzyw to są główne grzeszki tych, którzy twierdzą, że zima zawiniła. Zawiniło łakomstwo i brak ruchu u mnie i ciągłe zamawianie pizzy z http://www.propizza.pl/ - ale pyszną mają :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
MŻ, a tak poważnie to ja np. nie ograniczam się jakoś szczególnie w jedzeniu tylko dużo ćwiczę do tego, najczęściej stosując się do ćwiczeń ze stron takich jak www.womenshealth.pl lub http://www.runners-world.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość luiza888
Korzystałam ze wspomnianego tutaj cateringu Przełom w odżywianiu i potwierdzam. Jest to dobra opcja by schudnąć i zacząć odżywiać się zdrowiej. Mi pomógł bardzo dietetyk, który tam pracuje. Teraz trzymam się treningów i diety pudełkowej i ubyło jakieś 15kg:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mi udało się schudnąć 16kg z Natur House, ale myslę, że to kwestia indywidualna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ciężko jednoznacznie stwierdzić jaka dieta jest najskuteczniejsza. Próbowałem dziesiątek diet, ale poprzestałem na diecie wzbogaconej o kaplanex. Dzięki temu waga spadła natychmiast.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Shoott21
A możesz napisać gdzie dokładniej można dostać ten kaplanex?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Możesz odwiedzić stronę producenta kaplanex com, myślę że bez najmniejszego problemu zamówisz ;) zdecydowanie polecam jeśli zależy Ci na szybkich efektach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie ma jednej dobrej diety. Dla każdego coś innego jest dobre. Musisz zobaczyć na jakiej diecie się będziesz czuł. Osobiście bym polecała dietę według medycyny TMC (zasad medycyny chińskiej), niskowęglowodanową albo wysokotłuszczową(zdrowe tłuszcze). Najlepiej jak znajdziesz sobie jakiegoś DOBREGO specjalistę, który Cię nakierunkuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kiedy szukacie dla siebie tej odpowiedniej to zachęcałabym do odwidzenia takiego bloga http://www.michalwrzosek.pl/blog/ Tu znajdzeicie zdecydowanie najwiecej takich porad.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U mnie poskutkowała dieta pudełkowa http://www.suvibox.pl/. Dania smaczne, obrabiane metodą sous vide, więc zachowują więcej wartości odżywczych. Na razie korzystam miesiąc czasu a zmniejszył mi się cellulit i schudłam 8 kg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
www.igortreneronline.pl Chcesz wyglądać seksownie i atrakcyjnie? Chcesz w te lato cieszyć się wspaniała sylwetką? Chcesz zbudować wspaniałe i muskularne ciało ? Chcesz pokazać wszystkim, że możesz się zmienić? Wejdź na www.igortreneronline.pl Innowacyjne metody treningowe, nowoczesne plany żywieniowe, fachowa suplementacja. Podejście, które o lata świetlne wyprzedza konkurencje! Dzięki nim zmiany zachodzą ekstremalnie szybko! Wejdź na www.igortreneronline.pl I zapoznaj się z ofertą „Najlepszego Trenera w Internecie”, który w ciągu tygodnia odmieni Twoje życie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najlepsza dieta jest na samym białku, czyli np.: -jajko -mięso (kurczak) mięso możesz smażyć na oliwie z oliwek, a jajko na margarynie (roślinnej) oczywiście nic sie nie stanie jak raz na jakiś czas zjesz coś słodkiego ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×