Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
ABS

jaka dieta jest najbardziej skuteczna

Polecane posty

Gość gość
Też polecam 42 Vital!Szybko się chudnie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ludmiłła
Dziewczyny nie oszukujmy się, na poczatku ciężko jest trzymać się jakiejkolwiek diety, bo nie mamy czasu na przygotowanie posiłku, trudno nam zmienić nawyki etc. DLatego weług mnie całkiem dobrym rozwiązaniem na poczatek jest catering dietetyczny - http://cateringdomaniowski.pl/ :) Co wy na to :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dieta dr pierre dukan! :d uwielbiam! ciężko na początku ale schudłam 36 kg. pamiętaj o piciu mnóstwa wody i płynów i suplementacji witaminami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy to nie jest własnie najlepsze rozwiązanie. Powiem szczerze ze jednak najlepiej jest postawić na coś co będzie dla nas skuteczne bo wtedy nie jest zal za to płacic i poświecic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Fajnie tez do diety właczyć taki błonnik Aliness błonnik witalny i same szybko zobaczycie jakie przynosi efekty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Arturenieniek
Jako męska część tej społeczności powiem tak.Z dietami bywa różnie sam wiele stosowałem.I przy większości wymiękałem bo źle się czułem albo był efekt jojo.Najlepszym sposobem jest dobór odpowiedniego suplementu diety wspomagającego odchudzanie i ruch.Ja straciłem 24kg w pół roku ćwicząc 4 razy w tygodniu i stosując Therm Line Man.Dla Pań tez są takie suplementy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Galopelga
Żadna. Odchudzanie nie polega na stosowaniu dziwnych diet, a na zmianie nawyków żywieniowych. No i ruchu. Inspiruj się tym portalem medycznym http://adamed.expert/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Merkaba . Co to znaczy surowa??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A moze dieta jacka balona? koles schudł ponad 70 kilo w rok czasu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość igus65
Każdy organizm jest inny i potrzebuje innej diety. Wejdz na http://beactive.pl/diety znajdziesz wiele rad, kilka diet na pewno coś wybierzesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Uradowany
Wiele razy brałem się za odchudzanie, ale nie zawsze mi to wychodziło, waga wracała i człowiek się załamywał. Na diecie Cambrdige zrzuciłem ponad 30 kilogramów już jakiś czas temu. Waga nie wraca, czuję się dobrze. Ale nie ukrywam, że całkiem zmieniłem nawyki żywieniowe. Przyznam, że ta dieta nauczyła mnie na nowo odżywiania się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a czy ktoras z was stosowala diete zgodna ze swoim wlasnem kodem genetycznym? Moja kolezanka na tym była i twierdzi ze to bardzo ciekawe, miala badanie genodiet w diag.pl, przejrzałam ich strone i mysle żeby się zapisac;) jestem ciekawa czy ktos ma tutaj doświadczenia z tego typu dieta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jucjaaa
Jak chcesz poznać zarówno wady jak i zalety diety Dukana to koniecznie przeczytaj artykuł, który znajdziesz na stronie serwisu internetowego pod adresem http://e-madame.pl. Ja po tej lekturze całkowicie zmieniłam zadanie, bo do tej pory słyszałam jedynie stronnicze opinie albo całkowicie na tak albo radykalnie na nie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamy świadomość, że odchudzanie nie jest sprawą łatwą. Brak czasu, praca, zmęczenie… wszystko to powoduje, że czasami trudno pamiętać o przestrzeganiu zasad prawidłowego żywienia. Dzięki DietMap otrzymasz nie tylko INDYWIDUALNĄ DIETĘ, ale również intuicyjny program do kompleksowego zarządzania swoim planem żywieniowym! Czym jest DietMap? To plan diety dopasowany specjalnie do twoich potrzeb! Stworzony przez wykwalifikowanych dietetyków klinicznych z zespołu DietMap w oparciu o zasady zdrowego i co najważniejsze skutecznego odchudzania! Dzięki DietMap nigdy nie zostaniesz sama ze swoimi słabościami! Poczynione odstępstwa i „grzeszki” podjadania nie wpłyną na ostateczną realizację założonego celu! W odpowiedzi na wprowadzane przez Ciebie zmiany program automatycznie dostosuje dalszy plan twojego odchudzania. Diet Map będzie blisko Ciebie dzięki aplikacji na telefon, tablet i komputer. Zawsze przypomni o godzinach spożywania posiłków i zwróci uwagę na popełniane błędy. Nasz program ułatwi twoje życie! Stworzy listę zakupów, obliczy wartości odżywcze posiłków, a dzięki bazie gotowych przepisów usprawni przygotowanie wszystkich potraw! Jesteś gotowa na rewolucyjne odchudzanie z DietMap?! Rozpocznij dietę klikając w link poniżej: http://perlopezo.produktyfinansowe.pl/e/lead/1439/?source=lt Polecam i życzę sukcesów takich jak u mnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Namysłów to miasto powiatowe w województwie opolskim w powiecie namysłowskim ma 16 tysięcy mieszkańców i tablice rejestracyjne ona Olesno to miasto powiatowe w województwie opolskim w powiecie oleskim ma 10 tysięcy mieszkańców i tablice rejestracyjne ool

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćaa
Przyjaciółka była na dukanie. Najpierw dostała potężnych zmarszczek, bo szybko schudła, a po kilkunastu miesiącach waga wróciła z nawiązką i rozregulowaniem hormonów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wiesz slyszalam na ten temat sporo ale tak na ogol to sondy uliczne czy cos tam s*********il madrosci a moja matka mi mowila by nie ogladac telewizji ale ona to k***a 333 www.youtube.com/watch?v=_3Ml9TpYjcU

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Warto spróbować gotowej diety np 42Vital.Łatwa w przygotowaniu, dobrze zbilansowana. Dostarcza się mało kalorii, a człowiek jest najedzony. Polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dieta MŻ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hania_1982
Dieta dietą ale najważniejsze jest silna wola, ja na przykład ćwiczę codziennie trochę na siłowni a trochę w domu a czasem tez biegam do tego stosuję produkt wspomagający aktywne odchudzanie Get Slim Morning and Night firmy Noble Health i figurkę mam już zdecydowanie lepszą. ale najważniejsza jest silna wola bo trzeba pamiętać aby poswiecic codziennie te min 30min na ćwiczenia czy biegi i trzeba pamiętać aby witaminy brać regularnie i nie odpuszczać bo to najgorsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie ma czegoś takiego jak "dieta" licz kalorie i zjadaj mniej niż wynika z tabeli. Przykładowo ważysz 60 kilo przy 164 wzrostu to jedz 2000kcal minus ok 300 - 400 kcal, - 1600-1700, tyle wystarczy, by chudnąć pol kilo tygodniowo a nie spowolnisz metabolizmu. Jest tyle aplikacji na komórkę, które pomogą ci prowadzić dzienniczek, wyliczą ci zapotrzebowanie na białka tłuszcze, a ty diet szukasz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sasa07
Hej;-) ja próbowałam wielu diet ale zawsze albo efekt jojo albo anemia albo chodziłam głodna a pózniej jesz za dwoje bo organizm wygłodzony teraz znalazłam nowa pije szejki zamiast śniadania i kolacji plus zdrowe jedzenie mało kaloryczne organizm super odżywiony po szejkach mnóstwo energii nawet kawy nie trzeba a naturalne bez chemii i żadnych trujących organizm sradkow brałam kiedyś adipex i wylądowałam w szpitalu także teraz jestem ostrożna ale super 2 miesiące czuje sie mega dobrze i 6 kg mniej !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anna1214
Najbardziej skuteczna metoda odchudzająca to nie dieta ale właśnie ćwiczenia na siłowni bo to dzięki ćwiczeniom nasza sylwetka będzie atrakcyjna. Dzięki treningom z trenerem w Saturn Fitness moja sylwetka bardzo szybko zaczęła się ujędrniać bo po dietach miałam obwisłą skórę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annorta
Mi diety niewiele dawały, więc zdecydowałam się pójść do Naturhouse na Puławską w Warszawie. Efekty w końcu zauważalne, nie to, co te moje bezskuteczne próby.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niebochen
Ta z naturhouse na Puławskiej rzeczywiście nie ma sobie równych, jednak bez nich nie osiągnęłabym wymarzonej wagi. Warto!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×