Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
ABS

jaka dieta jest najbardziej skuteczna

Polecane posty

Gość gość
Żadna gotowa dieta, czy to dieta 1000 kalorii, Atkinsa, Cambridge itd nie będzie dobra! Każdy organizm jest inny, dlatego dieta musi być ułożona do nas a nie my do diety. Tymi, które wymieniłam możemy tylko narobić spustoszenia w organizmie. Ja sama sobie ułożyłam dietę, dodałam składniki wspomagające metabolizm- cynamon, sok morinda, granat itd. Odsyłam do fajnych artykułów http://cieszsiezdrowiem.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wg mnie dieta na której tyje się stopniowo. Czyli wyrzucenie z diety wszelkich fastfoodow czy slodyczy - to po pierwsze. Podrugie dieta nie powinna opierać się na głodówkę i być zbilansowana. Są drastyczne diety jednoskladnikowe i na nich może szybko się chudnie, ale kiedy wróci się swoich nawyków żywieniowych po tej diecie można szybko wrócić do poprzedniej wagi. Nie dość że organizm będzie chciał nadrobić straty, to jeszcze będziemy tak zmęczeni dieta, że sami prawdopodobnie szybko wrócimy do niezdrowych nawyków. Najlepsza dieta to niskokaloryczna ale taka koło 1500 kalorii, oparta głównie na chudym miesie, najpeiej rybach, warzywach i owocach, pelnoziarnistym pieczywo. Wszystko w małych ilościach ok 4 porcji dziennie, ważne jest też picie dużej ilości wody z cytryną i codziennie ruch. Cytryną jest ważna bo pobudza metabolizm. Nie chudnie się na niej bardzo szybko ok 0,3- 0,5 kg na dzień ale powoduje wyszksztalcenie dobrych nawyków i brak efektu jojo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sorry za literówki ale słownik mi przekręcil niektóre wyrazy;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja znalazłam taki artykuł o przestrzeganiu diety: http://annamar****.com.pl/przestrzeganie-odpowiedniej-diety/ Dzięki wskazówkom z tej strony schudłam do tego stopnia, że nie wstydzę pokazać się na plaży. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli chcesz podnieść swoje kwalifikacje w zakresie dietetyki i odchudzania, zapraszamy na zapis do rocznej szkoły w kierunku specjalista do spraw dietetyki Ostatnie wolne miejsca w grupie! NOVA Centrum Edukacyjne tel: 796-400-142

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martynaxx
Coraz większa ilość ludzi zaczyna doceniać wartość dobrze dobranej diety, z pewnością jest to coś na co warto zwrócić swoją uwagę. Wystarczy pomyśleć o korzyściach które są zapewniane dzięki odpowiedniemu żywieniu. Możemy liczyć zarówno na zdrowie, wspaniałą urodę jak i dobre samopoczucie. Jest to naprawdę warte każdej ceny.http://www.swiatowemarki.pl/istotna-sprawa-dotyczaca-skutecznej-diety/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
grunt to zmienić nawyki żywieniowe. Wtedy dieta nawet nie jest dietą ;) po prostu jeść częściej, ale mniejsze posiłki, odstawić fast foody i jeść mniej cukru. https://fitandeat.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jak zdrowo jeść
Ja korzystam z diety, którą układają dla mnie dietetycy kliniczni z Foodwise https://www.foodwise.pl/twoja-poradnia. Oczywiście możemy starać się z zdrowo jeść, bo każdy z nas ma jakieś tam pojęcie o witaminach, odpowiednich proporcjach konkretnych grup produktów, ale przecież nikt z nas nie wie do końca, jak nasze ciało reaguje na dane składniki odżywcze, co dostarcza nam ile energii. Ja w tym temacie wolę zaufać specjalistom, zwłaszcza że pod ich opieką schudłam już prawie 10 kg i czuję się świetnie – jak nigdy dotąd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ostatnio również szukałam jakis informacji o dietach i tutaj https://dawidwozniakowski.pl/ trafiłam na diete ketogeniczną. Wcześniej o niej nie słyszałam, więc chciałam się was zapytac co o niej sądzicie i czy waszym zdaniem warto jej próbować?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sówka351

Ruch to podstawa, ale musi być połączony z dobrym odżywianiem, a przy nadwadze niestety nie da się bez diety bo wiem to sama po sobie, zaczęłam chodzić na długie spacery i przeszłam na dietę cambridge i już nie jestem pączusiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aggie245

ja dałam się ponieśc modzie i zamówiłam catering dietetyczny który okazał się być strzałem w 10 😄 mam dietę FIT od wysmakowani.waw.pl i juz udało mi się zrzucic ponad 8 kg! posiłki są idealnie zbilansowane i bardzo smaczne więc ta dieta to czysta przyjemnośc, ale oczywiście dołączyłam do niej ćwiczenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

 Mniej jeść zwłaszcza śmieciowego jedzenia typu fast food, a więcej ruchu. W swojej diecie wykorzystuję soki z warzyw i owoców które sam wyciskam. Piję takie soki prawie codziennie wg. porad terapiasokami.pl/11-najskuteczniejszych-owocow-w-odchudzaniu  i mam super zdrowie i młody wygląd. Przy okazji schudłam parę kilo. Trochę trzeba czasu i cierpliwości, a efekty się pojawią. Nie jestem zwolenniczką szybkich i gwałtownych diet.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewa

Kilka miesięcy temu wykupiłam dietę i trening na stronie Fabryki Siły. Serdecznie mogę polecić   Posiłki różnorodne i zbilansowane. Dieta jest również układana pod osoby cierpiące na cukrzycę czy problemy z tarczycą, dobierana pod twój typ metabolizmu, a co najważniejsze bezpieczna w porównaniu do super diet 1000 kcal Uważam, że warto spróbować. Jeżeli chcesz zachęcam do skorzystania z linka a dostaniesz nawet 3 miesiące gratis do zakupu planu!    fwww.fabrykasily.pl/plany_treningowe?poleca=ewa8207234

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Domis

ja sie zawzięłam i zaczełam się odchudzać. i powoli waga w dół idzie. a poza tym popijam sobie soki sportfoodsoki.pl i dzięki nim czuję się cały czas najedzona i syta! to jest na prawdę bardzo fajne rozwiązanie a soki są mega smaczne!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość 123456

Najlepiej zacząć od diety alkaizującej. Dieta zapewnia szybkie efekty, przy czym nie odczuwałam na niej głodu. Mój znajomy zrzucił 14  kg w 5 miesięcy, ja natomiast 2 kg w przeciągu miesiąca i nie zamierzam się poddać.  Jeśli ktoś ma więcej pytań zapraszam  anna230470@onet.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Miskas

Mam teraz detokś sokowy i  chwalę sobie soki kupowane w sportfoodsoki.pl – są smaczne i często je pije zamiast posiłku. W upalne dni naprawdę sporo mi to daje. Bo nie chodzę głodna!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość

wszelkie  monodiety to zlo, bo pobawiacie sie jakichs tam skladnikow

ja sie zastanawiam nad ketogeniczna, probowal ktos?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pauliśka

jak dla mnie dopiero pudełkowa dieta lightdiet podziała, inne to tylko strata pieniędzy były 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monia81

Nie ma głupszego stwierdzenia niż głodówka odchudzi, trzeba jeść ale racjonalnie, ja jestem na diecie cambridge i mają pyszne batony waga spada a ja jestem zachwycona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość amelka

na pewno dieta z głową. Nie ma co się nabierać na szybką utratę 10 kg w miesiąc czy głodówki. Lepiej naturalnie, normalnym tempem i zdrowo gubić kg. Ja staram się zdrowo jeść i regularnie robię kilkudniowy detoks sokami. Wtedy podczas detoksu oczyszcza się świetnie organizm, nie rozregulowuje jego pracy, bo soki są naturalne, zero chemii. Soki zamawiam z nuja.pl bo nie mają cukru, są wyciskane metodą cold press, więc najlepsze co może być. Po detoksie nie jestem zmęczona, wręcz przeciwna pełna energii, bo podczas detoksu nie tracę witamin tylko je dostarczają mi soki. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

ZA ROBOTĘ SIĘ WEŹCIE TO WAM DJETY NIE BĘDĄ  POTRZEBNE  JAK SOBIE POROBIĆ FIZYCZNIE 10 GODZ TO SCHUDNIESZ 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość EwaK66

Sam se weź jak się nie uczysz to dźwigaj 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewelina Pieńka

Ruch i dieta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewa Dorr

Może dieta Nila Amstronga?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kenellaa

Na mnie najlepiej zadziałała dieta typowo niskowęglowodanowa. Testowałam różne i muszę przyznać, że ta sprawdziła sie w moim przypadku najlepiej. Kupiłam suple na elitesportfood.pl , do tego karnet na siłkę i tyle. Aktualnie 17 kilogramów na minusie i na tym nie koniec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maryla

 Polecam dietę pudełkową, mi pomogła bardzo 🙂 Schudłam 8 kg w trzy miesiące, wynik jak dla mnie w pełni satysfakcjonujący. Dieta pudełkowa polega na jedzeniu 5 dań dziennie, dostarczanych przez catering (ja zamawiałam z Łódzkiego Pudełka, polecam), plusy: nie musimy gotować = oszczędzamy dużo czasu, odżywiamy się zdrowo, chudniemy 🙂 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×