Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
ABS

jaka dieta jest najbardziej skuteczna

Polecane posty

Gość zaloe012
Mnie osobiście pomogła dieta pudełkowa. Ja sama nie umiem dobrze gotować ani też nie mam na to czasu więc zdecydowałam się zaufać specjalistom. No i co- posiłki zbilansowane, wszystko dobrane indywidualnie pode mnie- bajka. Nie musze niczego sama pilnować ani o nic się bać. Dostawe mam codziennie punktualnie- naprawde jestem zadowolona. Apropo chudnięcia- jestem narazie miesiąc i waga spadła o 5 kilo. Uważam, że nieźle. Jak coś to korzystam z diety FitandEat od Brzezińskich:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dorotkaC
Testowałam już różne diety i sokową, dukana, śródziemnomorską... I inne. I co mi z tego przyszło? W sumie nic bo nie straciłam na wadze. Maksymalnie tydzień lub 2 wytrzymywałam na takich dietach. Znajoma poleciła mi bym pudełkowej diety spróbowała. Namówiła mnie. Korzystam z diety 1500 kalorii z www.lightdiet.pl/. Posiłki są smaczne i pozwalają się najeść. A co do skuteczności to powiem tak: 5 kg mniej w 2 miesiące.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może catering dietetyczny? To dieta układana przez dietetyka i dowożona codziennie we wskazany adres. Ja zamawiam https://masterdieta.pl/miasta/katowice/ i już w ogóle nie muszę gotować :P Super sprawa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dieta glikemiczna oczywiscie ! Ja zamawiam catering dietetyczny www.fitandeat.pl od brzezińskich, to wlasnie na tym polega, wszystkie potrawy maja niski indeks glikemiczny dzieki czemu chudniesz! Dlatego uwazam ze to najlepszy catering . Dania zawsze sa swiezutkie, robione tego samego dnia i przepyszne. Najlepszy sposob na to zeby skutecznie schudnac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dieta endogenna i ketogenna to najlepsze diety jakie znam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jolanta fit trenerka
Cześć, najelpsza dieta to brak diety, tylko zmiana nawyków. I ruch, który w ostatnim czasie "awansował" w piramidzie żywieniowej. Od czego zacząć? Od nauczenia się liczenia kalorii i czytania etykiet - jak to mówią less is more. Pomocne będą również produkty, które pojawiają się ostatnimi czasy w sklepach - kupiłam produkty PROPORCJA chyab w rossmanie - mają czystą etykietę, a doskonale sprawdzą się jako zastępnik obiadu w pracy. Naprawdę polecam - zero chemii, mało tłuszczu i są pychaaaaa. Jest kilka innych produktów, które pomogą - skoro są takie rozwiązania, to czemu nei korzystać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość igortreneronline
Chcesz wyglądać seksownie i atrakcyjnie? Chcesz cieszyć się wspaniała sylwetką? Chcesz pokazać wszystkim, że możesz się zmienić? Wejdź na stronę najlepszego Trenera w Polsce: www.igortreneronline.pl Innowacyjne metody treningowe, nowoczesne plany żywieniowe, fachowa suplementacja. Podejście, które o lata świetlne wyprzedza konkurencje! Dzięki nim zmiany zachodzą ekstremalnie szybko! Wejdź na stronę najlepszego Trenera w Polsce: www.igortreneronline.pl który w ciągu tygodnia odmieni Twoje życie! Pozbądź się tłuszczu na zawsze, zbuduj piękna smukłą sylwetkę lub wspaniałe muskularne ciało! Pokaż na co Cię stać i wejdź na www.igortreneronline.pl !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Czymka
Tak, indywidualnie dobrana dieta potrafi zdziałać cuda. Dla mnie to klucz do wymarzonej sylwetki...no i wytrwałość - a do tego pomogła mi Pani Kasia Gryko. Świetna i smaczna dieta! no i przynosi to rezultat!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja od dwóch tygodni prowadzę oczyszczanie z pasożytów preparatem Ecodetoxx i czuję się coraz lepiej, na pewno pierwsza rzecz jaka rzuca się w oczy a może bardziej – w nos, to jakby łagodnieje zapach z ust, który wcześniej miałam ostry, nieprzyjemny. Skład preparatu jest na www.odkrycia.medicalfakt.pl podany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
MŻ + dużo pożywnych soków oraz świeżych warzyw i owoców. Ja soki robię w wyciskarce https://wyciskarkisokow.pl/ i polecam też wyłącznie takie, które można samodzielnie przygotować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hejka :D Jestem Ania! Przez całe życie miałam problem, byłam troche hmm "za duża" a że jestem bardzo leniwa to ćwiczyć mi się nie chciało, wiec zostawały tylko diety... przeszukałam przez ostatnie 3 lata większość internetu, stosowałem wiele różnych diet ale bez większych efektów, ale miesiąc temu znalazłam super diete! Jest ona tutaj: http://dieta-luks.pl/44865

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
przede wszystkim do kazdej diety trzeba dolozyc aktywnosc fizyczną i stare produkty zamienić na bardziej ekologiczną żywność bez chemii i polepszaczy smaku, to tez daje efekt. kupuje takie produkty na organic24 pl zaczelam inaczej gotowac i widze poprawe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ankaaaaraw
Hejka :D Jestem Ania! Przez całe życie miałam problem, byłam troche hmm "za duża" a że jestem bardzo leniwa to ćwiczyć mi się nie chciało, wiec zostawały tylko diety... przeszukałam przez ostatnie 3 lata większość internetu, stosowałem wiele różnych diet ale bez większych efektów, ale miesiąc temu znalazłam super diete! Jest ona tutaj: http://dieta-luks.pl/44865

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jedz to samo co jesz, tylko połowe mniej, taka dieta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej. Chciałabym w ramach poświątecznego oczyszczenia przeprowadzić kilkudniową dietę. Wiem, że wszelkie restrykcyjne diety są uważane za bardzo niezdrowe, ale to tylko opcja na kilka dni, jako wstęp do właściwego odżywiania. Będę wdzięczna za każdą odpowiedź.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Antxx
Najlepsza dieta to zmiana nawyków żywieniowych, wprowadzenie regularności posiłków, zamiana produktów przetworzonych na zdrowsze, przygotowywanie potraw z głową, bez nadmiernej ilości tłuszczu, zamienianie produktów na zdrowsze wersje i przede wszystkim dostosowanie posiłków do swojego zapotrzebowania kalorycznego. Korzystam z fit-world i uważam ze jak się chce to samemu można zmienić swoją sylwetkę. Przygotowuje posiłki na każdy dzień, dostosowuje kaloryczność i chudnę! świetny program!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka :) Jestem Ania! Przez całe życie miałam problem, byłam troche hmm "za duża" a że jestem bardzo leniwa to ćwiczyć mi się nie chciało, wiec zostawały tylko diety... przeszukałam przez ostatnie 3 lata większość internetu, stosowałem wiele różnych diet ale bez większych efektów, ale miesiąc temu znalazłam super diete! Jest ona tutaj: http://dieta-luks.pl/44865

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Terska788
Samemu to ciężko wytrzymać na diecie. Najlepiej znaleźć sobie kompana, albo spróbować z cateringiem dietetycznym. Widziałam na http://dietykieta.pl że mamy wtedy idealnie pod siebie skomponowane posiłki i nie trzeba kombinować co zjeść itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
JA co prawda nie biegam, ale mi pomogla ta dieta: runners-world.pl/trening/Polowka-na-medal-PLAN-DIETA-NA-POLMARATON,9450,1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
moim zdaniem nie zawsze warto czytać to co piszą w internecie, a zwłaszcza odnośnie cudów odchudzania, tabletek itd. też mam "bzika" na punkcie swojej wagi i w nowym roku postanowiłam odchudzić się z głową bo już różne diety stosowałam, często wymagają one dużych wyrzeczeń a efekty utrzymują się krótko. teraz zapisałam się do szkoły policealnej, znalazłam na stronie Nova taki kierunek jak specjalista do spraw dietetyki, przeczytałam sobie co nieco i stwierdziłam że warto spróbować, na zajęciach można nauczyć sie wielu przydatnych rzeczy odnośnie stylu odżywiania, oprócz korzyści dla swojego wyglądu zyskam także dodatkowe wykształcenie. Polecam zastosowanie mojego rozwiązania i życzę powodzenia w efektach ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na mnie bardzo dobrze podziałała dieta dr. Dąbrowskiej. Wcześniej próbowałam innych sposobów na odchudzanie ale szybko się zniechęcałam i źle się czułam. Teraz jest o wiele lepiej i schudłam 7 kg. Co do diety to dowiedziałam się o niej więcej na wyjeździe do www.siodmylas.pl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dieta i odchudzanie to nie jest prosty temat. Duzo zalezy od naszego nastawienia i wytyczenia sobie konkretnego celu. Polecam ciekawy, darmowy poradnik do pobrania http://www.pawellysiak.pl/7porad przedstawiający całkiem inne podejście do tego tematu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiniapysia12
Cathy, sprawdz sobie pakiety na tej stronie: https://sportfoodsoki.pl. To dieta sokowa, mega skuteczna i oczyszczająca do tego smaczna. Na stronie możesz zobaczyć, jakie mają soki i na co wplywają. Ja zdecydowanie lepiej czuje się po takim sokowym detoksie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DagiW342
Ja schudłam na diecie białkowej mało wymagająca i z oryginalnym http://nplink.net/Jhfxq1v4 12 kg do tego spaliłam tłuszcz z ud około 6-7 cm!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To zależy JAK chcesz schudnąć. Na womenshealth.pl mają teksty na ten temat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
popieram zapis na specjalistę do spraw dietetyki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ciężko jest schudnąć... A po 40 już w ogóle. Już kilka diet za mną. Cuda wianki próbowałam robić a schudłam dopiero na diecie lightdiet. Zjadasz równo 1500 kalorii każdego dnia. Nie martwi cię gotowanie. dostajesz rano swoje pudełka i już

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×