Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość w potrzebie

suche plamy na ciele i wysypka na buzi dziecka rocznego.

Polecane posty

Gość w potrzebie

Witam Otóż od pewnwgo czasu zauwazylam u swojej córeczki ze ma wysypke na buzi pediatra powiedzial ze to od bananów lub mandarynek.Odstawiłam te rzeczy i mimo to nie znika nic,mało tego ma suche plamy na ciele. Co robić???? Proszcze o pomoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jeszcze raz do lekarza isc
mysle ,ze to atoipwe zapalenie skóry.Ja na takie rzeczy stosuje Emolium Emulsja Specjalna.Syn ma 19 miesiecy i jesli nie nawilzam dlugo jego skóry pojawiaja sie czerone suche plamki i ogólnie ma skorupe na skórze.Po Emolium przechodzi.Moze u Was to alergia na coś dlatego jescze skonsultowalabym sie z innym lekarzem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Proponuje iść do dermatologa, moja córcia miała takie suche plamki jak miała niecały rok, poszłam do dermatologa, dał jakieś maści ale nic nie dawały, poszłam z polecenia koleżanki do innej babeczki i kazała wyeliminować niektóre produkty i obserwować, okazało się że to była reakcja alergiczna, teraz już jej praktycznie przeszło. Miała testy robione niedawno i jest uczulona tylko na orzeszki ziemne. Ale wtedy miała najbardziej po cytrusach, rybie, selerze. A Ty albo mąż jesteście alergikami??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mój syn miał tak samo jak miał ok 14 m-cy. Było to uczulenie na danonki. Po innych serkach mu nic nie było.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
banany i mandarynki hmmm a jadła wczesniej ? no raczej tak ajk ma rok,więc trochę wątpie,uczulenie nie zawsze odrazu zniknie bo odstawieniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×