Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

nunusia

JAKI DOBRY HORROR NA WIECZOR?? WASZE PROPOZYCJE :)

Polecane posty

Gość ile ci za to zaplacili?
a jakis horror ale STRASZNY? martyrs i tego typu nie sa straszne tylko obrzydliwe, jak Hostel, Pila itp :O ogladnelam wszytskie ale wolalabym straszny, taki naprawde (tylko zadnych egzorcyzmow bo w takie bajki nie wierze) i zadnych komedi typu wrota piekiel ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widzę, że przedmówczyni ma ten sam problem co ja. Przykro mi moja droga - widzialam mnóstwo filmów i niestety żaden nie byl na prawdę straszny - owszem bywaly takie w których zdarzyl się moment napięcia gdzie musialam się wtulić w faceta czy poduchę jednak nic nie utkiwlo mi w pamięci, nic nie bylo przerażające. Być może za dużo w życiu już widzialam :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wlasnie po to zeby wtulic sie w tego faceta?? potrzebuje cos fajnego na dzisiejszy wieczorek :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość y879y7
eden lake trzymal w napieciu cholernie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eden lake dobry film :) kurde sporo jest takich dobrych flmow tylko szkoda ze prawie wszystkie juz ogladniełam :P dlatego czekam na jakis fajny pomysł :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a jak nazywal się ten film (może ktoś kojarzy) Para wyjeżdża po ślubie na wyspę leżącą w środku lasu, otoczoną dużym jeziorem. Dziewczyna boi się plywać i nie wchodzi do wody. Kolesiowi odbija i stwierdza, że tam zostaną na zawsze, zabiera jej tabletki antykoncepcyjne, bije ją, chowa lódkę co uniemożliwia jej wydostanie się z wyspy jako, że panicznie boi się wody i nie potrafi plywać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
film MARTYRS dostaje u mnie najwyzsza note w najbardziej przejeb....nym horrorze bez kitu, skusilam sie i brak słów. moim zdaniem tylko dla mocnych nerwow...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kemse

Jest naprawdę dużo bardzo ciekawych pozycji, takich jak np. tutaj - virtualo.pl/ebooki/kryminal-i-sensacja/horror-i-thriller-c193/ Zdecydowanie je polecam. Dlaczego? Po prostu. Moim zdaniem tacy autorzy jak Coben, King czy nawet nasz Szamałek są rewelacyjni i po prostu potrafią wciągnąć widza bez reszty. Mam na koncie pewnie nawet po kilkanaście tytułów - w każdym przypdku polecam. Trudno mi wskazać tytuł, który by mnie rozczarował. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×