Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Tereska @

PORÓD (krok po kroku) w Szpital na Wyspiańskiego w BB

Polecane posty

Gość gość
rodziłam tam niedawno. można w pozycji w jakiej Tobie jest najwygodniej, również w wertykalnej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W każdym szpitalu czy gabinecie jest dużo lepiej gdy cały czas nawet badania pochwy czy zabiegów i porodu nawet w szpitalu jest przy nas Osoba Bliska muszą ja tolerować a jest to niewygodny świadek dla lekarza.Zwlaszcza w dzisiejszych czasach gdzie dochodzi do zaniedbań ze strony lekarza i do tego bezkarności!!!A powstała nawet ust 2008 r art 21Prawo Pacjenta gdzie wyraźnie jest określone że decyduje zawsze pacjent.Podczas porodu jest dużo lepiej gdy jest przy nas mąż możemy chodzić do samej akcji porodowej.A nie lezymy godzinami i czekamy nie wiadomo na co.A tak gdy jest mąż masuje kręgosłup przy bólach krzyżowych i mamy ulgę.Wiem że zaraz jakiś z lekarzy będzie krytykować i wyśmiewa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Miała któraś z was porod posladkowy w tym szpitalu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hej dziewczyny! czy ktoras z was prowadzila ciaze u dr Cetnarskiego ktory również jest ginekologiem na wyspianksiego? jesli znajdzie sie ktos bardzo prosze napisac jaka ma trafnosc jesli chodzi o plec dziecka i wogole jak sie wam podoba prowadzenie ciazy u niego? ja u niego prowadze ciaze i mam 28 tydzien ale czasem mam mieszane uczucia a nigdzie nie ma opini jesli chodzi o tego doktora.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mi dr. cetnarski robil cc, rana dobrze zszyta, giolo sie dobrze, lekarz przyjemny dla pacjenta lecz nie nie wiem jak jest z prowadzeniem ciąży..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rodzęwlutym
Cześć dziewczyny. Czy w szpitalu na Wyspiańskiego jest dostępne znieczulenie do porodu??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cześć dziewczyny:) mam pytanko jak pakowałyście sie do szpitala w jedna torbę czy więcej ? bo nie wiem czy moze lepiej miec mała torbę tylko na sam poród?z koszula, recznikiem, woda. czy jak wpakuje wszystko do jednej to ona bedzie ze mna cały czas czy bedzie trzeba isc gdzies po moje rzeczy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W tym szpitalu nie ma zmieczulenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hej dziewczyny jaka torbe brałyście do szpitala na wyspianksiego? Jedna duża czy dwie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gościówka88
Poleci ktoś jaką położną w tym szpitalu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hej dziewczyny ja biore dwie mniejsze torby do szpitala... ale przy pierwszym porodzie mialam jedna duza i ona ze mna nie wedrowala nigdzie tylko czekala na mnie w pokoju bo na sama porodowke bierzesz ze sobe tylko podklady do porodu recznik wode itp. reszta zostaje w pokoju... a czy ktoras wie jak jest obecnie z ciuszkami dla noworodka czy szpital na wyspianskiego nadal ma swoje ciuszki czy mam cos zabrac?napewno wezme swoje pieluchy tetrowe ale 3 lata temu jak rodzilam tam to pielegniarki dziecko uberaly w szpitalne ciuszki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a jesli chodzi o ta polozna.... nieznam za bardzo tamtejsze polozne ale jak chcialam sobie zalatwic do porodu polozna to jedna znajoma polozna powiedziala mi ze szkoda pieniedzy na to... z roku na rok coraz wiecej sie im daje za porod a tak naprawde zawsze na porodowce jest polozna z "prawdziwego zdarzenia" ktora naprawde dobrze poprowadzi twoj porod a ktorej nie bedziesz musiala zostawic tyle kasy... tak mi odpowiedziala ta polozna ze ona juz sie tez w to nie bawi... takze jak kto woli ja nie biore poloznej i bedzie co bedzie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
możesz napisać co dokładnie bierze się na sale porodowa? bo bym sobie to do osobnej jakieś reklamówki spakowała. Dla dziecka te pieluchy tetrowe do kangurowania też mam wziąźć na sale? i podkłądy te co daje sie na łóżko?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja na porodowce mialam tylko papcie na sobie koszule do porodu jakas stara bo ona po porodzie jest do wyrzucenia recznik bo moga cie wsadzic do wanny i podklady do porodu. chyba mialam tyle wode tez sobie wez bo bedziesz duzo pic... a pieluchy tetrowe zwykle bralam bo jak bedziesz karmic dziecko i do odbijania bedziesz go brac to jakby ci zwymiotowal ale to juz zostawiasz na sali....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czy ktoś wie w szpitalu Wyspiański jaki jest dobry ginekolog

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja chodzę do doktor Latoszkiewicz. Mogę polecić. Za to odradzam doktor Orzeł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jestem po 2 cesarkach i potrzebuje dobrego lekarza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Agnieszka Zemanek Wojnowska- według mnie zna się na rzeczy. Przyjmuje tylko prywatnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja chodze do dr latoszkiewicz i jest super. Dla mnie bardzo mila chodz raz babeczki pod drzwiami mowily miedzy soba ze jest nie mila wiec nie wiem o co im chodzilo. I odpowiada na wszystkie moje glupie pytania bo to moja pierwsza ciaza. Ostatnio byla chora i w zastepstwie byl krasnodebski i myslalam ze uciekne z krzykiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
na wyspianskiego pracuje tez dr Cetnarski... jest bardzo milym lekarzem wszystko dokladnie robi ja u niego prowadze ciaze.... dziewczyny co z tymi ciuszkami daja je dalej dla dziecka po porodzie tak jak bylo kiedys czy trzeba wziasc swoje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
na liście nie piszę żeby zabrać jakieś ubranka także dają swoje. dla dziecka pisze tylko 2xpielucha tetrowa 2xpielucha flanelowa maść linomag lub alantan pampersy chusteczki nawilżane , ręcznik (do przykrycia). Nie wiem o co kaman z tym ręcznikiem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja tez niewiem o co chodzi wlasnie z tym recznikiem heheh a gdzie o tym czytalas?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
karta z rzeczami do szpitala do porodu wisi na drzwiach do rejestracji na dole w szpitalu w przychodniu ginekologicznej ostatnio jak byłam na wizycie to czytałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny ręcznik lub kocyk do kangurowania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A co tam jeszcze dokladnie pisze? Ma koras moze zdjecie tej listy zrobione zeby wyslac? niechce mi sie tam jechac specjalnie a torbe juz mam spakowana ale niewiem czy dobrze ;) ile mniej wiec podkladow itp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie mam zdjęcia ale z głowy to tak: - 2 paczki podkładów na łóżko -2 paczki wkładów Bella Mama -art higieniczne -koszule nocne no i dla dzieci to co wcześniej pisałam ta lista jest bardzo krótka będe tam w szpitalu ale 8.12 to zrobie zdjecie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziewczynki i co bierzecie wkoncu jakies spioszki i kaftaniki dla dziecka do szpitala?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja nie biorę jak będą potrzebne np mała dostanie uczelenia na te szpitalne to mąż dowiezie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×