Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość szukamINFO

ABORCJA - wasz pogląd

Polecane posty

Gość szukamINFO

Temat kierowany do osób,które są PRZECIWNE aborcji. Proszę o kilka zdań, dlaczego macie taki pogląd, co sądzicie o aborcji, itp. Zbieram informacje do pracy, prosze o podpisywanie się imieniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 90Snikersiek90
Aborcja ? Co ja o niej sadze? Sadze tyle iż to jest dosc ze niezgodane z prawem to w dodatku jak mozna zniszczyc taka mala istote ludzką. Ok rozumiem moze bylo niechciane to dziecko,ale aby juz sie posowac do aborcji ? nie nigdy! Samanta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Konserwatywny liberalizm
Jestem przeciwny aborcji, ponieważ: * jest to pozbawienie życia nienarodzonego i nieczego winnego dziecka; a każdy ma prawo do życia. * jeżeli komuś, za przeproszeniem, chciało się bzykać, to powinien liczyć się z konsekwencjami a nie później płakać nad rozlanym wywarem. * aborcja może i rozwiązuje problem z dzieckiem, ale dla w wielu przypadkach dla matki nienarodzonego dziecka jest to psychiczny uraz, który pozostaje w niej na całe życie. * aborcja jest tzw. pójściem na łatwiznę. Aborcję uważam za słuszną tylko w przypadku zagrożenia życia matki. Patryk.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wolno zabijać nie winnego dziecka. To tak jak by ciebie chcieli zabić. dziecko nie jest niczemu winne. ono też chce żyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Franczeska Stefanopullos
TO nie jest dziecko debile :O TO jest płód, aborcje sie przeprowadza we wczesnej fazie stadium wtedy nie mozna mowic o zadnym dziecku idioci :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ppppppppp!!
bo to jest chore :O zabić :O dziecko :O własne dziecko :O no chore :O co tu bede sie rozpisywac :O chore i tyle :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ppppppppp!!
"dziecko zwyronailca" kto wie, moze sama takim jestem tylko przede mna to ukrywaja :O troche pokory i sumienia, ludzie :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mamy do dyspozycji srodki antykoncepcyjne, jesli zawioda mozemy sie udac do lekarza po pigulke 72 h po stosunku. decydowanie o zyciu ludzkim wedle wlasnego kaprysu ,,co prawda sie bzykalam, ale nie mam teraz ochoty na dziecko" jest chore. jesli nie chcesz dziecka , urodz je i zrzeknij sie praw rodzicielskich, wiele par czeka na takie dziecko, chociazby moi znajomi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ppppppppp!!
rany julek, wy nawet nie wiecie ile w was zla :O przystosowujecie wszystko do wlasnych potrzeb :O nie dziecko, a plod :O w takim razie ludzie to zwykle zlepki komorek pasozytujace na Ziemi :O czy znacie takie pojecie jak sumienie? :O jesli ktos nie ma sumienia to nie da sie z nim gadac na takie tematy :O taki ktos ma zryte poglady :O to by bylo bez sensu :O to tak samo jakby gadac z hitlerem na temat rasizmu :O :O :O dokladnie :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Franczeska Stefanopullos Jesteś kobietą? Jak będziesz w ciąży to też powiesz że "płód cię kopnął", albo że "nosisz w sobie płód"? A może byłaś w ciąży i określałaś mianem płodu a nie dziecka "to" co miałaś w sobie? Tak z ciekawości pytam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

aborcja to nie dziecko ludzie , to tylko zarodek czy jajko to pisklę? nie bo mamy z niego jajecznicę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Polecam Panią Ewelinę

pomogła mi i nie oszukała jak inni

Bezpieczne i skuteczne tabletki poronne

Zestaw nr 1 12 tab Arthrotec 250zł (skuteczność 70%)

Zestaw nr 2 12 szt Arthrotec + 1 szt RU486 koszt 350zł (skutecznosć 94-95%)

Zestaw nr 3 12 szt Cytotec + 1 szt RU486 koszt 550 zł (skutecznosć 97%) (ru486 z Mołdawii)

Zestaw nr 4 12 szt leku MISOPROST + 1 szt RU486 z UK koszt 750zł (skutecznosć 98%)

WYSYŁKA wysyłamy SMS na Nr Tel ☎ 577_405_474

Wysyłamy natychmiastowo po zamówieniu. Wszystkie przesyłki są ze sprawdzeniem zawartości przed zapłatą (najpierw otwierasz-sprawdzasz co zawiera przesyłka i dopiero płacisz) Wszystkie leki są w oryginalnych blistrach z datami ważności.

Wysyłamy także za granicę do wszystkich krajów do każdego zestawu jest dołączona jest instrukcja w języku polskim

GWARANTUJE NAJWYŻSZA JAKOŚĆ UCZCIWOŚĆ DYSKRECJE zapraszam do zakupu

Tel ☎ 577_405_474 Ewelina

Udzielam także wsparcia w trakcie kuracji - Masz pytania dzwoń lub napisz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość Mała Mi

Cześć, sprzedam orginalne tabletki zamówione ze strony women help women. Tabletki są orginalnie zapakowane w ich kopercie. Mi okazały się niepotrzebne, bo poroniłam wcześniej zanim dotarły tabletki.

Sprzedam za ile kupiłam: 380 zł, możliwa wysyłka lub odbiór w Warszawie

Osoby zainteresowane proszę o mail:

malamiannamalecka@gmail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×