Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość 666monika

jak skutecznie chudnąc z brzucha z ud i z pupy

Polecane posty

Gość zosieńka789
hmmm na te 3 obszary polecam stepper lub orbitrek. Sama mam stepper, a na orbitreku ćwiczyłam na siłowni. Orbi działa jeszcze na ramiona. To dobre rozwiązanie jeśli powaznie myślisz o schudnięciu i wiesz że bedziesz ćwiczyc konsekwentnie np. 3 razy w tygodniu minimum 30 minut na lekkim obciązeniu w szybkim tempie. Tutaj masz kilka artykułów na ten temat: http://www.naobcasach.pl/a.48862.Smukle_cialo_bez_chwili_nudy___trening_na_orbitreku.html http://www.twoj-sport.pl/aktualnosci/5801-stepper-cie-odstresuje.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BLACH GIRRRRRLL
ORBITREK

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cafeaulait
unosić równocześnie obie nogi do góry leżąc płasko na podłodze, świetne ćwiczenie, lepsze od brzuszków

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Eelina72
Mi pomógł masaż odchudzający,schudłam z brzucha 9cm w ciągu miesiąca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krysik777
ja też polecam orbitrek albo stepper ! cm w ciagu miesiąca od masaży??? to dziwne że tak dużo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Eelina72
czemu????dziwne? za taką kase?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dla tak leniwych jak ja, to na bank masażer jest dobrym rozwiązaniem ;) co w takim razie z facetami? oni maja cellulit???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zoee79
To bardzo szkodliwe - schudnąć 9 cm w ciągu miesiąca - to zbyt szybko i organizm na pewno sobie to odbije - utyjesz jeszcze więcej. Ja proponowałabym tak jak poprzedniczki stepper albo orbitrek - nie jest do jakiś olbrzymi wydatek, ale efekty są super. Zdrowe chudnięcie to ok. 0,5 kg w ciągu tygodnia, plus oczywiście zdrowa, zbilansowana dieta. Przykładowe orbitreki: http://www.asport.pl/k/116/orbitreki--trenazery/ No i trzeba pamiętać, żeby ćwiczenia i dieta weszły w nawyk i były stosowane przez dłuższy czas a nie tylko przez jakiś krótki czas, bo inaczej wszystko an nic - efekt jo-jo gwarantowany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Eelina72
no nie wiem mi się nie pogorszyło cm ubyło a, z wagi niewiele spadło tłuszczyk był wciskany w mięśnie i coś tam jeszcze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Eelina72
WIĘCEJ INFO 501490830 POZDRAWIAM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja polecam ćwiczenia na fit. Trenerka pokaże wszystkie niezbędne ćwiczenia, które mają poprawić wygląd ud pośladków i pupy. Wiem, że są takie zajęcia BPU, specjalnie na te części ciała. Do tego możecie kupić sobie easytone - widziałam, że są na taniebuty.pl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×