Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość TYLKOWYYYYYYYYYCCCCCC

RADOM WIOCHA ZABITA DECHAMI;/

Polecane posty

Gość TYLKOWYYYYYYYYYCCCCCC

Rodom to strasznie kijowe miasto na dodatek pisowskie kolejną kadencje rządzi Kosztowniak już w poprzedniej zadluzyl nas tak strasznie;/ debil. Nigdy w Sylwestra na placu nie ma zadnych gwiazd.. jakies marne, ale jednak slyszy sie o nich gdzies na scienie muzycznej, a w tym roku kto u nas gra na sylwku? dj z radomia na dodatek moj kumpel z technikum;/ W wawie czy krakowie to przynajmniej bedzie cos a nasz Radom schodzi na totalne dno. Pracy i tak nie ma w marketach potrafi dojsc do tego, ze robi sie za 4,32 za godzine. Masakra. Wy piszecie, ze lodz jest brzydka radom teaz jest zasyfialy,ale na dodatek ze brzydki do biedny i ma glupiego prezydenta, ktory gowno robi. Dzieki wpanialomyslnym moherom z naszego miasta. gdzie sie ywprowadzic gdzie bedzie zylo sie lepiej? bo musze z tej dizury uciekac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie lubię Radomia
Studiowałam w Radomiu i jakoś nigdy nie lubiłam tam jeździć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TYLKOWYYYYYYYYYCCCCCC
ja tu mieszkam od urodzenia, ale czas najwyzszy sie wyniesc. To miasto niczym nie przyciaga tylk ogdzie teraz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie lubię Radomia
Na pewno nie do mnie. Też wiocha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość odpowiem na Twoje pytanie
polecam Krakow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ups..........
Niestety w Radomiu nie ma pięknego rynku jak we Wrocławiu czy Krakowie np. jak by miał p.prezydent zaprosić jakąś gwiazdę to co miałaby grać na placu Zwycięstwa gdzie teraz jest jeden plac budowy, czy na Żeromskiego a może na rynku gdzie nie ma klimatu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość odpowiem na Twoje pytanie
Bylam w Radomiu i troche przesadzacie - nie jest taki zly ...owszem, nic pieknego, troche zasciankowy, ale sa brzydsze miejsca ....a prezydenta, to sami sobie wybraliscie, od tego sa wybory by dobrze zaglosowac....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość radioactive song
TYLKOWYYYYYYYYYCCCCCC- cos w tym musi byc. miałem kolezanke na studiach z radomia. studiowała w Lublinie, wg mnie Lublin to dzuira, ale z jej opowiesci Lublin jest git majonez w porównaniu do lublina. i niestety ma racje :) radom zaczał umierac chyab wówczas gdy pozbawili was województwa. nawet mniejsze Kilece rzeszów i opole sa województwami a wy nie :O porazka :O w dadatku chyab zbyt blisko jestescie warszawy to przeklenstwo bo nie ma nowych inwestycji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość radioactive song
TYLKOWYYYYYYYYYCCCCCC- cos w tym musi byc. miałem kolezanke na studiach z radomia. studiowała w Lublinie, wg mnie Lublin to dzuira, ale z jej opowiesci Lublin jest git majonez w porównaniu do RADOMIA- miało byc :) , sorry za pomyłke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TYLKOWYYYYYYYYYCCCCCC
ale ty nie chodzi o wyglad miasta. To jest najmniejsza rzecz, ktora mi sie nie podoba. Moge to przezyc. A prezydenta nie ja sobie wybralam to mohery i dlatego nie chce by Radom byl moim miastem chce stad uciekac. Tylko nie chce popelnic bledu nie wiem gdzie sie dobrze zyje. Dlatego pytam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TYLKOWYYYYYYYYYCCCCCC
tak tu nie ma zadnych perspektyw. Kto sie juz wczesniej ustawil, ma mieszkanie stala prace to moze zyc, ale mlodzi maja bardzo ciezko. Dlatego najlepiej zaczac gdzies indziej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość odpowiem na Twoje pytanie
ja mieszkam w Krakowie i nie narzekam, ale nie jest juz to co kiedys, tez w wielu dziedzinach podupadlo, z kolei moj znajomy mieszka w Katowicach i zyje mu sie swietnie, ma dobra prace, sa dobre zarobki, samo miasto moze nie jest piekne, ale dynamicznie sie rozwija a co najwazniejsze ma potencjal, do tego oscienne miasta,wiec jak nie masz pracy w Katowicach,to obok znajdujesz. Generalnie duze miasta maja racje bytu, reszta w ogonie :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ty tu jęczysz że radom
to zadupie czy przedawkowałaś tvn i chciałaś nam o tym powiedziec??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bez majonezu
Człowieku, zastanów się trochę, zanim zrównasz Kosztowniaka z ziemią. A w czym on zawinił, że Radom jest taki jaki jest? Zobacz ile za jego kadencji wybudowano dróg, jak zmienił się rynek. Nie od razu Kraków zbudowano. Poza tym miasto juz dawno było zadłużone. A jego upadek zaczął się już za rządów Wałęsy, jak ruszyła pełną parą prywatyzacja. Ile upadło wtedy wielkich firm:O Kto pamięta jeszcze fabrykę broni Łucznik, fabrykę telefonów czy Radoskór? Można by wiele wymieniać. Dużo firm upadło dzięki debilskiej polityce odgórnych władz niestety. Nie wiem, czy kiedykolwiek Radom wyjdzie jeszcze na prostą. Oby.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TYLKOWYYYYYYYYYCCCCCC
Moge wyjechac wszedzie chocby i Katowice

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale w katowicach ja cie nie
chce. Wypi**dalaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TYLKOWYYYYYYYYYCCCCCC
Ja jestem niezdowolona ze wszystkiego polityka sie nie interesuje, ale Kosztowniak akurat to nie moj typ nie mowie, ze wszystko to wina prezydenta. Po prostu mowie, ze mi tu źle. Szczególnie, ze mam wyksztalcenie, a pracy od skonczenia szkoly nie ma. I moi znajomi rowniez nie maja. Bezrobocie jest wszedzie to fakt, ale tu jest ogromne. A zreszta nie lubie tego miasta nie podoba mi sie i mam prawo narzekac. Zreszta sami zauwazyliscie, ze miasto upadlo i jest ciezko. Katowice krakow ktos jeszcze cos powie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość radioactive song
rzad stawia na gdansk, poznan, warszawe, katowice, wrocław, kraków z mniejszych maista Reszó sie dobrze rozwija- rsezta to padaka w Lublinie dopiero teraz buduja lotnisko Wszysyc których znam z radomia wyjechali z tego miasta i nie ma zamiaru wrazac. Kolezanka zimuje w Lublinie i mówie ze do radomia nie wraca, musi byc u was padaka bo nawet z lublina ludzie uciakaja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TYLKOWYYYYYYYYYCCCCCC
Pfff a Ty człowieku to mnie obochodzisz tyle co zeszloroczny snieg mozesz sobie nie chciec, ale z twoim zdaniem sie nie licze ani ani.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TYLKOWYYYYYYYYYCCCCCC
Dziękuje za odpowiedz:) wezme wasze propozycje pod uwagę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bez majonezu
A jakie studia skończyłeś/aś, ze tak spytam z ciekawości? I jak długo szukasz już pracy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do tylko wyccc
radomianie to ogolnie ludzie ktorzy nauczyli sie narzekania..i brania wszystkiego od panstwa..takie zostalosci po PRLU.:-0 Macie brod na ulicach, najstarsza szkole zlodziei , dilerke i tym w sumie zyjecie!!!!A co robicie zeby to zmienic? nic..narzekacie, kradniecie ..bez komenta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bez majonezu
Do przedmówcy - takie frazesy to lepiej zostaw dla siebie. Pusta gadka:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość scyzoryk ze Swiętokrzyskiego
haha zachciało wam się bezbożniki secesji od Kielc! zachciało wam się pod Warszawę podlegać! zdrajcy Kielecczyzny! Zachciało wam się pod Mazowsze podlegać! zdrajcy Małopolski! No to teraz macie swoje Mazowsze i swoją Warszawę... Kielce i całe Świętokrzyskie przeżywa rozkwit gospodarczy, a u was psy dupami szczekają!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość już za komuny w Radomiu
to same WARCHOŁY były i to się po dziś dzień nie zmieniło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hejabejbe
psy dupami szczekają? buhahahaha dobre:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krakowa nie polecam
Bo przyjeżdzają tu różne dziady i gołodupce co zaniżają pensje wykształconym i pracowitym ludziom. Jeden na 100 z tych gołodupców sie wybija i chce tu mieszkanie kupowac więc po czesci tez zawyżają ceny nieruchomosci w Krakowie. Kaków mówi stop dziadowskiej emigracji!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość scyzoryk ze Swiętokrzyskiego
co dobre? normalne świętokrzyskie powiedzenie, skąd jesteś? u was się nie mówi na takie zadupie że tam "psy dupami szczekają"???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hejabejbe
Nie mieszkam na zadupiu, ani w woj. świętokrzyskim, więc nie znalam tego powiedzonka. Ale mi się podoba:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość psy dupami szczekają
to w całej Polsce się tak mówi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×