Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Amanda O

co to za kolejny przychlast ten TINIO

Polecane posty

Carrie, Ty podobno też jesteś dorosła, a nie ośmieliłabym się cytować tutaj Twoich wypowiedzi... TINIO nie przejmuj się wcale, bo tutaj głównie przesiadują gimnazjalistki, bajkopisarki tudzież desperatki, muszące na kimś odreagować życiowe niepowodzenia. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eh te dziwactwa lewa prawa
Fajnie, że znalazłeś sobie kogoś do ruchania w realu. Gratulujemy. Ja znalazłem w tesco na dziale z mrożonkami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TiaaaaAmożeByTak..
ElżbietaZapędowska - witaj zdesperowana gimnazjalna bajkopisarko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ominęła mnie niewąpliwa przyjemność uczęszcznia do gimnazjum. Osiem klas szkoły podstawowej, cztery lata liceum oraz pięć lat studiów w zupełności mi to wynagrodziło :) Bajkopisarką forumową nie jestem, mam inne hobby.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pojadlem tak wiec pora isc spac - a wy samotnicy mozecie nawijac ten swoj makaron dalej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sory TINIO wiem że jestem żałosna..ale ty masz żonę a ja tylko solarium i makijarze..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bliatiisss
hahahaha :D kocham podszywy Amandy :D macie racje:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość decfsecf
Amanda udupie s[poleczny buahahaha makijarze......buahaha do podstawowki sie wroc!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TINIO Z całym szacunkiem, nie znam cię więc nie oceniam. Ale twierdzenie że umieszczenie w stopce swojego zdjęcia czyni cie poważniejszym człowiekiem ode mnie jest cokolwiek nie na miejscu. Ja nie wkleję uważam że tutaj, a już szczególnie na tym forum wygląd nie ma znaczenia. No i taka wypowiedź jest trochę we mnie godząca, bo w domyśle niesie sugestię że ja jestem niepoważny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×