Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Powieddddzcie

Czy jest tu ktoś kto dokonał aborcji a nie żałuje?

Polecane posty

Gość matylda0322
pare lat temu dorabialysmy z kolezanką w agencji ,noi mi guma pękla ale polecialam do lekarza po postinor i wszystko skonczylo sie ok. Natomiast mojej kolezance tez podobnie sie przytrafilo i myslala ze nic sie nie stalo i niestety musiala ciąze usuwac-czasami po latach wspomina o tym nienarodzonym dziecku zadaje sobie pytania czy to byl chlopczyk czy dziewczynka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WŁaśnie nie bardzo Jak przeczytałas co napisałam że lepiej się zabezpieczać niż robić skrobanke Każdy ma prawo decydować o sobie i swoim życiu i ty nie masz prawa tego ocenach tyle To jest zło za które one odpowiedzą a nie ty O wolnym wyborze słyszałas Mam nadzieję że ty zrozumiałas choć podejrzewam że raczej nie więc dla mnie to koniec dyskusji z obrońcami krzyża

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wredna wanda świecisz głupotą jak neon nad burdelem o.O wielka pani swojego ciała! A to dziecko? Ono jakoś nic do powiedzenia nie ma a chce żyć! Aborcja jest zła! W każdym przypadku!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak i nie zaluje
Ja mialam 16 lat - seks nie byl tematem poruszanym u mnie w domu w zaden sposob, jedynie ewentualnie przez ojca w awanturach by mi zarzucic puszczalstwo i znoszenie do domu chorobsk . Oczywiscie dla obronczyc zycia niepoczetego to jest obojetne, niewazne jak schrzaniloby sie zycie juz istniejace - lacznie z wywaleniem z ogolniaka, szkolami wieczorowymi, nieustannym upokorzeniem w domu rodzinnym - ba moze nawet w celu chronienia nienarodzonego mialbym sie przeniesc do domu dla samotnej matki (choc nie wiem, czy wtedy nieletnie przyjmowali - Polska to nie Stany czy Anglia) i potem z usmiechem na ustach mialaby oddac dziecko do adopcji - a w zasadzie do biedula i dzieki niezwykle heroicznej postwawie zchrzanic dwa zycia . Wybaczcie ale dla mnie w takiej sytuacji lepszym wyjsciem bylo usuniecie zarodka niz wydanie na swiat niechcianego dziecka. I zeby byla jasnosc zabezpieczalam sie - bralam tabletki anty a i tak cos nie zadzialalo -prawdopodobnie przez antybiotyki brane wtedy przeze mnie - ale raczej jakos gin przepisujacy mi te piguki nie zadal sobie zbytniego trudu by cokowliek wytlumaczyc. Juz kompletnie pomijam fakt, ze ciaza i tak nie przebiegala prawidlowo i byly krawawienia z zaleceniem lezenia - hahahahahahah oczywiscie warunki mialam tak idealne , ze nic tylko rodzinka by przy mnie skakala bym bezpiecznej donosila moja wpadke i oddala do adopcji . Puknijcie sie czasem w czolko obronczynie zycia za wszelka cene i przestancie widziec swiat czarno- bialo i darujcie sobie ocenianie innych. Zreszta jak juz pisalam - moze gdyby wtedy znalazla sie choc jedna rozsadna osoba dorosla z ktora moglabym porozmawiac i otrzymac wsparcie moze bym sie zdecydowala na urodzenie - ale przeciez nie w POlsce lepiej zakazac aborcji i zmiesc problem pod dywan a tych ktorzy decyduja sie na jej nielegalne wykonanie nazywac mordercami. Moralnosc Dulskich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zajmij się sobą a nie moim
dla ciebie tak, dla innych nie.Nawet ustawodawca nie ma co do tego czynu precyzji-dowodem jest nawetta polska ustawa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak i nie zaluje
Happy gdybys wtedy miala na skrobanke, lub leki by podzialaly to bys teraz inaczej spiewala - przestan tu zgrywac sie na taka porzadnicka moralizatorke - ot twoj dzieciak mial szczescie, ze matka nie wiedziala jak go wyskrobac, badz czym go zatruc by sie poronil i tyle - nie byla to twoja swiadoma decyzja, tylko jak mniemam pech i niewiedza - wiec nie oceniaj innych - jak ja nie lubie takich nawroconych kurewe k - najswietsze w calej wsi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Takie jest moje zdanie i będę się go trzymać Każda kobieta ma prawo decydować Głupia to jesteś ty i znam takie kobiety jak ty i jestem pewna że pierwsza byś poleciała usunąć ciążę np gdyby okazało się że twoje dziecko jest chore Kończę ta dyskusję bo tak jak myślałam mocherowe berety i dewoty przystąpiły do ataku Żegnam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do tak i nie żałuję wtedy to bym nie śpiewała inaczej bo by mnie nie było :] Dobrze się stało, że moja dzidzia taka silna była bo gdyby udało mi się ją zabić to bym nigdy sobie tego nie darowała i na bank już bym nie żyła....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To są tak intymne sprawy, że dziwi mnie to że wypowiadacie się ta ten temat. Nawet jeśli są to anonimowe wypowiedzi w internecie, to mimo wszystko chwalenie się lub potępianie jest głupotą i tyle. Bo nie ma się czym chwalić, jak i nie ma co potępiać jeśli się nie jest (było) w skórze innej kobiety. Jedyne co można skrytykować, to właśnie publiczne obnoszenie się z tym, że się dokonało aborcji, trzeba mieć naprawdę nierówno pod kopułą by o tym informować cały świat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak i nie zaluje
ze swojego doswiadczenia powiem ci tylko, ze napewno bys sobie nic nie zrobila , dobrze, ze masz taka wspierajaca rodzine, widzisz nie kazdy na to moze liczyc a skazywanie niewinnego dziecka na zycie, gdzie wiecznie ktos dawalby mu do zrozumienia jakim glupim bachorem jest wydawalo mi sie zdecydowanie nie fair - czasem usuniecie zygoty, zarodka jest mniejszym zlem niz rodzenie nieszczesliwych dzieci .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość facet1984
dobrze ze zrobiliście te skrobanki chociaz dzieci by sie nie meczyły z takimi szmatami jebanymi jak wy do piekla z wami wasze matki mogly was usunąć miały by problem z glowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Potępiać będę aż do końca swojego życia! Za aborcję powinna grozić kara śmierci i tego zdania się będę trzymać. Życzę wam z całego serca samych nieszczęść oraz tego, żebyście nigdy nie mogły zostać matkami! Cea!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oto słowa kochającej
życie jego obrończyni :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość facet1984
racja racja ja tez wam zycz nieszczęsc z całego serca niech was ktos porządnie w lep pierdolnie bo uderzyla wam woda sodowa do glowy powiniscie poumierac przy tych aborcjach jak te małe niewine istotki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak i nie zaluje
facet - czyli jednak jestes zwolenikiem aborcji :D :D :D troszke logiki nedzny robaczku i musiales miec bardzo nieszczesliwe dziecinstow:D Falea - po co pisze - po pierwsze o aborcji powinno sie mowic , chociazby dlatego by mlode dziewczyny bedace w tej sytuacji nie baly sie zwrocic o pomoc - moze w ten sposob o jedno dziecko wiecej by sie urodzilo, moze po to by te ktore dokonaly aborcji nie zyly w poczuciu , ze sa jedynymi ktore to zrobily - gdy u nas na roku padl kiedys ten temat - przy winku, same dziewczyny - zdziwilabys sie - zreszta ja tez przezylam szok - ile dziewczyn dokonalo aborcji , mimo, ze jest ona od lat zakazana i wiesz dobrze jest czasem o tym pogadac a nie chowac glowe w paisek i udawac , ze nie ma problemu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość facet1984
wlasnie że szczesliwe rodzenstwo miałem a wasze nienarodzone dzieci co kurwa dobrze ze ich nie mam bo matki kurwy i dziwki maja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uważaj facet bo
ci żyłka od pierdzenia pęknie :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak i nie zaluje
Happy - ty nie doszla aborcjonistko - twoje dobre zyczenia sie nie spelniky akurat w moim przypadku :D - dziekuje, ale mam fajna gromadke dzieci - ciaze bezproblemowe i ty zde swoja jedynaczka to jestes dla mnie matka amatorka z wielkiego przypadku i nie tobie na szczescie decydowac kto bedzie/nie bedzie mial dzieci :D a swoje frustracje zachowaj dla siebie. Ciao :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Happy ty zaklamana suko sama żeś ciążę próbowała usuwać a teraz moraly prawisz Weź kurek na kolanach do częstochowy idź W myśl tego że.aborcja powinna być karana śmiercią to ty też powinnas już umrzeć PRÓBOWAŁAŚ ZABIĆ SWOJE DZIECKO TABLETKAMI DZIWKO

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie potepiajcie i nie sadzcie
łatwo jest kogos zlinczowac potepic osadzic tak czy inaczej, to trudna decyzja jaka musi podjac kobieta , te panie które tak wulgarnie wypowiadaja sie na ten temat - nie zdajecie sobie sprawy tak do końca w jakiej sytuacji były te dziewczyny dobrze ze wam zycie ułozyło sie tak jak chciałyscie a co gdyby to własnie przydarzyło sie wam lub jeszcze moze sie zdarzyc - człowiek czesto zapiera sie ze czegos nie dokona a zycie lubi czasem płatac figle , macie dzieci dorastajace córki i jaka macie pewnosc ze wasza latorośl nie stanie kiedys przed taka decyzja czy tez nazwiecie swoje dziecko morderca wyprzecie sie jej no chyba nie , czasem warto dwa razy sie zasatanowic zanim sie cos powie ja nie krytykuje i nie potepiam tych dziewczyn , niektóre maja wyrzuty sumienia i jakos z tym musza zyc , dziewczyny trzymajcie sie aby zycie dla was sie wyprostowało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zajmij się sobą a nie moim
jestem dorosłą kobietą z wyprostowanym życiem ale taki głos rozsądku to kropla w morzu :) .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oczywiście, że powinno się mówić, ale nie w formie chwalenia się. Mam nadzieję, że wasza rozmowa nie wyglądała jak licytacja, kto miał więcej? No nie wiem, już to pisałam na innym temacie, ale czuję niesmak gdy czytam wypowiedzi, że to tylko zlepek komórek i po problemie. Ja nikogo nie osądzam, bo to jest kwestia tylko i wyłącznie kobiety, która jest w ciąży, jak i jej partnera. Ale po niektórych wypowiedziach, to mam wrażenie, że tak samo mogłyby się wypowiadać, stuknęłam dziś autem dziadka, wlazł mi pod maskę, ale co tam stary był. A ja dziś rozjechałam dwie emerytki i psa. A ja zrzuciłam cegłę na łeb sąsiadowi, nie lubiłam dziada. Mnie nie chodzi o skalę problemu, bo aborcja była jest i będzie, ale sposób w jaki o niej się pisze. I gdyby tak wypowiadała się jakaś moja koleżanka, to już by nią nie była. I tyle. Ja znam osobiście tylko jedną dziewczynę, która musiała to zrobić i bardzo to przeżyła i nie wyobrażam sobie, by wypowiadała się o tym tak jak to robią w tym i innych tego typu tematach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość facet1984
jestem ginekologiem i nigdy w zyciu nie zrobiłbym aborcij choc nie raz juz jedna chciała uratowałem 15 dzieci bo matki chciały je usunąć wystarczy rozmowa i pomoc a wy takie wielki bo usunęliście dziecko wescie przestancie naprawde macie sie czym chwalic wielkie gratulacje>\ JESTEŚCIE SZANOWANYMI MATKAMI BO USUNĘLIŚCIE DZIECI TAKA WAM TO RADOŚC PRZYPRAWIA PRAWIE 50 % KOBIET KTÓRE WYKONUJA ZABIEG ABORCIJ UMIERA NA STOLE A WY ŻYJECIE ZADAJCIE SOBIE PYTANIE DLACZEGO CO I NIE MĄCIE TAKIE MĄDRE BO MĄDROŚCI NIC NIE MACIE POWINIŚCI IŚC WSZYSTKIE DO PSYCHIATRY I ZACZĄĆ SIE LECZYC NA GLUPOTE BO WASZA GLUPOTA NIE MA GRANIC TAKIE RZECZY TRZYMA SIE DLA SIEBIE A NIE SIE NIMI CHWALICIĘ W INTERNECIE TO MĄDRE JESTEŚCIE YO POWIECIE TO SWOJEJ RODZINIE I ZNAJOMUM CIEKAWE JAK ZAREGUJA CO JAK MYŚLICIE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zajmij się sobą a nie moim
kwestia światopoglądu i tyle, a porównanie z rozjechanym dziadem zupełnie nieadekwatne. Jest różnica między zapłodnionym jajem a odrębnym istnieniem ludzkim-tyle tylko, że to tak jak pisałam sprawa światopoglądu . A tego też nie powinno się oceniać. Dla mnie wczesna ciąża to nie dziecko dla kogoś innego żywa istota

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
" Potępiać będę aż do końca swojego życia! Za aborcję powinna grozić kara śmierci i tego zdania się będę trzymać. Życzę wam z całego serca samych nieszczęść oraz tego, żebyście nigdy nie mogły zostać matkami!" Niezbyt rozsadne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×