Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ljasflsjf.smf

2012?

Polecane posty

Gość kasiaaaag
koksinelllla a Ty się będziesz przebieerała w inną sukienkę na weselu, czy chodziło o jakąś na poprawiny? bo jeśli podczas wesela to hmmm dałaś mi do myślenia ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiaaaag
carrie_84 - ja też pierwszy raz biorę ślub ;P ale myślę, że warto już delikatnie ruszać z tematem. kościół i sala to podstawa, ale warto też sobie pooglądać poglądowo suknie w necie chociażby,albo zastanowić się jaką chce się mieć fryzurę, czy kwiatki będą pasowały do sukienki, jaka kolorystyka sali itd. wiadomo, że to się milion razy zmienia, ale ja już przeglądając róóóóóóżne zdjęcia i strony www mniej więcej nabieram wizji całości. a może na wiosnę zaczne załątwiać to materialnie i namacalnie :) ewelka_rewelka dzięki. ja też jestem z Warszawy, więc będę miała blisko :] ja wybieram Torwar :] pooglądam sobie sukienki na żywo - bo powiem Wam, że naoglądałam się sukienek w internecie, strasznie dużo mi sie podobało, a całkiem niedawno moja koleżanka brała błyskawiczny ślub i szukałyśmy dla niej sukienki - i.... w salonach na żywo one wyglądały o wiele gorzej, jakoś tak tandetnie i bazarowo. koronka wyglądała jak firanka, a jedwab jak biała koszula nocna. takie moje piewsze obserwacje ;)))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam inny problem, jeszcze kilka lat temu podobały mi się naprawdę wszystkie suknie, nie ważne jakie, koronkowe czy nie, z falbanami czy bez ważne byleby była długa i biała a już wpadałam w zachwyt:P a teraz kiedy już czas myśleć o tej jedynej nie podoba mi się nic :) podoba mi się jedna, nawet bardzo- zupełnie inna niż wszystkie, ja własnie taka jestem :) na zdjęciu wygląda gorzej niż na żywo. Na żywo można ją zobaczyć w salonie na Targowej/róg Kijowskiej, kosztuje 7tys i za mierzenie pani w salonie pobiera opłatę 50 zł, chyba ze zamówi się u nich suknie to zwracają. Suknia piękna ale tyle na suknie nie planuje wydać :( http://emmimariage.pl/kolekcja2011-13/16.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mówiła że tak 50 zł które przy zakupie odliczają, nie wiem czy chciała mnie spławić bo wyglądam młodo czy tak naprawdę jest. Suknia była na manekinie na wystawie, wygląda na dość delikatną więc może to za to... chociaż i tak mnie to nie przekonuje ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hihi a to się ubawiłam:) teraz na wszytskim kase chcą zbijać,ale w życiu nie pomyslałabym ,że za przymierzanie bedzie sie płąciło:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wszytskodziszajetejest
To może i ja się dołączę?:) Nasz ślub 25.08.2012:) W sobotę jedziemy obejrzeć salę, wiemy, że póki co termin jest wolny ale zależy nam koniecznie na tej dacie więc trzeba rezerwować:) Ja oglądam fotografów, za zespół się nie biorę, nie mam głowy.Liczę, że ktoś nam coś poleci Wiadomo już ile będziecie płacić od osoby?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wszytskodziszajetejest hej:) ja za zespolem tez sama wole sie porozgladac bo wiecie jak to jest 80%udanego wesela to włąsnie zespol:)My od osoby płacimy 200zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karollinaa
Nie będę nikogo polecała. Zareklamuję zespół muzyczny w którym śpiewam. 25.08.2012 mamy wolny i kilka innych terminów w 2012. A też pojedyncze terminy w 2011, dla tych którzy nie planują z wyprzedzeniem 2-letnim :-) Tworzymy naprawdę zgraną ekipę, która potrafi rozkręcić każde towarzystwo. http://www.thebestband.pl/ Graliśmy i gramy praktycznie w całej Polsce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U nas cena od talerzyka to 135zł + cena za nocleg i ew. poprawiny. Zesół tez już mamy www.rewersband.p l -dość drogi bo liczy sobie 5tys, ale bardzo fajny dużo ludzi nam go polecało, zespół to podstawa więc lepiej wydać więcej i mieć pewny fajny - nie mówię że tańsze są gorsze ale u nas ten jest akurat najlepszy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Panna K.
23.06.2012 - nasz najszczęśliwszy dzień w życiu... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość otaktojaa
18.08.2012 ;*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wszyscy z literką "R" w nazwie? zwracaliście na to uwagę, czy czysty przypadek? Żadna nie dołączy się do mnie na lipiec 2012? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a myslalyscie o braniu slubu za granica?? np. mi przez glowe przeszedl meksyk.. 7 tys zlotych za ceremonie, lokal, tort.. do tego jedzenie i oplaty za przelot i hotel no i masz miesiac miodowy w tym :) myslicie ze to realne??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wszytskienikidziszajete
Zdesperowana---> mi marzyłby się slub na plaży w Tropikach , w dłoni drink z orzechu kokosa ze słomką i parasolką:P . Ale biorę pod uwagę moją rodzinę (mamę i siostrę). myślę, że byłoby im przykro, gdybyśmy sobie wzięli ślub a ich poinformowali :) u nas jest 25 sipernia 2012 bo to nasza rocznica zaręczyn:) czwarta:) Jestem zszokowana bo w mojej rodzinnej miejscowości większość mega przeciętnych domów weselnych ma już zarezerowany termin 25 sierpnia. Na szczęście my mamy wesele w miejscowości bliżej mojego narzeczonego. W moim rodzinnym mieście cena od OSOBY to 190-200zł ;/;/; /(bez poprawin) masakra jakaś....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wszytskienikidziszajete
Zdesperowana--> Bajka! Bajka a nie slub:) Tez bym tak chciała, niestety u mnie to więcej niż nierealne:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szara kredka
ja mogę dołączyć? Termin na 21.04.2012 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zdesperowana Domowa Żona - a ile chciałaby s przeznaczyć n a takie wesele? ja myślę ze zwykłe w Polsce to koszt około 40tys, a Meksyk? wiesz ile kosztują same bilety? chyba ze goście mają kupować sobie sami, ale na taki ślub do mnie by chyba nikt nie przyleciał :P jak dla mnie raczej nie realne... załatwić to wszystko przez telefon, oj nie dla mnie. ja wolę wszytko zobaczyć poodtykać :) jak dla mnie nie realne, ale jak Ty masz takie marzenie, dużżżżo kasy i odwagi to śmiało! W końcu to jeden taki dzień w życiu! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość allewesele
allewesele.eu bo przecież wesele musi byc udane :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szara kredka
Ha, nic jeszcze nie mamy załatwione ;) niedawno ustaliliśmy termin i myślę że na dniach będę rozglądać się za salą. Mamy nietypowo bo narzeczony daleko mieszka, ślub u mnie. Więc większość załatwień sama chyba będę czynić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ewelka_rewelka --> kazdy oplacilby swoje wakacje (wzglednie oplacilibysmy rodzicow), no i nie liczylabym wcale na duzo osob, jezeli chodzi o mnie to zalezy mi tylko na rodzicach i naszych siostrach.. wcale tak drogo nie wychodzi jak moglo by sie wydawac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Panna K.
Widzę że chyba wszystkie macie wesela w restauracjach, my będziemy mieć w sali weselnej, i wszystko musimy sami załatwiać, jedzenie,kucharkę itp. Trochę więcej załatwień ale wydaje mi się że wychodzi taniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
my nie mamy wesela w restauracji, jest to typowa sala weselna (ale jedzenie i hotel mają na mijescu) więc jest nam napewno łatwiej. Nie możesz poszukać sali z jedzeniem, będzie Wam o niebo wygodniej a podejrzewam, że wcale nie drożej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Panna K.
No właśnie troche drożej to wychodzi bo już liczyliśmy. Tak jest napewno taniej tylko trochę więcej roboty i załatwiania. Już wszystko mamy oprócz fotografa więc jest ok :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koksinelllla
kasiaaaag - tak będę się przebierać na weselu. Na przebranie mam suknie Pronovias gladiolo - bardzo mi się podoba jest lekka i będzie dobra do tańca więc tak po 2h na sali przebiorę się w nią. Na samą uroczystość ślubną planuję trochę bardziej urozmaiconą suknię, ale na pewno nie w stylu bezy czy princessy, raczej coś w A. Ja już wybrałam dj'a :) Dzisiaj byłam z narzeczonym na obiadku w naszej przyszłej restauracji (tam gdzie będzie ślub:)) bo chcemy przetestować wszystkie dania i zdecydować o włączyć do menu. Ja się bardzo angażuję w mój ślub - chcę żeby był idealny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×