Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
primaverka89

dobry, wygodny materac na łoże małżeńskie

Polecane posty

Gość gość
ja tez mam łóżko kontynentalne Sembella i dużą róznice wagi z mężem, ale staram się regularnie przewracać materac i na razie nic się nie dzieje, nie wygniótł się a chwila kiedy idziemy do spać jest wspaniała, wcześniej spałam na zwykłej sprężynie i nie ma porównania, naprawdę warto odłozyc na cos lepszego, więc zgadzam się z przedmówcą:) a najfajniesze jest to, że wstaje się na proste nogi a nie jak ze zwykłego łóżka prawie na kolana, dla mnie to było bardzo ważne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
właśnie szukam info o nich, napisz proszę jaka maja gwarancję i co masz w tym łózku, bo znalazłem w sieci ich sklep i nie mam pewności czy rzeczywiście wszystko wygląda tak jak piszą, daj znać, proszę i ile trwała dostawa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Krycha_007
Materac to tylko termoelastyczny i tylko piankowy, ja kupiłem na www.doktorspioch.pl Jak sie dzwoni gosc doradza i pomaga wybrać POLECAM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do łoża małżeńskiego polecamy materace termoelastyczne z pianki ekologicznej PlantPur. Materac z pianki termoelastycznej jest idealny do łóżka, z którego korzystają dwie osoby, bo idealnie dopasowuje się do kształtu ciała poszczególnych osób. Śpiąc na takim materacu nie są wyczuwane ruchy drugiej osoby, która np. wstaje wcześniej z łóżka. Materac jest również bardzo trwały, nie odkształca się i przez wiele lat pozwala cieszyć się komfortowym snem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tu masz dobre materace w Fiki Miki http://materacyk.pl/. Mamy od nich ten model Domino, mnie przy moim chorym kręgosłupie w końcu spi się dobrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AgataPomarańcza
Dobry materac to taki, który będzie uniwersalny, czyli będzie miał optymalną twardość i będzie miał standardowo 7 stref twardości. Często polecano mi materac piankowy 'fortuna' od beddinga jako dobry do łoża małżeńskiego Nie jest najtańszym wydatkiem ale warto, bo te materace należą do luksusowych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niewyspant
Najgorszy syf to firma LUCA ich materace to miękkie gąbki. Zamówiłem materac H5 najtwardszy z możliwych a żona która waży 55kg zapada się w nim całkowicie, nie mówiąc juz o mnie (100kg)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Klaudia42
Polecam materace piankowe, dwustronne. Najtrwalsze są pianki wysokoelastyczne. Jeśli szukasz materaca przez internet to firma Hilding specjalizuje się w produkcji najróżniejszych modeli, do wyboru, do koloru, małżeńskie materace też tam są. Osobiście polecam model Salsa, u nas się sprawdził znakomicie. http://hilding.pl/produkt/materace-termoelastyczne_65/salsa_5.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Są teraz specjalne materace wykonane w technologii Viscotherapy czyli tzw. „pianki z pamięcią”. Materac „zapamiętuje” krzywizny naszego ciała i zapewnia idealne podparcie kręgosłupa, szyji czy bioder. Na pewno przynosi to dużą ulgę, zapewnia komfort snu i redukuje nacisk na powierzchni ciała. Zajrzyjcie do sklepu Art-Medic bo oferują takie materace najtaniej na rynku i mają teraz kilka nowości np. materac o gęstości 85 kg/m3. Podobno hit! Polecam Wam obejrzeć ich asortyment.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dla par, a szczególnie wtedy gdy różnica wagowa jest spora, polecam materace Dormeo z serii Air, ponieważ mają one specjalną piankę, która pozwala na zapamiętanie kształtu. Dzięki temu rozwiązuje się problem zapadania na materacu i dziwnego uczucia przy kładzeniu się. Sama taki posiadam w domu i jestem z niego bardzo zadowolona. Dodatkowo można go utrzymać łatwo we względnej czystości, bo ma zdejmowany pokrowiec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
My kupilimy dla siebie antyalergiczny materac silikonowy ale z warstwą łuski gryczanej która chroni go przed roztoczami, wilgocia. Rewelacyjnie się na nim śpi, jest bardzo wygodny . Zamawiałam tutaj http://materacyk.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marynia24
Ja mam materac kieszeniowy, sprężynowy. Ponieważ śpimy na nim we dwoje uznaliśmy, że ze względu na różne strefy zgniotu ten sprawdzi się najlepiej. Warto przed zakupem dopytać doradcy np. w https://carpet-zone.pl/materace

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam zajrzeć do Poznańskiego sklepu internetowego www.otomaterace.pl . Mają wybitnie wygodne materace! Z mężem jak urządzaliśmy sobie mieszkanie to zamawialiśmy u nich. Materac do tej pory nie ma żadnych wgnieceń czy innych defektów związanych z użytkowaniem czy produkcją. Wciąż wygodny, plecy nie bolą, a nie był tak drogi jak przypuszczaliśmy, że dobry materac będzie. Polecam! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja polecam ten materac https://johnryanbydesign.co.uk/product/origins-pocket-1500/ Mam ten w domu od 3lat i jest świetny ale troszkę mi sie przytyło i chce go wymieniona twardszy .niestety nie mogenic znalezc co by odpowiadało jakością i parametrami w kraju chyba zamówię z angli . Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Trafiłam na temat przez przypadek . Piszę ponieważ sama się wkopałam z materacem bo nie mogę wymienić albo oddać , sprawdźcie sobie regulaminy sprzedaży i czy zwroty są możliwe. W sklepie po 15 min nie da się ocenić materaca , mój po kilku dniach okazał się za miękki i nie toleruję m.in pianki termo elastycznej . Zwroty i wymiany sa możliwe w agata meble i jysk :( mniejsze sklepy jak centrum snu , materac ekspert czy pan materac nie przyjmują zwrotów i wymiany :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gościnna12
Skoro chcecie zainwestować w dobry materac, który miałby służyć długie lata to zdecydowanie polecam wybrać coś marki Bedding. Ta włoska firma ma genialnej jakości materace (dosłownie 5 modeli) ale z tego co się orientuje to jest producent, który zaopatrza prestiżowe hotele gwiazdkowe w materace więc mówi to samo za siebie. Mają jeden model piankowy ze sprężynami kieszeniowymi i to jest materac ENERGIKA-bardzo wygodny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Grazia007
My śpimy na łóżku i materacu z Mebel-Partner. Zamówiliśmy za jednym zamachem od razu jedno i drugie :) Zarówno łóżko, jak i materac są bardzo solidnie wykonane, a poza tym samo łóżko prezentuje się super. Polecamy z mężem! ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja z kolei zdecydowałam się na materac silkonowy od http://www.mkfoam.pl, jest on tak wygodny, że spanie stało się jeszcze większą przyjemnością i cięzko nam się zwlec z łóżka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia9010
Kupiłam materac piankowy z sklepu internetowego fabryka-snu.pl. Wymiar materaca miał jakieś 140x200 cm, idealnie dopasował się do stelażu łóżka. Wcześniej nie miałam do czynienia z tak wygodnym i elastycznym materacem. Polecam, naprawdę warto!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Znajomi namówili mnie na materac termoelastyczny. Jest wykonany z pianki poliuretanowej, która ma tą zaletę, że pod wypływem temperatury ludzkiego ciała idealnie dopasowuje się i tworzy coś w rodzaju "odlewu" naszego kształtu, więc doskonale odciąża kręgosłup, biodra i resztę wrażliwych na ból części ciała. Swój materac zamówiłam na http://dreamsdesign.pl/oferta/materace/termoelastyczne Zdecydowanie polecam osobom w każdym wieku, także do łóżeczek dziecięcych, gdyż pozwalają przybrać ciału prawidłową pozycję podczas snu, dzięki czemu lepiej się wysypiamy i dajemy odpocząć kręgosłupowi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie kupujcie na allegro materacy LUCA oraz ich drugie konto meble-soft, materace Jeziorany. Totalne dno i porażka, materace nie nadają się do spania, zwykła twarda gąbka tapicerska przez dwa lata lepiej sprawowała mi się jako materac niż to coś po dwóch nocach. Namawiaja niezadowolonych klientów do zwrotu czy remkompensaty,zeby usuwać negatywne komentarze!!! Negatywy pojawiają się a po paru dniach znikają, bo firma napastuje teefonami chcą rozwiązac niewygodną sytuację

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeżeli poszukujecie np materaca na indywidualny wymiar bo łóżko jest duże o niestandardowych wymiarach to mogę polecić polskiego producenta materacy firmę Wiessen która to właśnie tworzy poza materacami o standardowych wymiarach, także te na indywidualny wymiar i mogą to być dowolne materace np materac kieszeniowy albo materac kokosowy itd. Warto zajrzeć na stronę https://materacnawymiar.pl/pl/c/Materace-kieszeniowe/14

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to trzeba zobaczyc na własne oczy!!! indywidualne podejscie do klienta , szeroka gama produktów , możliwosc przetestowania wybranego materaca w domu , szybkie terminy realizacji darmowe dostawy możliwosc wymiany po zweryfikowaniu wielu informacji na temat eksploatacji materacy opini innych klientów jakosci surowców i wykonania POLECAM odwiedzic siedzibę gdzie można zobaczyc polezec dostac gratisy do zakupuonych produktów lub rabaty wieloletnie doświadczenie , wiedza i pomoc w wyborze -gwarantowane NAJLEPSI !!! materace-AGMAR.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Roma75
Ja mam materac od Hildinga i mi dobrze służy. W razie potrzeby mogę go spokojnie zareklamować i nie ma problemu z naprawą lub wymianą. Są też duże wymiary, my akurat wybraliśmy 180x200 i jest w sam raz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Najważniejszą kwestią podczas wyboru materaca do sypialni jest dopasowanie go do potrzeb użytkowników. Zapraszamy na naszą stronę internetową www.idealnymaterac.pl, na której znajduje się konfigurator pomagający dobrać produkt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zdecydowanie materac lateksowy http://www.mkfoam.pl/. Nie odkształca się, nie deformuje nawet po kilku latach użytkowania . Jest bardzo zdrowy i wygodny dla kręgosłupa. Odkąd go mam, śpię jak dziecko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Trochę z tego co widzę pojawiło się o beddingu, ja też jestem szczęśliwym posiadaczem tego materaca, a dokładnie Suite bedding. Trzyma poziom, muszę przyznać, że sypiając w hotelach które miały po kilka gwiazdek zdarzało mi się spać na mniej wygodnych niż ja mam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×