Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
primaverka89

dobry, wygodny materac na łoże małżeńskie

Polecane posty

Gość darek45678
Polecam materac ze sklepu www.czasnasen.pl, widać jakość materaca na najwyższym poziomie, profilowana pianka visco jest idealna, pracuje jak żyleta, polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zona idealna
Ja materac zamawiałam w sklepie bogy.pl jestem z niego zadowolona. Materac możesz dobrać do własnych potrzeb. więc to co wybierasz to sprawa indywidualna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mysle ze ta stronką troszkę Wam pomoze http://www.cottonco.pl/ Sama trafiłam na nią podczas poszukiwań dla siebie odpowiedniego łóżka. Trafiłam tu równiez na materac i zakupiłam komplet. Niesłychana wygoda, profesjonalizm i wygląd. Polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja poleciłabym odwiedzić to miejsce http://www.cottonco.pl/ Materac kieszeniowy to własnie moim zdaniem ten właściwy wybór, komfort spania i odpoczynek dla naszego ciala. Każdy będzie na pewno zadowolony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dobrze jest zaopatrzyć się w porządny materac do sypialni, to bardzo ważne ponieważ 1/3 życia przesypiamy, a zły sen może skutkować zmęczeniem, brakiem chęci do życia no i bólami kręgosłupa. Także, powtórzę - materac ma znaczenie! Ja teraz mam materac Viscotherapy i jestem zadowolona. Mówię to z własnego doświadczenia, bo niestety to i mnie się przytrafiło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Roberto1234
Model Adam i Ewa producent MK Foam Koło w sklepie www.materace-warszawa.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Doria24
My tymczasem zapraszamy do poczytania o materacach z atestem wyrobu medycznego - co to jest, czy jest to dla każdego, a jak nie dla każdego, to dla kogo. Zawsze warto czytać, a na blogu http://www.doria24.blox.pl można zdobyć wiele użytecznej wiedzy, która z pewnością przyda się przy poszukiwaniach materaca. Pamiętajcie też o naszej biednej stronie http://www.doria24.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anitak77
My zdecydowaliśmy się na model Adam i Ewa Kieszonkowy z www.boogy.pl. I jak narazie jesteśmy na maksa z niego zadowoleni :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam, kto ma wątpliwości co do materaca, to polecam sobie poczytać: http://www.materacetanie.pl/pl/content/39-wybor-materaca przed miesiącem też mieliśmy ten problem z wyborem materaca. Po ciężkiej pracy, odwiedzonych chyba 20 sklepów (w każdym mówili co innego) , zdecydowaliśmy sie zakupić na internecie, najpierw kupiliśmy: http://www.materacetanie.pl/pl/materace-viscosense/476-materac-piankowy-royal-memory.html w rozmiarach 200x80 niestety ten pas miedzy materacami nam przeszkadzał, na szczęscie sklep ma możliwość darmowej wymiany do 30 dni, na szczęście wszystko odbyło się bezproblemowo. Materacyk mogę tylko polecić....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam sprawdzony materac od kilku lat- Viscotherapy De Lux i mogę go polecić, bo przetestowałam go już chyba na każdy możliwy sposób :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Doświadczony materac
Do doria24. Analizuje ten artykuł na pani blogu i w pewnych momentach nie mogę zrozumieć co pani tam wypisuje. Może będę cytował : "z kolei ludzie starsi musza mieć nie tylko dobre, komfortowe podparcie podczas snu, ale także muszę swobodnie z tego materaca wstawać (a materace termoelastyczne tego nie zapewniają), a że często po prostu są już chorzy, to powinny mieć twardość która nie będzie powodować powstawania odleżyn." Jaka to twardość materaca, która nie powoduje odleżyn? Przecież pianka termoelastyczna jest przeciwodleżynowa! "Przy czym - osoby dorosłe raczej niech szukają jednak materaców termoelastycznych (tylko takich prawdziwych a nie podróbek za 1500 zł), osoby młodsze bardziej twardych materaców - a więc piankę wysokoelastyczną, ewentualnie z zawartością pianki visco w pokrowcu, a osoby starsze bądź twardszych modeli z pianką termoelastyczną, bądź wysokoelastycznych, wysokich materaców, zmiękczonych pokrowcem z pianką termo" Materac, który kosztuje 1500zł nie znaczy, że jest podróbką. To, że posiadacie w ofercie materace powyżej 3 tyś nie znaczy, że są dobre. Poczyta pani trochę opinii o materacach materasso, które pani sprzedaje. Tak naprawdę w Polsce i Europie są dwie firmy, które produkują pianki i każdy jeden producent zaopatruje się u nich w piankę. Więc wszyscy robią z podobnych pianek, a sami ustalają tak wysoką cenę. Tym bardziej, że jest to firma Słowacka, a nie Polska. Co do pokrowców z pianką termoelastyczną: zastanawiała się pani nad tym jak to wyprać? Bo nie każda pralnia takie pokrowce wypierze, a tym bardziej nie dadzą gwarancji, że będą całe bo chyba pani nie zdaje sobie sprawy co się dzieje z pianką termoelastyczną po mocnym zamoczeniu. "należy pamiętać, że często wyznacznikiem twardości materaca termoelastycznego nie jest gęstość pianki termo, tylko grubość jej warstwy, a przede wszystkim gęstość (czyli jednocześnie twardość) fundamentu materaca, jakim jest piana wysokoelastyczna." Sama pani sobie przeczy w tym co pani pisze ! " nie jest gęstość tylko grubość, a przede wszystkim gęstość ( czyli jednocześnie twardość ) ??? Z doświadczenia wiem że: Piankę dzieli się na kg/m3 + sztywność/twardość. Czyli gęstość pianki nie jest wyznacznikiem jej twardości. Przykład: Pianka V ( termoelastyczna ) 50kg/m3 o twardości 18% ma zupełnie inną twardość niż pianka V50kg/m3 o twardości 30%. Taka samo jest z piankami R ( wysokoelastycznymi ) 44kg/m3 o twardości 42%, a pianka 43kg/m3 o twardości 90%. Tak jak sama nazwa sugeruje, że 43kg będzie o wiele twardsza od 44kg chociaż gęstość jest minimalnie większa. No i oczywiście wysokość materaca nie ma żadnego wpływu na jego twardość jeżeli warstwa górna nie zostanie zmieniona tylko sama podstawa materaca. Taka samo dla czego przy modelu Adam i Ewa jest tylko gwarancja 2 lata? Samo klejenie tego materaca pozostawia wiele wątpliwości! Jestem przekonany, że materac po 3-4 latach jest do wymiany ponieważ sklejenie w taki sposób będzie się rozrywać. Mała sugestia: Piszę pani o tym, że inny sprzedają materace wprowadzając ludzi w błąd bo sprzedaż jest najważniejsza. Nie oszukujmy się pisze pani bloga ponieważ chce pani zarobić na sprzedaży materacy! W dużej częśc***ani wypisuje rzeczy o których do końca nie ma pojęcia! Więc proszę nie wprowadzać ludzi w błąd w niektórych tematach. Chociaż przyznaje, że pisze pani też dużo prawdy takich jak o materac dla dzieci. Nie wiem czy pani sama pisze te artykuły czy zleca pani jakieś firmie. Sugeruj***ardziej zagłębić się w tematy pianki, a dopiero później pisać artykuły o materacach. Moje zdanie jest też takie, że w większości wpisy w tym temacie są krypto reklamami zlecanych przez sklepy. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość doria24
Pozwoli Pan, że pełną odpowiedź udzielę Panu w ciągu kilku dni. Aktualnie chciałbym rozliczyć się z US z podatków za miesiąc ubiegły. W skrócie napiszę - nigdy nie ukrywaliśmy, że blog ma na celu podniesienie sprzedaży (wystarczy przeczytać opis blogów i zagłębić się w nasze wpisy, gdzie jasno i wyraźnie piszemy, że reprezentujemy fabrykę materaców Materasso), ale podtrzymuję informację - nie za wszelką cenę musi się to zakończyć sprzedażą. Zdarza się, że odsyłamy nawet Klienta do konkretnej konkurencji, lub odsyłamy do sklepu w okolicy jego zamieszkania. Proszę więc tutaj nic nie insynuować. Myli się Pan też twierdząc, że tak mało producentów pianek jest w i PL i w ogóle w Europie. Jest ich naprawdę wielu, aczkolwiek liczy się w zasadzie 4-5 dużych firm, które tylko w 2014 roku dostały solidne lanie od UE za stworzenie kartelu. Natomiast w sprawie gęstośc****an - ma Pan absolutną rację, dlatego zawsze należy mierzyć materac do siebie i nie wierzyć do końca parametrom podawanym przez producentów, bo tak jak np. w przypadku aparatów fotograficznych podaje się najbardziej marketingowy, aczkolwiek niezbyt ważny parametr. Co do działania pokrowców, wkrótce pokażemy w jaki sposób materac może zmienić swoje parametry, dzięki zastosowanemu pokrowcowi. Jeżeli by zechciał Pan nawet potajemnie odwiedzić nasz salon, to przekonałby się Pan, że na dzień dobry w przypadku pokrowców pikowanych pianami Visco informujemy Klientów, że pranie samodzielne odpada, a wirowanie jest absolutnie zabronione. Z resztą teraz jesteśmy trochę zawaleni robotą, ale w przygotowaniu mamy też fakty i mity na temat pokrowców na materce. Oczywiście zapraszam do nas do sklepu - pokażemy Panu jak bardzo potrafi się zmienić materac, który np. pozbawimy pokrowca pikowanego pianka visco, zastępując np. pikowanie włóknem klimatyzującym (a wszystkie nasze materace mają taka możliwość). Żadne nasz blog nie jest jeszcze ukończony, a w naszych porównaniach z innymi producentami czasami musimy nieco przemilczeć grzechy konkurencji ze względów prawnych. Przez ostatnie 15 lat osobiście miałem styczność z produktami Hildinga, MK Koło (której ofertę znam lepiej niż niejeden tzw. autoryzowany dystrybutor i nigdy na tą fabrykę nie pluję, jak to się zdarza konkurencji), Janpolu, PerDormire, Tempur, Merita, Sembella, Dunlopilo, Metzeler SenActive i kilku pośrednich monterów materaców z terenu PL (pamiętać należy, że jesteśmy w tej dziedzinie jednak dużym potentatem). Oczywiście, jeżeli uważa Pan że wie Pan lepiej, to proponuję udzielić się na forum w taki sposób, aby ten zwykly człowiek się w tym nie pogubił. Jak Pan zauważył, to najczęściej są to tylko i wyłącznie linki do konkretnego modelu stworzone niby przez zadowolonych Klientów. A merytorycznej dyskusji - zero. Proszę też zauważyć, że nasza firma z ZASADY nie prowadzi sprzedaży internetowej materaców. Szansa więc, że ktoś z forum, lub czytelnik naszego bloga zajrzy do nas specjalnie do Warszawy, jest praktycznie bliska zeru. Nikogo nie nakłaniamy, ani nikogo nie zmuszamy do zakupów w naszej firmie, bo to już jest w gestii decyzji Klienta, co zrobi ze swoimi pieniędzmi. Trzeba zawsze pamiętać, że dla Klienta będzie tutaj istotnym zawsze odpowiedzić na jego pytanie - co on będzie miał z tego, że wyda swoje ciężko zarobione pieniądze na konkretny materac. Miło więc będzie jeżeli zechce Pan przedstawić swoją wizję tematu w taki sposób, aby zrozumiał to zwykły człowiek. Mnie nie zawsze się udaje, ale przynajmniej próbuję. I jest to dla nas najważniejsze, że jak dotąd nikt nie chciał nam zwrócić materaca bo jest niewygodny. Pozdrawiamy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Doświadczony materac
Dzień dobry. Czyż już nie zrobiło się ciekawie na tym forum po naszych wypowiedziach :) ! Osobiście do pani sklepu nic nie mam. Odsyłanie do konkurencji daj***ardzo dobre porównanie dla klientów jakości materacy i wiedzy danego sklepu ( sprzedawcy ) oraz oczywiście ceny ! Tylko u jednego producenta kosztuje materac 3000zł, a pójdę do innego małego producenta i praktycznie materac o takiej samej konstrukcji kosztuje 1700zł. Różnica w cenie jest ogromna, a jakość taka sama ! Więc z wpisem o tej cenie trochę pani przesadziła! Co do tych producentów kartelu to tak naprawdę jest to jedna firma! Spółka matka, a reszta to jej dzieci :) ! Dziękuje, że mam racje co do gęstości ! Bo twardości materacy H1 H2 H3 H4 tak naprawdę nie istnieją! Jest to wymysł producentów, żeby klientowi łatwiej przetłumaczyć twardości. Szkoliłem już 2 panie do sprzedaży materacy i trwało to około 2 miesiące, a i tak nie były wstanie do końca tego zrozumieć :) Co do pokrowców z pianką termoelastyczną. Nie dam się nigdy przekonać do takiego rozwiązania. Widziałem już co się dzieje z taką pianką po zamoczeniu oraz po piórowaniu. Oczywiście odczucie leżąc jest zupełnie inne niż na pokrowcach pikowanych ovatą, ale nie ma sensu stosowania takiego rozwiązania ( są bardzo drogie, a mają krótką żywotność ) Wolę mieć pikowany ovatą bo jak się coś wyleje to przynajmniej ta ovata zatrzyma zamoczenie się pianki. No i wolę wyprać go w domu raz na jakiś czas niż ciągnąć ciężki pokrowiec do pralni zapłacić 200-400zł i nie dostać gwarancji, że nie zmienią się właściwości tego pokrowca z pianką. Z miłą chęcią bym do pani podjechał, ale mam za daleko :) Może kiedyś :) Co do pani blogu. Pisze pani dużo prawdy nie zaprzeczam, ale o niektórych tematach można się nie wypowiadać jeżeli nie ma się do tego pełnej wiedzy :) Czy wiem lepiej więcej o materacach? Wydaje mi się, że tak. Przyznaje sprzedaje, projektuje materace. Potrafię nawet skonstruować indywidualny materac razem z klientem w sklepie :) Taka moja mała zaleta. Co do przekazania o tych twardościach klientowi jest ciężko. Nawet pani nie będzie wstanie do końca tego pojąć :) Ale fajnie temat się rozwija i możemy trochę podyskutować na temat materacy. Czekam, aż pani się rozliczy z podatkami i rozwinie bardziej temat o tych bardzo ważnych produktach. No i oczywiście ja też się co nieco wypowiem. Śledzę pani bloga :) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karol1966
Idealny dla małżeństwa polecam materac Rodonit. Odkąd zaczęliśmy poszukiwać nowości do naszej sypialni byliśmy z żoną wszędzie. Odwiedziliśmy sklepy stacjonarne z materacami, pojechaliśmy do Ikea, Jysk... jednak i tak za mało czasu mieliśmy aby "przetestować" materac. W efekcie końcowym kupiliśmy materac przez internet. Szybka realizacja zamówienia, rozsądna cena, świetny kontakt... to właśnie nas przekonało do e-sklepu http://matinee.pl/, do tego możliwość testowania materaca w domowym zaciszu i możliwość zwrotu okazała się idealnym rozwiązaniem! Dlatego zakupiliśmy materac http://matinee.pl/materace/41-materac-kieszeniowy-z-pianka-wysokoelastyczna-obustronnie-7-stref-matinee-rodonit.html#/pokrowiec-silver_black/rozmiar-160_x_200

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
My materac kupowaliśmy w sklepie boogy, bardzo długo zastanawialiśmy się co wybrać w końcu sprzedawca polecił nam materac lateksowy. jestesmy bardzo zadowoleni, bo jest wygodny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KajaBolero
A ja nie będę ukrywał, że wpis jest stricte sprzedażowy. Uważam (również osobiście), iż materace Marex posiadają bardzo wysoką jakość w stosunku do ceny. Co prawda materac ortopedyczny za 400 zł nigdy nie tak wartościowy jak materac rehabilitacyjny za 2000 zł, ale materace ort. Marexu mogą służyć jako zwykłe materace osób, które boją się o swój kręgosłup. I tyle. Zostawię link dla potomności. :) http://marex.info.pl/materace-ortopedyczne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najlepsze materac miałem od producenta http://heveamaterace.pl Szczególnie przypadły mi do gustu materace lateksowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja polecam sprawdzony i najlepszy, jaki miałam materac Viscotherapy. Jest super wygodny i ma zmienną, regulowaną twardość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mam bardzo wygodny, sprezynowy materac marki sembella - bardzo dobrze sie na nim wysypiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamelikowa8787
Sama już dawno kupowałam materac, ale niedawno słyszałam, że w http://www.comfortbe.pl/ mają przede wszystkim wygodne materace, ale też i spory wybór.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wydaje mi się, że najlepsze sa materace sprężynowe. Ja zarówno materac jak łóżko kupowałam w tym sklepie w szczecinie http://eversleep.pl/. Ja wybrałam łóżko w takim nowoczesnym stylu. Mają pory wybór materacy a na łóżko można sobie wybrać kolor tapicerki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Same reklamy sklepów z materacami … a może coś więcej ktoś poleci jakie materace wybierać dla łóżek dużych, jakiej marki ? Koło, Hilding, Janpol. Lepiej w sklepie czy w przez internet ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AgnieszkaO36
Ja kupiłam Hildinga do dużego łóżka dla pary, kupiłam sprężynowy, bo tak mąż chciał i choć podchodziłam do tego sceptycznie, bo uważałam że piankowy będzie lepszy, to śpi się na nim świetnie:) jeśli ktoś się zastanawia jaki materac kupić, warto sprawdzić co ma Hilding, dla mnie było to bardzo miłe zaskoczenie! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dobrze jest zaopatrzyć się w porządny materac do sypialni, to bardzo ważne ponieważ 1/3 życia przesypiamy, a zły sen może skutkować zmęczeniem, brakiem chęci do życia no i bólami kręgosłupa. Tak że, powtórzę - materac ma znaczenie! Ja teraz mam materac Viscotherapy i jestem zadowolona. Mówię to z własnego doświadczenia, bo niestety to i mnie się przytrafiło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jakie są wymiary materacy dobre dla dwóch osób ? nie mam dużej sypialni, ale nie chce aby rozmiar był za mały.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość amandeoa
Ja bardzo lubię swój materac , wybór modelu nero z Agaty to był strzał w 10! Materac ma 1000 malutkich sprężyn kieszeniowych w 1 m2, a sprężyny dopasowują się do kształtów ciała. Super jest..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×