Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
primaverka89

dobry, wygodny materac na łoże małżeńskie

Polecane posty

Gość gość
przecież teraz już nie trzeba kupować dwóch oddzielnych materaców do podwójnego łózka, wystarczy jeden o różnych poziomach twardości po każdej stronie, ja mam taki sembella, ja lubię mieć miękko a mąż woli spać na twardszym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nie zadowolony fest
Pamiętajcie żeby nigdy przenigdy nie kupować materaca w firmie LUCA na allegro. Materac twardy a lezy sie totalnie zapadniętym. Nigdzie ich nie znajdziecie tylko na allegro a jak znajdziecie kijem nie dotykać ominąć i odejść. W srodku kilka sprężynek chyba tylko dla picu jakas pseudo mata kokosowa i najzwyklejsza gąbka!!!! Omijac nie kupowac bo reklamacja jest niemozliwa. Chyba że chcecie placic za przesyłke w cenie materaca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
też słyszałam o materacach z dwoma poziomami twardości, ale akurat z hilding. super sprawa, dwa materace często się rozjeżdżają i są mega niepraktyczne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość byrav
Podobno jedne z lepszych materacy są od art-medic viscotherapy, zajmują się materacami od ponad 9 lat. Jest to luksusowa linia asortymentu, zdecydowanie taki materac poprawi jakość snu a kręgosłup będzie mógł odpoczywać. Według mnie nie warto oszczędzać na materacu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak ktoś szuka czegoś z wyższej klasy, warto spojrzeć na Bedding Italia. Włoska robota ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Widziałam ostatnio te materace z beddinga, są mega! Teraz mam cel, żeby uskładać sobie pieniądze na taki. Wolę trochę poczekać, ale za to kupić coś bardzo dobrego i na lata.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To akurat prawda, też jestem takiego zdania, że lepiej uskładać i kupić coś porządnego, niż kupować jakiś badziew który i tak się zaraz rozwali.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a poza internetem można gdzieś zobaczyc je?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wybór materaca jest mega wazny. nie trzeba wcale kupować dwóch oddzielnych materaców. Można, np. zdecydować się na materac piankowy termoelastyczny, który rewelacyjnie dopasowuje się do naszych ciał. Dużo cennych wskazówek można znaleźć na www.materacpiankowy.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość luizowska
Pamiętajmy,że na materacu który będzie dobrej jakości, wygodny i komfortowy na co dzień- nie warto oszczędzać tylko właśnie lepiej dołożyć aby przetrwał przez kilka lat. Teraz w Agacie można znaleźć ciekawe promocje na wybrane materace oraz dodatki do sypialni, warto poszukać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja wybrałam materac ze statusem produktu medycznego i nie zawiodłam się. Wygodne spanie i zdrowy kręgosłup to ważna sprawa, więc nie chciałam oszczędzać na zakupie, ale nie chciałam też wydać fortuny. Skorzystam z podpowiedzi sklepu przyjemnysen.pl https://www.youtube.com/watch?v=k1JSSQTRO88

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja wybrałam materac ze statusem produktu medycznego i nie zawiodłam się. Wygodne spanie i zdrowy kręgosłup to ważna sprawa, więc nie chciałam oszczędzać na zakupie, ale nie chciałam też wydać fortuny. Skorzystam z podpowiedzi sklepu przyjemnysen.pl https://www.youtube.com/watch?v=k1JSSQTRO88

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hilding też ma materace medyczne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Duży wybór materacy znajdziecie tutaj - https://imaterac.pl/6-materace-piankowe . Ja właśnie polecam te piankowe, bo sama taki wybrałam do sypialni i bardzo wygodnie mi się na nim śpi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mireńska
Tak naprawdę na takim materacu nie powinno się oszczędzać. W końcu chodzi o miejsce, które ma się kojarzyć przede wszystkim z relaksem. Dobry materac to umożliwia. Co wybrać? Ja akurat lubię takie materace średniotwarde. Co polecam? Natura Zone. Tu możecie sobie obejrzeć ich materace

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Materac jest bardzo ważny, jest podstawą zdrowego i komfortowego snu. Ekologiczne materace piankowe wykonane są z olei roślinnych, co minimalizuje wykorzystanie substancji toksycznych i eliminuje nieprzyjemny zapach pianki. Materace te nie odkształcają się, dzięki czemu materac zachowuje swój kształt na długie lata.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ponoć teraz jest jakaś nowość nazywa się softsprings, rodzice kupili i jest lepsza od tych visco, czy kokosów bo można spać wygodnie we dwoje nawet jak ma się sporą różnicę kilogramów. Jeszcze nie kupiłam ale się przymierzam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A co myślicie o łóżkach kontynentalnych? Sama się zastanawiam, trochę koszt jest wyższy, ale ponoć służą długo dłużej. Na razie myślę o sembelli, ma ktoś, albo coś słyszał o nich?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MarcelinaTauron
Ja miałam przykrą sytuację z materacem sprężynowym, ponieważ jedna z sprężyn przebiła mi nogę, dlatego staram się takich unikać, dla mnie najlepsze są piankowe, ale te twardsze, żeby się tak bardzie nie wgniatał razem ze mną, proszę o tym jeszcze poczytać http://akdbjopole.pl/materace-w-dobrej-cenie/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mareczek_mul
Z własnego doświadczenia wiem, że na łóżko małżeńskie trzeba wybrać taki materac, żeby był jak najbardziej elastyczny. Mamy z żoną różne tryby życia, przez co jak ja wstawałem rano to ją budziłem bo cały materac się uginał. Dlatego przy zakupie kolejnego przeszukaliśmy internet i trafiliśmy na stronę z materacami od Hilding, gdzie większość materaców sprężynowych ma właśnie taką właściwość, że osobno się ugina pod jedną i drugą osobą. Faktycznie te materace są dobre, bo już dwa miesiące na nim śpimy i bardzo chwalimy. Nasz jest wygodny i to naprawdę dobre rozwiązanie dla pary.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak najbardziej kontynentalne, wygląda super, "robi" praktycznie całą sypialnie, jak ktoś ma miejsce i trochę grosza to warto, ma materace bardziej trwałe, a Sembella to solidna i srawdzona firma, więc się nie ma co wahać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co prawda nie mam kontynentalnego, ale materac Sembella mam i potwierdzam 6 lat i nic się nie powygniatało. Mówią, że czas wymieniać po tylu latach, ale po co, chyba tylko ze względów higienicznych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość opnes
A czy między Wami jest różnica wagowa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kornelia_PodDębem
U mnie w pensjonacie zamawiamy materace hurtowo i ostatnio wymienialiśmy po 7 latach stare na polecanego nam hildinga . W ofercie był interesujący materac Rock&Roll, który jest dwustronny, z każdej strony inna twardość. Dla naszych klientów to jest idealne rozwiązanie bo mogą wybrać podłoże na którym będzie im po prostu wygodniej. Tak się składa, że duża liczba pensjonariuszy to małżeństwa, często w średnim lub podeszłym wieku i bardzo chwalą sobie to rozwiązanie więc myślę, że warto polecić tego typu modele, które mają możliwość wyboru twardości, zwłaszcza, że z biegiem lat pojawiają się problemy z kręgosłupem i jest potrzebny twardy materac. Więc oszczędność pieniędzy, praktyczne i wygodne rozwiązanie w jednym;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Różnica wagowa jest spora prawie 30kg, ale przy tej klasie produktu nie ma to znaczenia (mówię o sembella), materac jest tak skonstruowany, że zapada się tylko pod ciałem, a nie dookoła niego, to się chyba mówi fachowo wsparcie punktowe, czy jakoś tak, poza tym mamy go w rozmiarze 180 szerokości więc możemy się ganiać:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nam znajoma poleciła sklep Fiki Miki, poczytałam opinie o ich materacach i zamówilismy sobie właśnie ten model Natura III http://materacyk.pl/. materac też dla alergików, wspomaga chory kręgosłup, zapobiega wadom postawy.Na prawdę bardzo fajnie nam się trafiło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak dla dwóch osób ja polecam Dormeo. One mają po kilka rdzeni, dzięki czemu nie czuć jak druga osoba leży czy się wierci. Dodatkowo, to co dla mnie na mega plus, to zdejmowany pokrowiec. Mamy psa, który lubi sobie na to łózko wskakiwać, więc zdejmowany pokrowiec daje mi możliwość prania go!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×