Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
primaverka89

dobry, wygodny materac na łoże małżeńskie

Polecane posty

Witam. Każdy z nas ma inne preferencje sypialniane. Jedni lubią twarde materace inni wręcz przeciwnie. Co jeśli para, która sypia w jednym łożu nie może zdecydować się kto ma mieć wygodnie podczas snu? Najczęściej ze swojej wygody rezygnuje kobieta, która ze względu na swoją wagę, wzrost i cechy antropometryczne powinna mieć dużo bardziej miękki materac niż potężny mężczyzna. Są 2 rozwiązania tego problemu. 1. kupujemy 2 oddzielne materace - co nie jest zbyt wygodne gdyż na środku powstaje man szczelina. 2. kupujemy materac, który posiada dwa rdzenie. Każdy może sam zdecydować czy chce materac jednej twardości czy też różnej. Gdy wybierzemy tą drugą opcje, po prostu otwieramy pokrowiec i jeden rdzeń obracamy. Rdzenie są w jednym pokrowcu idealnie dopasowane do siebie i nie odczuwamy dyskomfortu. Mogę polecić firmę, która tworzy takie materace. Jest to firma włoska Magniflex. Salony firmowe są np: w Bielsku Białej, w Białystoku czy w Komornikach koło Poznania. Polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość veronika12345
Hej. Na łoże małżeńskie najlepiej jest wybrać jeden materac, a nie dwa łączone. Unikniemy wtedy bólu kręgosłupa przez łączenie. Kiedy wybierałam materac do naszej sypialni korzystałam z artykułu znalezionego w sieci. Podaje Wam link: http://www.materaceblog.pl/porady/wygodny-materac-czyli-jaki.html Mam nadzieję, że pomoże Wam tak jak mi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam sprawdzony materac od kilku lat- Viscotherapy De Lux i mogę go polecić, bo przetestowałam go już chyba na każdy możliwy sposób :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Słoneczk_o
Moniamonia fajny ten materac z natura zone. Chciałabym się na takim wyspać, niestety mam jakiś tani kupiony u nas na bazarku. Z początku był okej, ale teraz się wyrabia, a dodatkowo nie wiem co się dzieje, że po nocy wstaję taka bardzo spocona, nie wiem czy to materaca wina jest, bo taki trochę sztuczny materiał jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Temat przerabiany w zasadzie co mieszkanie i zawsze trudno z odpowiedzą na to pytanie jaki materac. Moda się zmienia, trendy sie zmieniają i ciągle słyszymy inne wersje. Ja osobiście dzisiaj mogę polecić materac typu bonellowego i serio bardzo dużo na ten temat czytałam. Z resztą podsyłam pod spodem ciekawy artykuł o tym, może się komuś przyda http://www.materaceblog.pl/rodzaje-materacy/materac-bonellowy-czy-wart-jest-swojej-ceny.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na łoże małżeńskie..hmm. Często takie łoża mają niestandardowe wymiary, więc byłby w takim wypadku potrzebny też materac o wymiarach indywidualnie dobranych. Z tego co się orientuję to materace na wymiar można kupić np tutaj http://materacnawymiar.pl/pl/c/Materace-kieszeniowe/14 . Tam właśnie robią na wymiar materace. Najlepiej pewnie napisać i dopytać się o szczegóły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cywi6
Świetnie się sprawdzają materace lateksowe. Tutaj https://heveamaterace.pl/materac-lateksowy/ można sobie o nich poczytać. Akurat tej marki na pewno są dobre. Co do konkretnego wyboru, to najlepiej zapytać o radę specjalistę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ten materac z Natura Zone moim zdaniem jest super. Na święta właśnie planuję wymianę to może właśnie taki kupię, ale to podjadę do sklepu przetestować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kupcie sobie pianke zamiast materaca, teraz organika robi lepsze pianki niz materace my mamy termoelastyczna jest duzo wygodniej, bardzo dobrze nam sie spi mąz tez zadowolony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak można wybrać samą piankę zamiast materaca ... przecież nie będzie to mieć takiej funkcjonalności jak materac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Temat rzeka. Dlatego na naszej stronie oprócz oferty konkretnych materaców, umieszczamy porady - to w zasadzie odpowiedzi na pytania, jakie zadają nam nasi Klienci, a więc można powiedzieć, że z życia wzięte. Link do bloga http://doria24.pl/strefa-klienta/blog

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdalena_o
Jakiś czas temu, miałam ten sam problem. Napisałam na czacie do ekspertki ze sklepu internetowego www.matinee.pl. Ona przeprowadziła ze mną bardzo rzeczową rozmowę i dopasowała materac do moich preferencji. Pozytywnie zaskoczyła mnie przesyłka. Materac dotarł do mnie zrolowany, w wygodnym kartonie pod same drzwi. Ekstra rozwiązanie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
My właśnie dostaliśmy pod choinkę od dzieci nowy materac na nasze łóżko 180x200 z hilding. Cieżko powiedzieć jaki będzie w użytkowaniu bo to dopiero dwie noce, ale liczę na to ze będzie tak dobry jak zapowiadają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najlepsze materace znajdziesz na www.warszawa.materace.info Osobiście kupowałam materac lateksowy ilka miesiecy temu i jestem zachwycona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak materac dla pary, która tak jak ja z mężem chce mieć inne twardości materaca, a jednocześnie nie chce dwóch osobnych to polecam specjalne materace dla par, gdzie jedna połowa jest twarda, a druga średniotwarda tak jak ten materac z firmy Sleep O'clock - model TE AMO - dla par: https://www.sleepoclock.pl/materace-sprezynowe/materace-kieszeniowe/materace-pocket/materac-kieszeniowy-te-amo-sleep-o-clock.html Mam ten materac, dzięki niemu nie musiałam iść z mężem na kompromisy, czy spać na twardym bo on taki chciał. Teraz on śpi na połowie twardej, ja na połowie średniotwardej i każdy jest zadowolony :) Tym bardziej, że mamy jeden materac i nie ma dziury między nami, jaka by pewnie była przy dwóch osobnych :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Warto zwrócić uwagę na różne rodzaje materaców. wiele fajnych wskazówek można znaleźć na www.materaceblog.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
przyznam, że super macie dzieci, jeżeli sprawiły wam taki przemyślany prezent pod choinkę. wydaje mi się że prezent wam się sprawdzi i posłuży kilka dobrych lat. chyba muszę swoim pokazać ten wpis:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dla par najlepsze są materace kieszeniowe albo piankowe. Na pewno nie powinno się spać na bonellowych jak się śpi z kimś, bo taki materac przenosi ruchy na całą powierzchnię. Ja mam piankowy, jestem zadowolona. Piankowe uginają się tylko w miejscach gdzie się je naciska więc można się wyspać, samemu jak i w parze :) ja kupiłam firmowy Sleep o'clock w ich firmowym sklepie: https://www.sleepoclock.pl/ i się wysypiam. Najważniejsze, żeby materac dla pary miał elastyczność punktową i nie przenosił ruchów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak idzie o sypialnię, to ważnym jej elementem jest odpowiedni materac do łóżka. Ja robiłem długi research w internecie i zasięgałem języka wśród znajomych zanim wybrałem odpowiedni materac. Trafiłem na ViscoTherapy, materac z pianki termoelastycznej oddychającej ze zmienną twardośćią, któy dobrano indywidualnie do moich potrzeb i preferencji. Dawniej spaliśmy z żoną na zwykłym materacu, kupionym w jakiejś "sieciówce", ale dopiero teraz poznaliśmy komfort udanego nocnego wypoczynku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam pytanie czy ktoś z Was słyszał coś bądź posiada materac z firmy Bedding? Podobno bardzo dobre włoskie materace, ale szukam trochę więcej opini, możecie coś powiedzieć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SelenaCC
Dobrym producentem jest Natura Zone. Jakościowo to materace z wyżej półki, bardzo dobrze wykonane, łatwe do utrzymania w czystości, niepowodujące alergii czy bólów kręgosłupa/szyi. Sama użytuję od roku i jakość snu jest super.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
My z mężem jakiś czas temu kupiliśmy i łóżko i materac bo od wersalki już nas bolały plecy. Z materacy dla dwóch osób najlepszy wybór to albo pianki albo materace kieszeniowe, bo uginają się tylko tam gdzie się je naciska, dlatego jak ktoś zmienia pozycję w nocy czy siada na łóżku i wstaje to druga osoba tego nie czuje. Czy pianka czy materac kieszeniowy to zależy już od tego czy ktoś lubi sprężyny. Ja i mąż woleliśmy piankę i kupiliśmy piankowy dokładnie ten model: https://www.sleepoclock.pl/materace-piankowe/materace-wysokoelastyczne/materac-wysokoelastyczny-bella-sleep-o-clock.html pianka wysokoelastyczna obłożona lateksem :) prawie jak materac lateksowy ale o wiele tańszy od lateksowego. Ja jestem bardzo zadowolona :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Trzeba się dobrze wysypiać. Wiem sama po sobie - spałam wiele lat na rozkładanym tapczanie i przypłaciłam to bólami pleców i kończyn...Dopiero niedawno ktoś mi podpowiedział, że materac może wiele zmienić. Kupiłam łóżko drewniane(żeby nie przepłacać), zainwestowałam w nowy materac Art Medic- jest super, ponieważ chyba jako jedyny na rynku ma coś takiego jak zmienną twardość - więc mogę go używać w różny sposób, w zależności od samopoczucia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja jestem bardzo zadowolona i moge polecic materac z hilding, super komfortowy, bardzo dobrze wykonany i do tego niezbyt drogi jak na tak dobre wykonanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja też miałam problem z wyborem materaca. Szukałam czegoś dobrego ale w przystępnej cenie. Pomógł mi ten film https://www.youtube.com/watch?v=bni_IdXp-0I Materac super się sprawdza. Może komuś też ten ranking materacy ułatwi zakup :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Osobiście również polecam materace z hildinga. Ja mam dwa, w mojej sypialni i w pokoju dziecka. Mały ma materac specjalnie dedykowany dla dzieci, model Dobranocka z mozliwością zdjęcia i wyprania pokrowca. U nas w łózku jest model Salsa, ma 7 stref twardości i cena nie jest z nieba :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Matinee
Witajcie, Wybór materac do łóżka małżeńskiego nie musi być trudną sprawą. Nawet jeśli macie inne upodobania co do jego twardości, czy dzieli Was duża różnica wagi. Dwa oddzielne materace to też nie jest idealne rozwiązanie. Między wami może powstać niewygodna szpara. Sekret dobrania idealnego materaca, tkwi w wybraniu odpowiednich warstw. To one wpływają na odczucia, które towarzyszą Wam po położeniu się na materacu. Napisz do nas, a pomożemy dobrać Wam idealny materac. http://matinee.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×