Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Bagno

Czy po straceniu prawictwa moje myślenie i życie się się zmieni?

Polecane posty

Tak się zastanawiam,czy sposób myślenia i rozumowania się zmienia po straceniu prawictwa.Zastanawia mnie czy później będę bardziej śmiały do kobiet.W ogóle czy przestanę być aspołeczny i zacznę w końcu poważnie myśleć o tym żeby założyć rodziny i mieć kobietę.Czy wasz pierwszy raz coś zmienił w waszym życiu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pląsająca
pewnie z aspoleczniaka staniesz sie cieplym kluchem. zakochanym z zamglonym spojrzeniem, zachwilanymi funkcjami myslowymi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kyrfkf
będziesz rozluźniony bo będziesz wiedzial że już robileś to, co one

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co to ?
nie, jeśli masz problemy sam ze soba to one nie znikną po "pierwszym razie" jak za dotknieciem czarodziejskiej różdzki a tak swoją droga ... czmu Ty jeszcze nie?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co to ?-Ja jeszcze "nie" z kilku powodów.Główny powód to taki że jestem nie śmiały.Nie lubiłem dyskotek i nadal nie lubię,a nawet jak na jakiś byłem to się źle czułem,a po za tym nie umiem podrywać i za bardzo się wyróżniam z tłumy bo jestem za wysoki i dobrze zbudowany.Jak już pisałem z jakąś dziewczyną z netu to zawsze tdchórzyłem się z nią spotkać,a jak się już spotkałem to ona nie przyszła bo zaspała:(.Nie miałem nawet odwagi iść na dziwki.Ale to się zmieni bo z wiekiem robię się jakiś odważniejszy.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Boratka-A skąd wiesz?Być może że to daje odwagi i przełamuje lęk przed kobietami i przed nieśmiałością

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kyrfkf
Zmieni się twoje podejście do seksu ,w pewnym sensie do kobiet tez ...ale nie koniecznie bedziesz bardziej otwarty na ludzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co to ?
Bagno Boratka-A skąd wiesz?Być może że to daje odwagi i przełamuje lęk przed kobietami i przed nieśmiałością daj spokój, seks to seks a zjebana psychika to co innego :( no to jestes wysoki , tak ? duzy i nieśmialy ... słodko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No bo teraz tak myślę.ale kto wie jak kobieta wpłynie na mnie.Podobno faceci się zakochują przez sex.A jak im brakuje kobiety to dziwiaczeją. Borartka-jesteś dziewicą?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A co sie może zmienic? Rachunki te same do zapłacenia, program w TV wciąż kiepski, a za oknem śnieg. Do kobiet będziesz tak samo nieśmiały jak byłeś, chyba że będziesz miał dziewczynę na stałe, bo wtedy możesz sie nią chwalić innym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja nie nadaje się na męża,więc związki sobie daruję.Najgorzej jak nie będzie mi się podobać,to wtedy katastrofa.Bo sex mi się wydaje że powinien być super.Ciekawe jak to jest mieć kobietę w łóżku i móc z nią zrobić prawie wszystko:-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość łatyszakapinianiek
dziewczyna odsypiala bo zaspała??? dziwne to jak to - ona pracowała na nocną zmianę pod latarnią czy umawiałeś się na 9 rano do kina na film dla podstawówki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co to ?
najfajniejszy jest seks z osobą z która laczy Cie uczucie... seks dla samego seksu to zwyczajne zaspkojnie chuci :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ciekawe jak to jest mieć kobietę w łóżku i móc z nią zrobić prawie wszystko To pewnie jak w grze MMORPG. Niby możesz sie wcielić w kogo chcesz, elfa czarodzieja, krasnoluda wojownika, czy orka szamana, ale nie wszystkie konfiguracje są dozwolone. I musisz co miesiąc płacić abonament.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
łatyszakapinianiek-Umówiłem się z nią do kina i spacer i na kawę.Randka miała być o 11,akurat tak nam pasowało.A film to była jakaś bajka,bo ona takie lubiła,miała 22 lata,i nie przyszła bo zaspała.Ale to nawet dobrze,bo przynajmniej mi przeszła ochota na jakieś związki.Teraz szukam seksu bo do związków się nie nadaje,więc może przynajmniej do seksu bym się nadawał. co to ?-Ty pewnie jesteś kobietą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie zapominaj o jeszcze jednej konsekwencji, na którą być może będziesz musiał łożyć przez 18 długich latek :D :D :D Seks bez uczucia jest bardziej groźny niż broń nuklearna ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co to ?
Bagno jestem ale większosc normalnych facetów powie Ci , ze jednak seks z kims kogo kochasz jest fajniejszy niz seks dla samego seksu, który jest cytujac jednego z nich : jak " spuszczenie z krzyza "

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Podejrzewam, ze nawet jakbyś zerżnął prostytutkę, byłbyś tak samo aspołeczny jak byłeś. Może nawet bardziej, bo głupio pokazywać sie ludziom z nosem przeżartym syfilisem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NB-Ale są gumki i prostytutki.Nie każdy się ma tak dobrze w życiu jak ty.Są ludzie co nie umieją sobie znaleźć partnerki do seksu.Ale jako kobieta to pewnie i tak mnie nie zrozumiesz.Zresztą żadna kobieta nie rozumie faceta:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co to ?
offerma "seks dla samego seksu to zwyczajne zaspkojnie chuci" jakby to nie było fajne to by nie było prostytutek. jednak mało kto je "kocha" jak się z nimi gzi. ale ja wcale nie twierdzę , ze seks dla seksu nie jest fajny... :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co to ?-Ale lepiej jakikolwiek seks niż żaden,choćby dla zaspokojenia ciekawości,jak to jest wsadzić go do pochwy.Człowiek to ciekawska istota . Kojros-Wiem że ryzyko chorobami jest duże i tego sie najbardziej obawiam.Więc wolał bym jakość niewyżytą kobietę niż prostytutkę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co to ?
Bagno co to ?-Ale lepiej jakikolwiek seks niż żaden,choćby dla zaspokojenia ciekawości,jak to jest wsadzić go do pochwy.Człowiek to ciekawska istota . no raczej ..:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A co Was obchodzi czy jestem dziewicą? Jesteście zagorzałymi fanatycznymi islamistami szukającymi żony?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz ile ofiar pękniętej gumy chodzi po tym łez padole? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Taniej wyjdzie dać ogłoszenie, że się szuka laski do sexu bez sponsoringu. Może jakaś nimfomanka się złapie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co to ?
offerma "ale większosc normalnych facetów powie Ci , ze jednak seks z kims kogo kochasz jest fajniejszy niz seks dla samego seksu, który jest cytujac jednego z nich : jak " spuszczenie z krzyza " chyba racziej "Ci" to powie. wtedy kiedy chce się z tobą przespać. mnie takie teksty nie biora:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no nie wiem czy tak taniej :D ciuchy i gadżety są drogie :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No właśnie,ja też doszedłem do wniosku że związku dla seksu tworzył nie będę.Koszty są wyższe a tylko zranię niepotrzebnie drugą osobę.A z prostytutką to czysty układ.Ale jak by tam zneleźć jakąś dziewczynę co chce mieć prawiczka bo ma taką fantazję erotyczną to czemu nie.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×