Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Bagno

Czy po straceniu prawictwa moje myślenie i życie się się zmieni?

Polecane posty

only.me.no.one.else-czyli musiał być mega przystojny,bo mnie w realu żadna na poważnie nie podrywała:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
only.me.no.one.else-Czyli był tylko umiarkowanie nieśmiały,bo skoro cię ujął tymi rzeczami to musiał się jakoś do ciebie zbliżyć,być z tobą rozmawiać itp.Przecież intelektu nie widać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
only.me.no.one.else-A ile ma lat,pewnie nie więcej niż 24.Więc skoro miał znajomych to raczej nieśmiały nie był

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
only.me.no.one.else-Ma znaczenie bo 22 lata to taki wiek że nie którzy wierzą w miłość i szczęśliwy związek.A takiego czegoś nie ma,ale nieważne.On nie jest nieśmiały tylko mało doświadczony.Za parę lat to będzie rwał panienki jak szalony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
only.me.no.one.else-czemu sobie takich nie zrobisz?;-)Mogę być twoim fotografem;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Enfant Terrible ale balach-Nie wiem o co ci chodzi więc się nie wypowiadam.A fotek nagich nie mam,a choćbym miał to i tak bym nie dał.Więc nie wiem o co ci chodzi.Po za tym to jej sprawa i jego.Też bym chciał w wieku mieć taką laskę,w dodatki która by ze mną sypiała.Ale ja tego szczęścia nie miałem.Może to i lepiej,bo być może że by mnie zdradzała.Ale wysyłaniem fotki trudno nazwać zdradą;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale balach bagno ja ci zycze zeby twoja dziewczyna wysylala fotki innym z netu jak to nic. a miedzy dwoje w zwiazku to ty sie nie pchaj nawet na necie. to ci naprawde kolego dobrze radze. cóz za strażnik moralności się tu znalazł :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale balach-Ale ja nie mam dziewczyny i nie miałem i raczej nie będę miał:D Więc twoje życzenie nie zostanie spełnione.A co do kobiet to może wysyłać nawet nagą fotkę i nie jest to zdradą,a wręcz przeciwnie.Kobieta którą coś podnieca i się nakręca,np na taki romans internetowy to później musi to jakoś wyładować i wyładowuje to na swoim chłopkau czy mężu.A chyba nie mia nic gorszego niż nudny sex w związku.Ale ja się nie znam...A ona jest nmłoda więc wiadomo że ma różne podniety i zachcianki,ale to nie jest zdrada,przynajmniej według mnie. Enfant Terrible-A ty mi wyślesz fotkę?Pewnie znów mi odmówisz:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja z górnego:) To jak będzie z tą fotką?Wysłałem ci maila

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuzanna Ameliaa
Zalezy gdzie sie ucho przylozy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie,bagno się wku.rwił,jak zawsze przez babę.Znów dał się jej podejść i dałem się jej wykiwać,mam kolejną nauczkę że" nigdy nie wierz kobiecie".trzymać się od bab jak najdalej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuzanna Ameliaa
Bagno co sie stalo? Kto Cie tak wykiwal?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak zawsze kobieta i to kobieta z kafe I to powaznie mnie wkurzyła,straciłem już zupełnie zaufanie do kobiet,a tylko do tych z neta miałem,bo one jakieś takie normalniejsze były.Szlak mnie bierze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuzanna Ameliaa
Wal smialo o co poszlo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuzanna Ameliaa
No wal, bo az nogami przebieram z ciekawosci !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zuzanno,jesteś kobietą,więc i tak nie zrozumiesz.Po prostu ktoś mnie wyrolował,mimo że mu zaufałem.Ktoś mnie chytrze podszedł i się mu udało zrobić mnie w konia.A tego nie lubię,tym bardziej że była to kobieta.Pewnie za niedługo fotka bagna będzie krążyć po kafe.Idiotą jestem i tyle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuzanna Ameliaa
Podszyw znowu o mnie marzysz? Schlebia mi to. Bagno - napisz o co poszlo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuzanna Ameliaa
Wyslales jej fotke a ona Ci nie odeslala swojej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×