Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Bagno

Czy po straceniu prawictwa moje myślenie i życie się się zmieni?

Polecane posty

Dokładnie,ale to nie była de la krata ,tylko inna z tego topiku.Idiotą jestem i tyle,jedynie co teraz mogę to pluć się w brodę za moją głupotę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuzanna Ameliaa
W czym sie przejawil ten mizoginizm?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W tym się przejawił że ja wysłałem swoją fotkę i chciałem od niej,co jest chyba normalne,ale usłyszałem że nie.A jak prosiłem to nazwano mnie mizoginizmem,bo się obraziłem że ktoś mnie wyrolował. Kojros-Nie mogę powiedzieć,pewnie gdy bym to zrobił to znalazł bym swoją fotkę na kafe.Zresztą baby to są świnie,więc pewnie i tak ją znajdę.Znów się przejechałem na kobietach i znów boli...:(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zuzanna Ameliaa W czym sie przejawil ten mizoginizm? np. takim stwierdzeniem ( jednym z wielu w tym tonie ) " Zuzanno,jesteś kobietą,więc i tak nie zrozumiesz: :D Bagno przeciez ja Ci nie obiecałam zadnej fotki, nawet tu na kafe pisałam publicznie , ze nie wysyłam 😭!! napisałam tylko: "dawaj fote" ( nie w zamian) co Ty zinterpertowałes jako chęc wymiany... nie boj sie, jak Ci juz pisałam - jej nie upublicznie, za to nie wiem komu jeszcze podesłałes zdjęcia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuzanna Ameliaa
Enfant - mnie akurat to swtwierdzenie bagna bardzo rozbawilo. Nie znam Waszej korespondencji wiec trudno mi sie wypowiadac. Bagno rozchmurz sie . Kobiety nie sa takie zle. Naprawde czasami jestemy bardzo fajne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Enfant Terrible-Dobrze wiesz że mnie podeszłaś jak lis do kurnika.Po prostu chciałaś mnie wykiwać,co ci się udało,inaczej byś mi po prostu wysłała swoją fotkę,a tak to poprstu wiem że dałem się wykiwać jak dziecko.Jak chciałaś mi udowodnić że jestem idiota to ci się udało,tak jestem kolejnym facetem-idiotą który dał się wykiwać kobiecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bagno w jakis sposób jestes uroczy :D:D nie wiem JAK mogłabym Cie wykiwac skoro ciagle mowiłam jedno : nie wysyłam zdjęc:D? Zuzanna Ameliaa no takich stwierdzen jest sporo ... :D a co do korespondecncji - nic tam nie ma szczególnego..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuzanna Ameliaa
Bagno wyluzuj. Nie jestes idiota jestes tylko facetem. Czsami tak bywa ze nie wszystko wychodzi tak jak sobie planujemy. Ludzie przezywaja gorsze porazki i jakos sobie z tym radza. Glowa do gory.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobra Bagno, co sie będziesz szczypał. W ramach odwetu ukarz cały kobiecy ród i wrzuć wszystkie fotki, które dostałeś od innych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuzanna Ameliaa
Co Ty mu za bzdury doradzasz. To juz lepiej Bagno wrzuc swoja fotke albo wyslij do kilku innych kobiet. Wtedy Enfant nie bedzie miala monopolu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuzanna Ameliaa
Korjonos a co z Twoimi fotami? Wysylasz komus?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
korjonos-Jestem facetem i mam swój honor,więc nie jestem aż tak zimny jak kobiety,A po za tym za dużo porbografi:p by tam było.A foty nie dam,bo aż takim idiotą nie jestem.I nie przesadzam,jak ktoś komuś zaufa a ten ktoś go oszuka to teraz mam uraz do kobiet i tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuzanna Ameliaa
Enfant - a tak miedzy nami kobietami. To zdjecie Bagna bylo az tak dobre czy az tak zle?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Enfant Terrible-Wcale bym się nie zdziwił jak by się okazało że masz męża,kochanka i troje dzieci.Być może dlatego mnie chcesz mi wysłać fotki.Jak byś była wolna to raczej byś się niczego nie obawiała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuzanna Ameliaa
Bagno - honor to czasami wiecej wada niz zaleta. Usmiechnij sie wreszcie. Kobiety bylyby nudne gdyby nie byly czasami troche wredne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zuzanna Ameliaa-Tylko czemu zawsze sa wredne do mnie?Do innych są zazwyczaj miłe,no chyba że żona do meża,to wiadomo że będzie wredna:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kolejny prawiczek z zaburzoną samooceną :o czy naprawdę tylko ja tu jestem naprawdę brzydki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bagno Enfant Terrible-Wcale bym się nie zdziwił jak by się okazało że masz męża,kochanka i troje dzieci.Być może dlatego mnie chcesz mi wysłać fotki.Jak byś była wolna to raczej byś się niczego nie obawiała czy tylko bedac "męzatą i dzieciatą " nie powinnam wysyłac swoich zdjec ludziom , kótrych nie znam bedac wolną mam taki obowiązek :O?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
korjonos kolejny prawiczek z zaburzoną samooceną czy naprawdę tylko ja tu jestem naprawdę brzydki? moze Ty tez nie jestes " naprawde brzydki " :P?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnie też raz ktoś tak zrobił w konia :(ale fotki tu nie wstawił:P nie tylko kobitki są wredne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuzanna Ameliaa
Bagno skoro Enfant ocenila ze jestes w porzadku to ja jako baba powiem Ci - potraktuje to jako komplement. Moze kobiety nie sa dla Ciebie az takie wredne tylko Ty sie wszedzie dopatrujesz tej wredoty. Kobiety sa takie jakie sa. Tez maja swoje slabe punkty. No jak ? Rozchmurzyles sie juz troche czy dalej jestes na wszystkie obrazony?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuzanna Ameliaa
korjonos >>kolejny prawiczek z zaburzoną samooceną >> No nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×