Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Monika15151515

seks z kuzynem

Polecane posty

Gość monika12121212
Ty to naprawdę masz dar pocieszania.. od razu uśmiech zawitał na mojej twarzy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Berengar
W głowie mi sie kręci. Chcesz być z nim ale nie Wiesz co on czuje, Chcesz sie dowiedzieć ale Boisz sie zapytać, może powiedz, że jesteś w ciąży

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monika12121212
To nie przejdzie:) powiem mu i niech się dzieje co chce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myślę po prostu, że gdyby wszyscy ludzie byli dla siebie mili, sympatyczni, otwarci i życzliwi, starali się nie krzywdzić innych, a przy okazji UŻYWALI by mózgu to żyłoby się nam na tym świecie dużo radośniej, nawet gdybyśmy byli dwa razy biedniejsi :) Wkurza mnie, że oddalamy się od siebie. Ostatnio zauważyłem, że nie znam już nikogo ze swojej klatki gdzie mieszka może z 8 rodzin. Mijamy się ze smutnymi obojętnymi twarzami jak obcy ludzie, a przecież jesteśmy w podobnym wieku. Zmieniłem to przynajmniej częściowo i urządziłem u siebie imprezę dla studentów zadekowanych pod poddaszem i sióstr z naprzeciwka. Grzane wino z korzeniami, Paulaner Hefe Weissbier :D Było miło i w końcu wszyscy się znają, co tydzień kameralna impreza. Żałuje, że tak późno doszedłem do tego bo właśnie się wyprowadzają i tyle ich będę widział... Ma być pozytywnie :) Jest zima, śnieg, biało i pięknie, potem będzie zielono, kwiaty, MORZE :P W tym roku chcę odkryć Bornholm i może jakieś inne nowe lądy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Berengar
To mu powiedz, że Ci sie wydaje że jesteś zobaczysz co zrobi. A potem teścik i powiesz, że pomyłka. Chyba za bardzo fantazjuje ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Berengar
A tak swoją drogą to chyba się zabezpieczacie :@

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Choć myślę, że wcale nie mam aż takiego daru pocieszania. .. mogę być życzliwy, ale jak bym z Twoich postów wyciągnął jakieś mniej pozytywne wnioski i np. uznałbym, że jesteś głupia czy coś w tym rodzaju to mniej otwarcie bym to wyraził albo raczej siedziałbym cicho aby nie dobijać bo nie lubię kopać leżącego. No, ale Ty stoisz :) Zresztą lepiej nic nie mówić niż nieudolnie pocieszać bo to tylko irytuje w sumie... świat się wali, a wszyscy Ci mówią, "będzie dobrze", "zdasz te egzaminy", "ponad połowa ludzi na świecie to kobiety", "uśmiechnij się" :P Irytujące :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Berengar
Umiejętność siedzenia cicho też jest bardzo pozytywna, szkoda że niektórym jej brak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monika12121212
To mu powiedz, że Ci sie wydaje że jesteś zobaczysz co zrobi. A potem teścik i powiesz, że pomyłka. Chyba za bardzo fantazjuje O co Ci w tym chodzi ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monika12121212
Już wiem o co chodzi.. ;) zabezpieczamy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewelinka_12345
szok, atak serca, omdlenie, odepchnięcie prawdy, zaprzeczenie, złość, ciche dni, pranie na gołe dupsko, wydziedziczenie z testamentu --> to wszystko czeka waszych biednych rodziców i Was, gdy się o tym dowiedzą :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość0914
eee, archeolog :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kiedyś zobaczyłam że kuzym zagląda przez okno jak się kapalam i sobie wali udawalam że nie widzę po około miesiącu rozmawialiśmy o glupotach oparlam się tylkiem o jego penisa zrobił się twardy zaczol się ocierac o mnie zapytał czy idziemy do mnie poszliśmy zaczol mnie całować piescic lizal mnie całował stopy wkoncu zdjol spodnie i zaczęłam mu ssać lizać był duży twardy chciał przerwać ale było za późno wszedł we mnie pomału było codownie skończył mi na ustach i piersiach spotykaliśmy się często nie mogę zapomnieć jego seksu wczoraj się spotkaliśmy zrobiliśmy to było bosko do tej pory czuje smak jego penisa w ustach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×