Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ciiieeekawaa mamama

jak wygląda dzien waszego niemowlaka?

Polecane posty

Gość ciiieeekawaa mamama

witajcie! jak wygląda wasz dzien i waszewgo niemowlaka? bo u mnie codzien to samo..... i taka nuda i same klopoty: tzn noszenie na rękach, trzymanie na kolanach, grzechotanie i zabawianie, a jak na 15min leży sama np. na macie edukac czy w lezaczku to krzyczy i musze do niej isc.... śpi tylko raz w dniu 2godz. nie mam czasu dla suiebie..a jak to u was jest>?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no niestety sielski widok niemowlaczka bawiącego się misiem w łóżeczku to bajka :) Ja ten pierwszy etap wspominam miło, bo dziecko było bezproblemowe, ale przyznaje był to okres monotonny i każdy dzień wyglądał tak samo. Niestety później jest podobnie tylko nowych obowiązków dochodzi :) Chociaż zdecydowanie teraz jest bardziej ciekawie (syn ma 1.5 roku).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciiieeekawaa mamama
ma 4 miesiące

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moja ma prawie 8 miesiecy. budzi sie kolo 7. przynosze ja do naszej sypialni, pije mleczko i idziemy dalej razem spac. spimy tak do 8.30-9.00. ubieram ja i zostawiam w kojcu lub na dywanie i ide jesc sniadanie. robie kawe i "pijemy" razem tzn. siedzimy sobie i mala dostaje troszke bitej smietany z kawki. pozniej sie bawimy, czytamy ksiazeczki, ogladamy obrazki, spiewam jej. kolo 10 je jogurt a po godzinie 120 ml i idzie spac. spi 1,5 do 2 godz. ja wtym czasie sprzatam, gotuje, nastawiam pralke lub siedze na necie :) o 14 jest zupka i po zupce znowu zabawa lub spacer. 17 owoce i drzemka tak kolo godziny. 19.30 kaszka, kapiel i spac miedzy 21 a 22 - kapiel ja rozbudza i chce sie jeszcze bawic. i tak w kolo macieju :) zabaw jest naprawde wiele. moja uwielbia zabawe w "akuku" tylko juz sama to robi np. zaklada sobie jakis kocyk na glowe i zdejmuje i jest wielka radosc. mozna tez dzieci przez zabawe uczyc. moja corcia potrafi zrobic "papa", "nono" itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość helpingonescom
POMOŻEMY POMAGAMY POMOGLIŚMY www.helpingones.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nunino
hehehehe to poczekaj jak dostanie sie na nogi:pskonczy sie nuda...odkad maly skonczyl rok nie jestem w stanie zrpobic nic ani w domu an i ze soba...a spi czuwajaco po 10 min

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nunino
nova bita smietanka,zupka,kaszka,mleczko itd ,.....az mdli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×