Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość olkowicz

mam wszystkiego dość...życia też...

Polecane posty

Gość olkowicz

Mam dość wszystkiego, nie umiem sobie poradzidź z samym sobą.Nie idzie mi w szkole a rodzice ciągle wymagają coraz więcej a to wszystko mnie przerasta...nie wiedzą że będę miał kapy na semestr...A ostatnio rozkochala siebie we mnie pewna dziewczyna, zakochałem się a po paru dniach powiedziala że narazie niechce mieć chłopaka.To mnie rozbiło jeszcze bardziej mam totalnego doła.Bardzo mi na niej zależało.Nie wiem co mam z sobą zrobić, coraz czesciej myślę żeby tym wszystkim pierdo**** i mieć święty spokuj...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dfgdfgdsfg
Dont be afraid .More girls broke your hearts . Girl is stupid

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak ci xźe toodpuscić sobie i
jutro przenieś sie na dworzec centralny. Tam nic nie trzeba. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olkowicz
prawie 17

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marta_19
Też czasami tak myślę negatywnie ale trzeba iść do przodu. Porozmawiaj o tym z kimś komu ufasz np. dobry kumpel. Mi pomaga siostra. Rozmowa i wsparcie bliskich w pewnym stopniu może pomóc. Uwierz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak się wszystko sypie, to najlepiej wyżyć się słownie. Np napisać na kafeterii. Ja czasem przeczekuje po prostu. Wiem, że po burzy wychodzi słońce. Czasem jest się w czarnej dupie i nie ma nadziei na przyszłość, ale człowiek w instynkt ma wpisaną wole przetrwania. To trzyma ludzi przy nawet wyjątkowo parszywym życiu. Trzeba pamiętać, że czasem głupi ma szczęście i może nam się ono nagle przytrafić. Jak nie możemy się doczekać, to warto iść gdzieś pod las i wykrzyczeć się aż do padnięcia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madzia_aco
pociesze cie ze nie pierwszy raz i nie ostatni " w zyciu piekne sa tylko chwile" jaka to prawda.jaka to piekna prawda :))) ale zycze ci wszystkiego dobrego:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×