Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
dobroczynnik.

DLA KOCHANEK I KOCHANKÓW

Polecane posty

9 godzin temu, Sak32 napisał:

5 lat bez sexu masakra jakaś przez moją głupia Narzeczona nie daje mi ani nikomu innemu niestety a Szkoda bo jest czym się zająć na dłużej Nie jeden koleś widząc taką Sucz jak ona ma ochotę odrazu ja Zapiąć nie ważne gdzie jest... nawet na ulicy, nie dziwię się rasowa sucz małe kurewskie piersi zwykłe duża jedrna dupcia idealana wprost 3 razy używana w dupcie była jako 17 letnia Dziewica dostała na swoj 1 raz mojego aż po same jajka eh. szczuje tymi ...ikami w oczach wprost, a ja po malu zapominam jak to jest się kochać z kobieta eh, po głowie chore myśli erotyczne aż wstyd gadać 😞

Mógłby mi ktoś to przetłumaczyć na nasze?🤔

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, jbsg napisał:

Mógłby mi ktoś to przetłumaczyć na nasze?🤔

Wyjątkowo elokwentny, zakochany po uszy chłopak lat 32 ma narzeczoną. Ich platoniczna miłość trwa już 5 lat. Chłopak podziwia w niej  wszystko - idealną figurę i wymiary, zaś szczególną uwagę przykuwają jej oczy. Dziewczę co prawda miało jakiś nieelegancki epizod (a nawet 3), ale była wtedy zaledwie 17. podlotkiem, więc się nie liczy.

Aha, warto dodać, że chłopak jest wstydliwym marzycielem i najprawdopodobniej tęskni za ich jedynym,  pięknym i jakże subtelnym zbliżeniem cielesnym...

😉

  • Thanks 1
  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, Judyta_20 napisał:

Wyjątkowo elokwentny, zakochany po uszy chłopak lat 32 ma narzeczoną. Ich platoniczna miłość trwa już 5 lat. Chłopak podziwia w niej  wszystko - idealną figurę i wymiary, zaś szczególną uwagę przykuwają jej oczy. Dziewczę co prawda miało jakiś nieelegancki epizod (a nawet 3), ale była wtedy zaledwie 17. podlotkiem, więc się nie liczy.

Aha, warto dodać, że chłopak jest wstydliwym marzycielem i najprawdopodobniej tęskni za ich jedynym,  pięknym i jakże subtelnym zbliżeniem cielesnym...

😉

Ponoć po tym pierwszym razie jest już też po ciąży... chyba ta spowodowała u chłopaka tę nieskładnię 🙃

Judytko poetko Ty nasza 😘 😍 🙂

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×