Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość demonica000000000000

Klinika SP CSK SUM Katowice - Ligota ul. Medykow-opinie

Polecane posty

Gość gość
Ojej to straszne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
część mam pytanie wybieram się do kliniki na poród cc.dowiedziałam sie że jest dwóch profesorów Witek i Sikora który polecacie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Leżałam najpierw na patologii później na poloznictwie U prof. Sikory. To jest ta nieodnowiona część, warunki średnie, ale opieka położnych I lekarzy cudowna. Ja polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
witam mam pytanie kto przeprowadza cesarskie cięcie. I robią je w tym terminie w którym każą przyjechać czy później ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
witam kto przeprowadza cesarskie cięcie.I wykonują je w ten sam dzień w którym każą sie zgłosić czy później???????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hmmm lekarz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja dalej nie polecam.Bogucice the best.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam mam pytanie co do tego ile leży się wcześniej czekając na cc ?? i co trzeba ze sobą zabrać rodząc w csk?? Mój lekarz jest ze szpitala na Raciborskiej tam rodziłam 10lat temu ... mam złe wspomnienia cesarka za późno mały urodził się na bezdechu 14min reanimowany w efekcie niedotlenienie mózgu po dłuuugiej rehabilitacji nie widać po niedotlenieniu pozostałości .dodam jeszcze że leżałam na raciborskiej dwa razy na podtrzymaniu w tej ciąży i jak dla mnie nic się przez te 10lat nie zmieniło doszedł tylko grzyb w łazience ( dla niektórych nie istotnie ale leżąc na podtrzymaniu każda infekcja jest groźna a o taką w takich warunkach nie trudno ) i okropne wyżywienie. Pielęgniarki miłe co do lekarzy mam mieszane uczucia . Teraz mój lekarz skierował mnie do csk to faktycznie jest ciąża zagrożona bo miałam 6 poronień po synu i zaśniad groniasty a do tego teraz są bliźniaki :) teraz jestem w 25 tygodniu i wszystko jest super ale mój lekarz mino to woli żeby rodziła w csk . Chciała bym się rozeznać w temacie co będzie potrzebne i jak to wygląda sytuacja w csk. pozdrowionka dla wszystkich MAM :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Adia87
Ja jestem w 34 tygodniu ciąży mam zaświadczenie na CC więc już niedługo pewnie na wizycie będę miała ustalany termin, będę wtedy mogła wam coś więcej napisać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja też jestem w 34 i czeka mnie cesarskie ciecie u jakiego profesora jesteś zapisana?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
witam mam pytanko przewidywana jest u mnie cesarka, dzwoniąc ustalili mi datę przyjazdu i bycia nadczo czy wykonują tego dnia co sie zgłaszam czy później?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adia87
u dr Mag.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do adia87 chodzi mi czy do profesora witka czy sikory,i czy termin juz Pani ustalono

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Adia87
Ani jednego Ani drugiego, Terminu jeszcze nie ustalałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak dr Mag...to raczej odcinek prof Sikory- taki mają zwyczaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak jest z ubrankami ostatnimi czasy? Koleżanka mówiła, że mają swoje i dopiero na wyjście trzeba mieć, a teraz? Nie chodziłam do szkoły rodzenia a jak zadzwonię na izbę to ciągle są jakieś przyjęcia i nie mają czasu położne żeby ze mną porozmawiać. Macie może jakieś aktualne informacje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nadal jest tak samo.tylko na wyjście trzeba swoje.w razie pytań zadzwoniłam, w godzinach popołudniowych na porodowke.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziękuję :) Zadzwonię rzeczywiście w godzinach popołudniowych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
witam mam pytanie ile trzeba być dobów po cesarskim cięciu? i czy pierwszy dzień robia tylko badania czy robia cc tego dnia co każą przyjechać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hej, mi robili cesarke tego samego dnia, a musisz byc w szpitalu min 48 h po cesarce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magii190
witam, ja osobiscie polecam klinike, dr Kapka, dr Kobielską, naprawde świetni specjaliści, w ubiegłym roku w 34 tyg trafiłam na patologie i leżałam przez tydzień, urodziłam w 37 tyg przez cc, w dzien cesarki trzeba być na czczo, po operacji przez 12 godz trzeba lezec bez podnoszenia głowy, jeżeli z mamą i maluchem wszystko jest w porządku to wypisuja po 3 dobach do domu. Tak jak dziewczyny wczesniej pisały, warunki może nie najlepsze ale opieka bardzo dobra, a jeżeli ktoś oczekuje standartów hotelowych to trzeba znalezc sobie prywatną klinikę. Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alika2014
Witam, mnie cc czeka około 15.04, fakt szpital taki sobie, ale ważna jest opieka medyczna, mam nadzieję, że bedzie oki:) Pakowałam torbę dla dzidzi i może jakieś uwagi, albo sugestie macie, będę wdzieczna: Spkowalam: pieluchy tetrowe 5, 2 flanelowe, kosmetyki nivea -mydlo, krem nawilzajacy, na oparzenia, sudokrem, szczoteczkę, Kocyk, rożek, pieluchy jedynki paczkę, recznik kąpielowy, ubranka wezmę do swojej torby ,bo ponoć nie lubią, wolą szpitalne. A ha pan dr który bedzie mi robić cc zasugerował mleko,? Jak to tam wygląda, bo myślę o tym gotowym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dla dziecka tylko krem do pupy, pampersy, i mokre chusteczki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
alika, do dziecka tylko chusteczki nawilżane, pampersy i maść bezcynkowa np linomag, ubranka to na wyjście, no i te pieluchy tetrowe też się przydają :) jeśli chodzi o mleko to jeżeli masz być spokojna to kup sobie ze dwie buteleczki gotowego bebilonu, dostępne sa w przyszpitalnej aptece natomiast najlepsze będzie karmienie piersią jeżli nie bedzie przeszkód! a do Ciebie podkłady poporodowe, wkłady higieniczne, jakiś wygodny bawełniany stanik. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki Wam serdecznie za pomocne rady, nie chcę wyjść na jakąś przewrazliwioną mamuśkę przed pielęgniarkami :) i wtoczyć się na oddział z walizami i tobołami, byłam tam na patologii na 2 dni i wiem, że nie ma co tam przesadzać...zresztą to tylko pare dni, a zmotoryzowana rodzina ma parę min.do domu, dzięki, pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Darwena
Witam. Pierwszy poród miałam w szpitalu w Mikołowie i jestem bardzo zadowolona z opieki jak i ze standardów jakie tam panują. Rodziłabym tam też teraz ale tym razem spodziewam się bliźniaków a w Mikołowie nie przyjmują porodów bliźniaczych i jestem załamana:( Bo nie wiem jaki szpital wybrać! Pomyślałam o Ligocie, bo prawdopodobnie będę mieć cesarkę i do tego bliźniaki a bliźniaki często lubią być wcześniakami i wiem, że tam będą miały dobrą opiekę. Chciałam się zapytać czy po cesarskim cięciu można dać dziecko na jedną, ewentualnie na dwie noce położnym?? W Mikołowie mówili, że po cesarce, jeżeli matka nie czuje się na siłach, może dać na 2 noce dziecko do opieki położnym a po normalnym porodzie na jedną... Po ostatniej cesarce mam zle doświadczenia, bo miałam znieczulenie ogólne i jak przywieźli mnie na salę to ledwo dziecko umiałam trzymać leżąc w łóżku :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mnie w 0 dobie po cc położne z noworodków same zaproponowaly zeby zabrac małą na noc. Więc nie powinien to być kłopot tym bardziej przy blizniakach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Darwena
Dzięki za odpowiedź :) Oby tak było, bo wiem, że po cesarce z jednym miałam problem a co dopiero z dwójką... w ciągu dnia jeszcze jest mąż a w nocy nikt :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam. Poród mam mieć pod koniec sierpnia. Chciałam umówić się do dr Kapka i rodzić na Ligocie (narazie chodze do ginekologa z NFZ bo mnie nie stać na prywatę przez 9 miesięcy) ale słyszałam, że coś z nim nie tak. podobno ma mieć jakieś zażuty prokuratorskie w sprawie błędów lekarskich przy 2 albo 3 ciążach? że dzieci zmarły albo są ciężko chore? Ktoś coś slyszał, czy to tylko plotki na mieście?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Darwena
Właśnie, macie jakiegoś sprawdzonego lekarza co pracuje też na Ligocie ?? Może się też przepiszę prywatnie pod koniec :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×