Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Deadman

Dzieciństwo :)

Polecane posty

mecz , chociaż raczej do ciekawych nie należał . kolejorz przegrał z polonią w pucharze polski :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ta , coś za coś . tyle że jak tak dalej będą grać to następnym sezonie pograją sobie jedyni w lidze polskiej .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co racja to racja musza sie wziasc ostro za lige ale niesety to sie odbije wtedy na Lidze Europejskiej bo niestety jak na nasze warunki polskie to albo woz albo przewoz, tym bardziej ze u nas wedlug mnie maja za duzo tych przerw gdzie na zachodzie graja caly czas i sa w formie a u nas jak nie wakacje to swieta :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
słychać, jedną z moich ulubionych piosenek :) poza tym brzydko powiem padam na ryj :classic_cool: a jak u Ciebie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie w porzadku :) A jak ferie ? Odpoczełaś już troche ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie , nawet nie zdążyłam sie wyspać :( Poza tym sypie mi się ze zdrowiem i to całkiem poważnie Dobrej nocy, spadam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Cześć Deadman :) Też masz temat ...:) Ja chciałam zostac nauczycielką ... ale nie udało sie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Agnieszka :) Miło mi Ciebie gościc na moim topiku :) No widzisz niestety nie wszystkie nasze marzenia i pragnienia sie spelniaja :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Dziekuję za miłe przyjęcie mnie :) A nie spełniają się ... oglądałeś walkę WWE.;.. tak z ciekawosci pytam ...na jakiej stronie internetowej oglądasz te Walki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie jeszcze nie było dopiero o 3:00 w nocy sie zaczyna. Tak szczerze to nie mam stałej strony, poprostu szukam w google jakis stron z dostepna transmisja :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Acha ... to nie wiedziałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Deadman ... to masz zarwaną noc ..jak o 3 sie zaczyna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A co chcesz cos obejrzec z WWE ? Naprzyklad wczorajsze walki z gali Elimination Chamber ? Jak tak to juz na youtubie sa dostepne :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No niby tak ale i tak do konca nie wiem czy bede siedziec. Tym bardziej ze musze wstac po 8. Ale w sumie jak rano wstane to juz bedzie to dostepne na Youtubie takze nic straconego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Jasne jakbys mógł .. to daj stronę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
To nie wiem... czy wytrzymasz do tej godziny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Dziękuje Deadman ... wejde sobie poźniej:)... nie chce mi się spac narazie.. to moge posiedziec sobie jeszcze... troche na kompie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale odrazu polecam wrzucic na czesc 4 tej gali bo wtedy sie zaczynaj najlepsze walki a mianowicie pierwsz starcie w klatce tzw komorze eliminacji w ktorej spotkaja sie: Kane, Drew McIntyre, Rey Mysterio, Big Show, Wade Barrett oraz Edge(Mistrz Świata Wagi Ciezkiej). Wszyscy pochodza z rosteru Smackdown :) To tak w skrocie...:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Deadman ... zapamietam to sobie ... dzieki wielkie 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
A ten EDge nie jest takim wielkim wielkoludem ..?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Bo coś kojarzę ale nie wiem czy z nim .. tamten miał ponad 2 m. wzrtostu jak sie nie mylę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×