Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Deadman

Dzieciństwo :)

Polecane posty

Dobre to było :D Dziwne i tak sie wszystko ludziom niby spełnia :) Ja kiedyś też do wrózki zadzwoniłem ale wtedy nie wiedzialem co robie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jacek wroc
Ale wiecie co, czytajac wiekszosc tych postow z: do czego nigdy byscie sie nie przyznaly, nie moge!!! ze jedza kozy, sikaja w majtki bo to jest fajne, caluja sie z kuzynami..... Ciesze sie ze moja dziewczyna jest normalna...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie no ja jestem fa cetem , ale niektore rzeczy jak czytam co ziewczyny robia to szok :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jacek wroc
Trafilem na to forum przypadkowo kilka dni temu ale co wieczor mam polewke:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ludzie na kafe różne rzeczy piszą i to jeszcze gorsze :) Ale wiecie kazdy niech se pisze co chce chociaz i tak wiekszosc z tych rzeczy to stek bzdur wymyslanym na potrzeby popisywania sie lub podwyższenia własnego ego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj Kobity mają te sekrety aż dziw że takie brudy tutaj wyjmuja :) Ale cóż przynajmniej tutaj czlowiek jest poniekad anonimowy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jacek wroc
Nom poniekad:) ale cos musi byc w tym prawdy co pisza, to jest straszne, myslalem ze faceci sa wykreceni, teraz wiem ze nie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobra fajnie rozmawia , ale ja jz tez spadam spac ;) Trzymcie sie panowie , do nastepnego 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jacek wroc
Albo, ze sikaja pod prysznicem lub do basenu, pierdole, nie wejde juz do zadnego basenu:))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj ludzie to maja pomysly i fantazje :) No ja też już spadam :) Miło sie gadało, do zobaczenia :)🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak Wam wieczór mija? Sebek wyspałeś się?;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Donja witaj , milo Cie poznac :) Mary , masakra poszlem spac okolo 5 , nie umialem zasnac , a o 9 juz smigalem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To chyba dziś wcześniej spać pójdziesz;) Ja też zasnąć nie mogłam i ledwo się zwlekłam przed 11:P dobrze że nie zaspałam, bo dziś miałam zaliczenie z przedmiotu:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W sumie to czuje sie swietnie :) A ze buszuje po nocu jak sowa , zapewne tez pojde pozno nynac ;) Nie pytam jak poszlo zaliczenie , bo wiem ze zapewne dobrze ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To z Ciebie jeszcze większy nocny marek niż ze mnie;) Bardzo dobrze, na 5:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bo łatwe było:P Muszę uciekać:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×