Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Deadman

Dzieciństwo :)

Polecane posty

:D Generalnie uważam że Polsat jest najepszy na rynku, mam go juz 7 lat i nie narzekam :) Przede wszystkim jest duzo pilki noznej a pozatym czasamu lubie sobie nawet bajeczki obejrzec na CArtoon Network lub Boomerang :D:D Wiem wiem dziecinada ale taki juz jestem poprostu to lubie ;) No bo czasami sie przenosi takie rzeczy ze lepiej mieć coś na sobie wiecej niz miec skóre pocharataną :):o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A pozatym te skurczybyki komary i meszki atakuja non stop :) Wygłodniałe bestie;) Ale wiesz może one tak atakują bo chca posmakować jak smakuje prawdziwy mężczyzna :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zreszta mysle ze to nie komary tylko komarzyce ale mówie tobie jak sie wchodzi w jakies krzaki aby np chwasty wycinac to odrazu atakuja...w sumie mam na nich sposob poprostu samruje sie olejkiem waniliowym co je odstrasza chociaz czasami przy polaczeniu tego zapachu z potem to bardziej lgną :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ech, myślę o estetyce a nie o BHP (mozna to tak nazwać) Pewnie nie tylko krwiopijcy chcą posmakować prawdziwego mężczyznę :D Oj, robię się zmęczona i śpiąca, mogę zbaczać jeszcze bardziej więc chyba zamknę swój słodki dziubek, co?:P eNka teraz nogę wykupuje, dzielą się i tak z Polsacikiem, ale wiadomo jak jest Euro TVP ma to problemu nie powinno być Większość klientów psioczy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Grunt aby sie czuć wygodnie w tym w czym sie pracuje :) eNka tak naprawde ma tylko lige mistrzow i to wszystko co ma do zaoferowania a Polsat na to i jeszcze wiele innych rozgrywek ligowych :D No w sumie mnie też już chyba łóżeczko wzywa :) To jak Papa i do nastepnego ? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wolałbym tak działać na płeć przeciwną niż na owady :) Ten olejek ma bardzo ładny zapach az mam czasami chec ugryzc reke :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A czemu nie ? Gdyby to była ta która mi sie podoba to bym sie nie bronił wcale :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No wiem teraz jest T-Mobile :) Sporo rzeczy sie zmienia ale zawsze pozostaje sentyment do starej marki czy nazwy :) Nie wiem czy pamietasz była kiedyś taka woda Bonaqua albo batony Grześki z tymi dwoma Murzynkami na opakowaniu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pamiętam :) A Coolera cytrynowego? O frugo to już nie mówię:p Ale tego wgle już nie ma:( Obcy kapitał wszystko, to pewnie Tuska wina ;) Ale jak dobrze pójdzie część w polskich rękach zostanie:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Coolera to chyba kiedyś Cezary Pazura reklamował jeśli dobrze pamietam :) Frugo słyszałem że ma podobno wrócić do sprzedaży :) Najlepszy był ten kapsel co tak pstrykał :D No a jak wszystko Tuska wina :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lubie czasami ogladać stare reklamy lub jingle reklamowe na youtubie i wszystkie praktycznie pamietam tak jakby to było wczoraj :) Ehh ten czas leci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×