Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Deadman

Dzieciństwo :)

Polecane posty

Masz racje a satysfakcja i dobre samopoczucie najwazniejsze no ale ja sie ma cel to sie chce go osiagnac a czasami jest to ciezkie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Piję fanty trochę, ale właściwie nie mam ochoty więcej nic pić :P Ale jutro niedziela:) Miałam do sadu iść (first time:P), ale tak wszystko się ułożyło, że i mam niedzielę wolną i do pracy nie idę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja Fanty już nie pijam, nie ma już takiego smaku jak kiedyś miała :o To chyba dobrze, przynajmniej sobie odpoczniesz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W moim przypadku ciężko jest do czegokolwiek dojść więc tak będzie pewnie i tym razem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Takie jak i dziś, poza tym że jadę na uczelnie to nic więcej się nie zapowiada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mary --- no a jak a tradycje trzeba kultywować :D Niedługo to chyba aż zajade do Ciebie bo już moje wycieczki sa coraz bardziej odlegle ;) Kulturka --- hehe nie zazdroszcze :) Ja bede smigac od rana do wieczora na rowerze i po drodze jeszcze wstapie na boisko pograc troche w pilke bo juz dawno nie grałem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mary a przywieźć coś Tobie z Warszawy, jakąś pamiatke ? Coś potrzebujesz ? :D Kulturka wierze w Ciebie że dołaczysz do rodziny rowerowych maniaków :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na plecach go przywioze :D A Jak nie to go wezme na kawalki rozłoże a potem Tobie przed domem go złoże :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Silny jesteś:D Fajnie:D Może wreszcie wejdę na taras widokowy;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D Ja w sumie tylko raz byłem w Pałacu Kultury, jak byłem w przedszkolu i pojechaliśmy tam na jakieś warsztaty plastyczne czy jakoś tak, nawet pamietam jak z gliny ulepilem naszyjnik, potem go pomalowalem na czerwono i dodalem do tego czarne kropeczki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi w sumie dobrze, wczoraj miałem grilla a dzisiaj rowerek i niedługo na boisko lece pograć troche ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×