Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Deadman

Dzieciństwo :)

Polecane posty

mróz se może być ale śnieg jest zbyteczny :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W sumie racja bo przez ten caly snieg jest slisko i latwiej jest o wypadek :o a mroz to sie wystarczy cieplo ubrac i po klopocie :) A co tam jeszcze slychac, jak zdrowie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z moim zdrowiem zwykle jest wszystko w porządku :D opony zimowe na to łańcuchy i dasz radę u tej pośniegowej brei :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To dobrze bo zdrowie najwazniejsze :) Nieee, mi tam lancuchy nie sa potrzebne. Wystarczy odpowiednie wyczucie drogi oraz kierownicy i oczywiscie dostosowanie predkosci do warunkow na drodze :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ta każdy uważa się za świetnego kierowce :D ja uciekam , miłego wieczoru ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
apokalipsa1986 Witaj :) a ja tobie powiem ze chcialem byc ksiedzem i wcale nie zaluje ze nim nie zostalem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie uwazam sie za swietnego kierowce ale za rozsadnego :) Milego wieczoru 🖐️ :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To moze to Ciebie pocieszy bo ja mam dobry humor :) Jak narazie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
po raz kolejny przegrałam ze sobą więc raczej nie ma się czym cieszyć . co powoduje Twój dobry nastrój .?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A konkretniej jesli mozna wiedziec ? Bo dzisiaj w nocy gala za 4 godziny :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie lubie chwalić się swoimi problemami na forum . myślałam że to już było dzisiaj :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rozumiem :) Nie, najlepsze dopiero przede mna mam nadzieje :) Nawet przespalem sie w ciagu dnia aby miec trzezwy umysl na dzisiejsza noc :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie umiem spać w ciągu dnia , chyba że bardzo jestem zmęczona .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W sumie ja tez nie lubie bo potem nie moge spac w nocy ale okolicznosci mnie do tego że tak powiem zmusily aby troche odpoczac i nie zasnac podczas gali a juz nie daj Boże zasnac i jej nie obejrzec :o Wiem moze myslisz ze jestem jakims maniakiem uzaleznionym od Wrestlingu ale poprostu to lubie i jestem wstanie poswiecic noc a nawet dwie aby obejrzec go na żywo :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
spoko , sama wstawałam nad ranem jak chciałam coś obejrzeć :p dziś same nieciekawe rzeczy . myślę że miałeś fajniejszy dzień .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to dzieki ze mnie rozumiesz w tej kwestii :):) Czy Ja wiem... A jak tam przygotowania do matury ? Miałaś już próbne matury ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przygotowania leżą i czekają na odpowiedni moment a o tym co było na maturach próbnych już dawno zapomniałam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Offtop sie tu jakis zrobił:P ja chciałam zostać nauczycielką i cały czas o tym marze, a skonczyłam jako handlowiec. Nauczycielem nie zostane, bo podobno studia humanistyczne to samobójstwo. Tylko, ze mnie naprawde do tego ciągnie. Tak zwane powołanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hehe z kad Ja to znam ;) my_sex_is_a_killer Witaj. To moze warto sprobowac jak Ciebie do tego tak ciagnie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×