Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Deadman

Dzieciństwo :)

Polecane posty

Gość maluda a.
a jak tu trafiłes?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przypadkiem, szukałem odpowiedzi na jakies pytanie i mnie tutaj przygnało. Poczytalem troche niektore topiki i zaczałem sam uczestniczyć w dyskusjach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maluda a.
kafe niebezpiecznie wciąga :p:D ja idę już spać bo jutro zapewne równie męczący dzień :p dobranoc :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Breja :) Jak sie czujesz jeden dzień przed szkołą?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zajebiście :O leży przede mną kalendarz a ja boje się go otworzyć i sprawdzić co mnie czeka w tym tygodniu a o czym zdążyłam już zapomnieć .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja to praktycznie zawsze wszystko robiłem na ostatni moment, mimo ze tez sobie zapisywalem na kartkach :o Witaj Koliberku, w porzadku a u Ciebie? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Koliberek 🖐️ na razie leniwie :D a Tobie ? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Deadman ja ciągle coś robie na ostatnią chwile :P wiecznie odkładam na potem , to głupie ale jak mam dużo na głowie to szybciej mi idzie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mnie pies na spacer zaprasza i chyba będę musiała skorzystać :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widać mało towarzyski ten kot jest . możesz się pocieszyć tym że spacer to jedyny moment w ktrym pies mnie kocha , normalnie jestem be i się krzywo patrzy kiedy koło niego przechodze :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak zwykle jak coś potrzebuja albo na spacer albo coś zjeść to nas kochają :) Ale wiesz co tak samo jest z ludźmi jak coś chca to człowieka znaja a jak nie to maja w gdzieś :o Moja kotka jest dzika niestety i moze to jest powod dlaczego nie chce mnie brac na spacer ze sobą :) Tylko ona mi została z całej gromadki moich pupilków :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Deadman ... do twojej kotki musisz mieć podejście ... to trochę potrwa że się oswoi .. sama mam też w domu kota i wiem jakie umieja być koty.. Skąd ją masz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja już od bardzo dawna traktuje ludzi tak jak oni mnie , no może poza jedną osobą , i jakoś nie czuje się źle z tego powodu :P ja w sumie nigdy zwierząt nie miałam , kiedyś miałam chomika co był jakimś kaskaderem i wiecznie nam uciekał z klatki :p gnojek się przez te druty przeciskał :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Urodziła ją najstarsza kocica która gdzieś poszła i nie wróciła. Mi sie wydaje ze ona sie zrobila taka dzika bo kiedyś jak była malutka zaplątała sie w jakieś sieci i bardzo sie denerwowała jak ją próbowałem odplątać. Może ta sytuacja zadecydowała o tym ze sie zrobila nie ufna, moze mysli ze to jej ktos chciał zrobic krzywde :( Najlepsza to była ta najstarsza kocica którą nazwałem "Żaba" nie wiem dlaczego ale jakos mi sie spodobalo takie imie dla kota, była chyba u mnie z 14 lat ale ona tutaj była szefem bo gdy jadła to wszystkie koty czekały aż ona skończy i dopiero mogły podejść do miski a jak ona odeszła to one jeszcze sie patrzyły czy nie wraca przypadkiem. Kiedyś nawet pogoniła psa jak zaatakował jej młode :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak moge iść na smyczy tylko najpierw bym musiał sie bardzo postarac aby ją złapać a to niestety jest mission impossible :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Breja czasami sie dzieją rzeczy które jak to mówili w Świat Według Kipeskich które sie fizjologom nie śniły :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Deadman ... może ma geny po matce w sobie... Mojego kota dwa miesiące temu poturbowano na podwórku.. nie wiem kto to zrobił... ale jakbym wiedziała kto to był to bym sama mu to zrobiła co On mojemu kotu.. On teraz boi się wyjść na podwórko .. jak zawsze chciał to teraz nawet z przymusem nie wyjdzie.. nawet mnie się boi.. nigdy taki nie był .. do każdego się łasił wskakiwał na kolana ... teraz jedynie miauczy jak cos chce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Może bardziej po Ojcu bo jej matka była bardzo potulna i była zrzyta ze mną :) Ja kiedyś to sąsiadowi przyjebałem za to ze kopnął mojego kota, chłopak w moim wieku także zrobiłem co mu sie należalo bo wogóle zawsze miał jakies wonty do moich kotów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stało si9ę coś twojemukotu wtedy? Bo moj .. musiał iśc na obserwację do weterynarza z wybitymi dwoma zębami i opuchnięty byłna całym pyszczku.. do tej pory ma problemy nawet z chodzeniem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×