Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Deadman

Dzieciństwo :)

Polecane posty

Czemu ? Przecież napewno masz duzo znajomych za którymi juz pewnie tesknisz ? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz , lubie moja klase ale ja po kilku dniach mam jej dość . niby fajna i zgrana ale za dużo w niej cwaniaków i rozpieszczonych lasek które uważają że wszystko im się należy , nie lubie takich ludzi . a z tymi z którymi trzeba to mam stały kontakt :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie sie dopiero ferie zaczynaja :) No i sie zaczna schadzki, młodych i zakochanych gimnzjalistow na miescie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie w klasie byly grupki, ktore ze soba tylko trzymaly. Tez nie lubilem swojej klasy ale byla lepsza niz gimnazjum, a najlepiej to wspominam podstawowke :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
podstawówka to były czasy :D i fakt miałam najlepszą klasę :) i przypadkiem wylądowałam w ławce z chłopakiem który przez długi czas był moim najlepszym przyjacielem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam naszczescie kontakt z ludzmi z podstawowki :D To były czasy beztroski i wcale nie potrzebowalismy jak dzisiejsze dzieciaki komputerow, mp3, komórek czy gadu - gadu aby sie dobrze bawic :) Nam wystarczylo ganiac po szkole i bawic sie w berka albo grac w kapsle pokemon :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nigdy nie miałam tych kapsli bo chipsów nie jadam :D moje kontakty z ludźmi z podstawówki są raczej znikome , ale cóż , nic na to nie poradzę . do czasów dzieciaka już nie wrócę ;) a bez gadu gadu nadal idzie żyć :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja w sumie z gg to rzadko teraz korzystam, kiedys na poczatku to byla frajda ale teraz to tylko jak mam jakas sprawe albo tak jakos pogadac od czasu do czasu. Wole sie z kims spotkac niz gadac na gg :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja to mam jeszcze te karty, kapsle, ludziki i albumy z naklejkami z czasow podstawowki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czy ja wiem czy taka frajda , mam bo czasem linki podrzucać komuś trzeba . dzisiaj byłam na gadu pierwszy raz od świąt i se noworoczne życzenia odbierałam :p z tym spotkaniem masz absolutną rację :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi z podstawówki zostały chyba tylko klasowe zdjęcia i kilka maskotek :p i mój ulubiony misiek którego nazwałam Mucha i Muche kochałam miłością wielką , nawet jak oko stracił biedak :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Te wszystkie grona, nk i facebooki mnie nawet nie kreca :P Co prawda mam grono ale rzadko z Niego korzystam, a praktycznie to juz wogole :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam tylko nk żeby podziwiać jedną moją cudowną koleżankę z klasy i jej boskie zdjęcia :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak niektore zdjecia sa poprostu zajebiste, ale niektorzy to czasami nie maja nawet poczucia smaku ale coz ich sprawa co umieszczaja ;) Ja tam niepotrzebuje sie pokazywac światu i swoich zdjec, kto mnie zna ten mnie zna i to wystarczy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja chyba jakieś mam ale nie mam tego głównego :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A właśnie bym zapomniał, Ja w sumie nie obchodze tego święta jakim są walentynki ale nie wypada mi nie przekazać Tobie w tym dniu 🌼 Moze troche skromny ale myśle ze sie spodoba ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
też nie obchodze :) ale za kwiatka dziękuje 👄 kiedyś grałam w gta i w simsy ale jakoś mi przeszło :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
The Sims to bylo cos ale tylko pierwsza wersja. Pamietam jak gralem w nie na starym kompie. W GTA tez grywalem nawet na PlayStation bo mam akurat i Pegasusa. Na pegasusa to śmigałem w Mario Brosa albo w kaczki strzelałem z pistoletu. Na PlayStation to oczywiście Wrestling i Digimony :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja ostatnio grałam w fife na rzutniku :p dziwnie się grało :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fifa fajna sprawa :) Ja to bardziej strzelanki typu Medal of Honor lub Call of Duty :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w sumie to w to nie gram , chciałam zobaczyć jak to jest :p czasem gdzieś u znajomych w coś pogram , ale to sporadycznie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeszcze sobierprzypprzypomniałam że jak byłam w podstawówce to namiętnie grałam w 'różowa pantera po skarb się wybiera' :D muszę sprawdzić czy nie mam jeszcze gdzieś płyty z tym i se zagrać :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale tak w sumie ostatnio to wogole nie gram jakos mnie juz to zbytnio nie kreci :) Dużo masz jutro zajec ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
7 godzin , ale mam trzy podwójne lekcje więc szybko zleci :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie byłam :p w myśl hasła że studniówka jest tylko raz w życiu zaliczyłam ją w zeszłym roku . nie wiem czym się podniecać , dla mnie impreza pod kontrolą to żadna frajda :) a jak ktoś mi mówi że studniówka była najlepszą imprezą w jego życiu to nie wiem czy śmiać się czy współczuć ubogiego życia imprezowego :D 3stówy które by poszły na sam wstęp spożytkowałam o wiele fajniej :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×