Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Deadman

Dzieciństwo :)

Polecane posty

Ja w sumie tez jakos nie miałem ogromnego zapału aby iść na studniówke ale poszedłem :) Tak sobie bylo To znaczy wiesz jesli chodzi o imprezy w życiu to nie kazdy lubi chodzic na takiego typu zabawy, mnie to akurat jest obojetne. Nie każdy musi :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale to nie oznacza ze mam jakies "ale" do Ciebie jesli chodzi o tą kwestie. Każdy ma inne zdanie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A macie wszystkie przedmioty czy tylko juz uczycie sie tych które bedziecie na maturze zdawac ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
luzik :D ja po roku 18 wyglądających jak wesela miałam dość takich imprez , zresztą nigdy specjalnie takich nie lubiłam :) o wiele bardziej lubie domówki niż kluby i jakieś organizowane . a i specjalne miejsce mają u mnie wszelkiego rodzaju dożynki i imprezy w wiejskich remizach :p tych jestem wielką , wierną fanką :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja od początku mam tylko te podstawowe + geografia jako że mam taki profil . i dzięki temu mam totalny luzik w szkole :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No Ja niestety sie wszystkich musiałem uczyć do końca :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie w mieście w szkołach to różnie jest . mi się podoba tak jak u mnie jest , w końcu mam elitarną szkole :D nie wyobrażam sobie teraz że znowu muszę wracać do nauki chemii :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fizykę jeszcze jako tako ale chemia to mój najgorszy koszmar :D pod koniec drugiej klasy jak się dowiedziałam że nie będę mieć zagrożenia to przestałam na nią chodzic :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja lece spać Dobranoc i Miłego Dnia w szkole Życzę :D🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ta , na pewno będzie niezwykle miły :p dobranoc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Deadman i reszta odwiedzających ten Topik🌼 Miłego dzionka życzę w ten dzień ... i duzo miłości

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzień pełen miłości :D ktoś mi wysłał list z czekoladą ale się nie podpisał :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Taa pełen miłości :P No i jak tam pierwszy dzien w szkole po odpoczynku ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rano jak wstałam to pierwsza myśl 'o japierdolekurwaichuj ' godzine walczyłam żeby wyjść z łóżka :P . przy okazji mam nowy rekord w szybkości dojścia do szkoły . zleciało na szczęscie szybko ale uświadomiłam sobie że najwyższa pora zacząć się uczyć i coś robić :P . ale chęci zerowe :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To sie ciesz ze nie z robalami tak jak w tym filmie "Walentynki" jak ten koleś sie mścił na swoich koleżankach ze szkoły :P SMACZNEGO :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przecież robaczki to same proteinki :P dzięki , tyłek mi tylko urośnie jeszcze bardziej :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Taak to co stoi na przeszkodzie aby rozpocząć diete skladajaca sie z proteinek z robaczkow :P Zupa robaczkowa, sałatka robaczkowa, ciasto robaczkowe po tym napewno Tobie powiem delikatnie pupa nie urośnie :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szalonytom
polecam wam moi drodzy kursy uwodzenia prowadzone przez Wyższą Szkołę Uwodzenia, Wywierania Wpływu i Rozwoju Wewnętrznego (www,wyzszaszkolauwodzenia,pl). Są naprawdę dobrzy w tym co robią i uczą skutecznych metod uwodzenia. Wiem, bo sam te metody wykorzystuję ;) uważam, że warto skorzystać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a pozatym Ja uwazam ze kobieta nie powinna byc obsesyjnie chuda jak szkieletor powinna miec troche tu i tam ale oczywiście bez przesady i bez urazy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Koliberku :) Wiem wiem ja to wogole jestem pomysłowy Dobromir :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×