Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Deadman

Dzieciństwo :)

Polecane posty

no pewnie , po co przegrywać jak można wygrać :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziwcina
ja chciałam być lekarzem za ojcem ale wylądowałam w przedszkolu z stadem małych zasmarkańców :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak dzień minął ? Nic niespodziewanego i niemiłego sie nie wydarzyło ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zadowolona pomarancza
chcialam poleciec w kosmos i badac go , nie udalo sie :( ponadto motorniczym w tramwaju :P ale juz mi przeszlo z tym drugim :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no niestety nie i wcale się nie zapowiada że szybko to nastąpi . jak minął dzień ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Może być, troche pojeździłem i poodychałem świezym powietrzem :) A co masz problem ze snem ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
od dłuższego czasu już mam , czasem na kilka tygodni mi przechodzi a potem znów kilka godzin mija zanim zasne . ale przynajmniej sobie zawsze jakąś fajna książkę poczytam , albo posiedzę na poczciwej kafeterii :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A Tobie jak minął dzień ? Widzisz jaką szate i serduszka zapodali moderatorzy kafeterii na walentynki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
generalnie leniwie , z rozmową która mnie kompletnie z równowagi wyprowadziła :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam cudną muzykę w słuchawkach z mojej uroczej różowej mp3 . właśnie leci mi kings of leon - sex on fire , zajebiście pasuje do dnia :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Znam ten kawałek :) Ja akurat słucham muzyki na kompie, ale nie żadnej o milości :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja akurat mam losowe odtwarzanie :) w sumie to jakieś wolne i smętne ciągle mi się trafiają :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja to sie bez mp3 nigdzie nie ruszam, a na rower to juz na 100% musi byc muzyka :) Nawet sie zastanawialem czy na egzaminie na prawko bede sluchac muzyki :P to by bylo cos :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to tak jak ja :) nawet bardzo często w szkole mi się zdarza słuchać na lekcjach choć to nieładnie :p a na rowerze przez słuchanie na maxa muzyki raz o mały włos a by mnie samochód przejechał , facet mnie zjechał od góry do dołu że źle jeżdżę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja sie staram uwazac na wszystko co sie dookoła mnie dzieje jak jestem na rowerze i słucham muzyki :) Mi sie nieraz zdarzało słuchac muzyki na lekcji aby nie słuchac tych głupot co wygadywali :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie problem polega na tym że Ja rzeczywiście jezdze jak wariat :) Ale co nie bede jezdzil jak jakis schorowany dziadek 5 km/h :P Ale lubie szybką jazde na rowerze :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie mogę się pogodzić z tym że jutro do tych głupot wracam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też :p a znaki uważam za zbyteczne , niektórych nawet nie znam :O na szczęście u mnie jest kilka ścieżek rowerowych które za miasto wyprowadzają a na wsiach to już na lajcie se można jeździć :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×